poster

Holčičky na zabití

 • Velká Británie

  Beautiful Creatures

 • Slovensko

  Dievčatká na zabitie

Komedie / Thriller / Krimi / Drama

Velká Británie, 2000, 86 min

Režie:

Bill Eagles

Scénář:

Simon Donald

Kamera:

James Welland

Hudba:

Murray Gold

Producenti:

Alan J. Wands

Střih:

Jon Gregory

Scénografie:

Andy Harris

Kostýmy:

Trisha Biggar
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • ScreamJay
  **

  Když se Brit pokouší kopírovat Ameriku, aby vypadala britsky, nemusí ovšem dostat dílo podobné ani jednomu z nich. A to je tady ten největší problém. Zmatek v tom co chtějí tvůrci divákovi sdělit je tak velký, že všechny výraznější momenty se v něm ztrácejí. Dost nudně napsané dialogy, žádná pořádná hláška. Rachel Weisz jako blondýnka? No síla! Jinak pokus o charismatickýho poldu ztroskotal na jeho až hybridní tuposti, invence nápadů hlavních hrdinek u tak nastíněného příběhu je asi stejně plodná jako napalmem pokropená jabloň. A zdrsňovat děj pár morbidníma momentkama popřípadě zfetovaným chlápkem s velkou bouchačkou, to není nejlepší nápad. Taková spíš krimi s pokusem o thriller, zpočátku nelehká na zorientování se. Váhám mezi 3ma hvězdičkama za docela obstojnou koukatelnost a 2ma, které by byly adekvátní celému pojetí. Sorry Rachel, radši teda za 2.(12.11.2004)

 • IQ Tiqe
  ***

  Jedna holka pomůže druhé, kterou napadl její přítel. Ten umře a než aby šly na policii, snaží se tělo schovat. A pak se to začne trochu zamotávat, únos, vydírání, policie... Příběh není moc reálný, je trochu naivní, ale zase to není žádná potrhlá komedie, ale krimi s vtipnými momenty. Mimochodem jsem konečně dokázal docenit krásu i herecké umění Rachel Weisz. # příběh 6 | hudba 6 | humor 3 | akce 3 | napětí 2 | pustil bych si znovu 3(31.8.2011)

 • Hapretor
  ***

  Rachel Weisz jsem nepoznal, a to ji znám z "Mumie". Toto dílko, místy zkoušejíc šlapat na paty opravdu dobrým "gangsterkám", kde můžu rozpoznat trochu z Tarantina, je místy tak absurdní a zkrátka tedy vtipné, že ty tři * si zaslouží. A není úplně klišovité. Není nudné a je i správně ujeté. A k tomu ta Rachel Weisz.(9.12.2010)

 • kingik
  ***

  Jedné bouřlivé noci v Glasgow se spojí osudy dvou žen, které mají podobnou zálibu v mužích. Obě prchají od svých milenců, přičemž nedopatřením jednoho z nich zavraždí. Proklatě černou komedii režíroval Bill Eagles a nabízí i pohled na nahou Rachel Weisz. Scénář je slabší, ale obě herečky i režie jsou nadprůměrné a nenudil jsem, i když jsem čekal víc.(19.2.2009)

 • Mrkvič
  **

  Svůdná a neodolatelná Rachel Weisz? Tady něco nehraje hned v základu. Holčičky jsou takovou kratičkou variací na gangsterky s nešikovnými hrdiny, kteří ale oproti holčičkám často trousí zajímavé hlášky, nebo jsou zdrojem komických situací. Tyhle holky nejsou ani jedno z toho, ale je to tak krátké, že se za chvíli dozvíte, jak to dopadlo, a že na zabíjení tam vlastně nejsou ty holčičky.(21.12.2009)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace