Enter Nowhere

Jack Heller

Shawn Christensen

Tom Harting

Darren Morze

I když to působí jako kopírka všeho, co už jsme viděli stokrát, přece jen má Enter Nowhere 'tu svou' originální myšlenku a ozdůbku celého scénáře. Nicméně, nemůžu dát víc než tři, protože mám zkrátka pocit, že byla tato myšlenka na svůj obsah až příliš nezajímavě zpracovaná. Sice jsou dialogy plné překvapení a divák je postupem času už fakt na rozpacích, co se v tý chatě sakra děje, ale je to natočené docela nudně a bez zájmu. Nevím, zda je to nedostatkem peněz, času či nevím co. Na můj vkus je tento kousek ale až příliš televizní. Oceňuji nápad a scénář, ale věřím, že se to dalo zpracovat o něco líp.(15.12.2014)

Tenhle film jsem z nepochopitelných důvodů odkládal, až jsem nakonec zjistil, jak už to bývá, že je výborný. Nenápadný snímek, který by šlo zahrát na jevišti bez kulis. Zpočátku máte pocit, že se jen náhodně sešlo několik lidí v opuštěné barabizně uprostřed lesů, co vytvářejí báječnou kulisu tajemna, neznáma, stísněnosti a nebezpečí. Bavilo mě hádat, o jaké místo se jedná, své tipy ale nezveřejním. Každá bližší zmínka příliš vyzrazuje, a ochuzuje tak diváka o vlastní představy. Nakonec bylo vše vysvětleno, proč zrovna tyhle postavy na daném místě, a já se přistihl, že jim fandím, že si přeji dobrý konec. Drama, mysteriozní, thriller, ano, ano, z horroru toho moc nezbylo, snad jen nevlídný a syrový les. Nevadí. Mozkové buňky si trochu zacvičily a příště si odpočinou u nějakého šťavnatého gore, co mi zde tentokrát nechybělo.(13.5.2014)

Podle mě jedna z nejoriginálnějších žánrových záležitostí s perfektní kamerou a zápletkou, která se plynule vyvíjí, což zase není poslední dobou zvykem. Režie navíc nechává člověka po celou dobu v nejistotě a já si čím dál tím intenzivněji pokládal otázku, co má trojice lidí zavřených v chatě společného. A vysvětlení mě pak mile překvapilo. No možná že na to mnozí jiní přišli už v půlce filmu, ale já prostě ne. Na režisérskou prvotinu překvapivě slušné. 80%(27.11.2012)

Nápaditá, jednoduchá atmosférická chuťovka, která zde z nějakého tajemného důvodu byla zařazena mezi horory. Horor to tedy není, i když má atmosféru pěkně tísnivou. Nejlepší je o tomhle filmu vůbec nic nevědět, takže milý čtenáři komentářů, čtením jen ztrácíš čas a můžeš se při sebemenším vyzrazení děje o dost připravit. Jestli máš náladu na trochu komorního tajemna uprostřed ne zrovna přívětivého lesa, rovnou si to pusť.(4.12.2015)

Poměrně zajímavý kus, ne úplně předvídatelný, o třech navzájem neznajících se lidech, kteří spolu uvíznou v opuštěné chatrči uprostřed lesů... Proč? Co je spojuje? Toť otázka... Lehké drama, thriller a i další žánry, které nebudu uvádět, ať náhodou nespoileruju, ale rozhodně ne horor... Herci jsou slušní, mladý Scott sice ještě nemá charisma starého Clinta, ale hrát umí, Sara i Katherine taktéž... Kamera je výborná, atmosféra znepokojující, proto je na konci škoda amatérských a trochu i zbytečných digitálních efektů a ubývající atmosféry... Ale pokud se oprostíte od toho, že se opravdu nejedná o horor, ale atmosférickou konverzačku, můžete být nakonec docela spokojeni... Tak jako já...(7.5.2017)

• - Keď Jody (Sara Paxton) ukázala etiketu značky výrobcu svojej vesty spolu s peniazmi, aby ukázala, z ktorého roku pochádza, na oboch bol rok 1984. O chvíľu neskôr však tvrdí, že pochádza z roku 1985. (misterz)