Territoires

• Kanada Territories (více)

Skupina přátel se v dobré náladě vrací ze svatby svých známých, když je na pomezí hranic amerických států zastavena dvojicí mužů. V té době ještě netuší, že ti, kteří se vydávají za celní policii, jsou ve skutečnosti psychicky narušení dozorci z nechvalně proslulého tábora v Guantanamu, a jejich jediným cílem je udělat svým obětem ze života peklo. (SICK_BREED)

dubinak

Poslední dobou mi explo nedělá moc dobře na žaludek. Měla bych ho konzumovat v měnším množství. Nicméně to nebylo zas tak hrozné a jsem srdečně vděčná za to, že v tomto francouzsko-kanadském snímku neproběhlo žádné sexuální týrání, takže to vlastně beru jako takovou malou oddechovku. Děj se táhl velmi pomalu, což mi nevadilo a určitým hercům doslova tleskám. Někdy není těžké poznat, zda je herecký výkon dobrý či špatný, ale u Territories vlastně ani slovo špatný použít nemohu. Hezky se na to koukalo, ale kult to prostě není. ()

Rodriguez

Ze začátku film vypadá hodně dobře, leč postupem času ztrácí na své intenzitě a ke svému konci se svým dechem sotva stačí. Svojí stopáží sem se u tohoto tématu Thrilleru s prvky psychologie vyloženě nudil! Jsme svědky mučení a týrání čtveřice lidí, které zajala dvojice "úchylů" ujíždějících na "čistotě" amerického kontinentu, bez jakékoliv náplavy cizinců, její národnosti a vyznání víry. 20% ()

Flipnic

Exploitery mám samozřejmě moc rád. Ale tady mne to nějak nechytlo ... Nebo spíš řečeno naopak, chytlo a to hodně, ale pak jak ubíhá děj, tak to jde strmě dolů dějem, obsahem a závěrem, nad kterým jsem úplně kroutil hlavou. Jako šikana party mladých lidí dvěma vyšinutýma "poldama" je mazec... Mrazivý, hnusný, drsný, perverzní ... Potom to mučení, výslechy, lesní atmosféra ještě ok, ale posledních 20 minut je tak "wtf" ve špatným slova smyslu, že se mi to fakt nelíbilo a nudilo mě to ... Připadalo mi to, jako se občas stávalo, že tvůrci už neměli čas a prachy na nějaký dokončování, tak to usekli naprosto nesmyslným a nepůsobivým závěrem ... Škoda, původní "nástřel" to mělo výbornej. Ale jinak v tomto ranku za poslední dobu docela slabota ... (upozorňuju pro neznalé, je to hodně násilnej film vyžívající se v ponižování lidí atd. ...). ()

ricci.s

Od Francúzov som teda čakal viac, ako otrepaný exploiťák s minimom brutality. Rozbiehalo sa to nádejne. Partička mladých sa vracala zo svadby z Kanady do USA, ale natrafili na párik vyšinutých colníkov, ktorí ich začali považovať za nebezpečných teroristov (a to len kvôli tomu, že im v aute našli marihuanu). Takže ich pochytali, zatvorili do klietok uprostred lesa a začal sa menší teror. Do tejto chvíle som bol nadšený, pretože film obsahoval všetko, čo má v správnom exploiťáku byť (dokonca mi to z nejakého neznámeho dôvodu trochu pripomínalo Captifs). V druhej polovici však znudili čo sa dalo. Nebolo tam už ani žiadne mučenie, len nudné vypočúvanie a zamiešal sa do toho aj jeden súkromný detektív (očakávané a zbytočné). A keďže ani záverečné rozuzlenie už nič zaujímavé neprinieslo, tak nebudem skrývať sklamanie z nevyužitej príležitosti. Ledva mi to vychádza na priemer. ()

Dellamorte

Guantanamo de France. " Mučeníčko" ( s 1 torture novinkou ) , ktoré spočiatku pozbieralo všetko to klišé , aké sa o podobný žáner tak ochotne obtiera , ale výsledok Ma uspokojil viac , ako som čakala. Už s úvodnou skladbou http://www.youtube.com/watch?v=oXHjo826R2k Mi bolo jasné , že to dopozerám , aj keby tí 2ja pošukovia tú bezbrannú partičku nezastavili a neumučili . Nič , čo by ohúrilo samozvaných znalcov žánru , no nie je to len 1duchá torture radovánka. Ak sa neupneš len na film , tak nájdeś aj niečo naviac...ja tomu hovorím " H- filmový presah ". Spokojná a DVD pre -order istý. ()

• Číslo hotelového pokoje detektiva je "18". Stejným číslem jsou označeni i "vězni". Všichni mají na krku vypálené "Delta 18". (kery-)