Enter Nowhere

Jack Heller

Shawn Christensen

Tom Harting

Darren Morze

Tenhle film mám už dlouho. Tudíž jsem do něho šel bez nejmenšího tušení co se bude dít. Hned ze začátku jsem si říkal, že půjde o nějakou tuctovou lesní vyvraďovačku. Navíc ten týpek byl divnej a já jsem nevěděl co od něho čekat. Po pár minutách jsem začínal mít tušení, že nepůjde o žádný lesní jatka a můj prvotní dojem byl na hony daleko od pravdy. Děj se ubíral naprosto jiným směrem a já byl napnutej jak guma na trenkách. Film mě naprosto pohltil a já jen nevěřícně kroutil hlavou co z toho vyleze. A výsledek ? Těžko komentovat bez spoiler(ování) ikdyž tagy stejně vše prozradí. Každopádně jsem nad míru spokojenej. Tenhle scénář byl vyšperkovanej a příběh měl hlavu a patu. Ikdyž to byla Heller(ova) prvotina věděl co dělá a já mu můžu jen zatleskat. Tomuhle říkám za málo peněz hodně muziky. Problém jsem měl jen se Sarou Paxton, která mi jako herečka nesedí. Další věc, která mi trošku zkazila celkovej dojem byla kamera. Celej film v pohodě, ale v posledních minutách mi přišlo jako by kameraman chytil parkinsona. I tak jsem nadšenej a dávám zasloužený 4 hvězdy. Tenhle film za sebe klidně doporučím a jen chci dodat., že čím míň o filmu budete vědět, tím líp, protože si ho víc užijete.(20.2.2018)

Les, chata..... Livingdead debil, jeho ségra debil, pes, kočka, mentál, retard, celá zdegenerovaná famílie... Už tam chyběl jen vůl, hňup, dement, pako... 84,5695%. Mě vždy fascinovaly tyhle komentáře 40 letého vlasáče, který se vyjadřuje na úrovni 15 letého dítěte a nikdy neumí napsat komentář s normálním vysvětlením. Tam, kde je příroda mu chybí hodně betonu a kde je to samej beton, tak mu chybí barevná příroda. Ten člověk je pouhou hříčkou bezcitné matky Csfd. Asi si začínám uvědomovat, že se mě snaží trestat a tak nasadila robota, který nahodile skládá za sebe slova a hodnotí záměrně jako debil. Film, kde se děje naprosté hovno, tak dá 5 hvězd, ale tam, kde musí zapojit mozkové závity hodnotí záměrně špatně. To je tak hloupý člověk až to není pěkné. Ne, že vykecáva v každém komentáři film, ale dokonce vás ještě pošle do piče, že se vůbec opovažujete mu narušovat jeho poštu. Doporučil bych ti navštívit doktora. Stačí Flipnica. Takhle se vzmůžu na pouhé: "ty, ty, ty, blbečku. Přestaň vykecávat filmy". Film je naprosto perfektní v retrospektivním podání (Evilphoenixi, ty krávo, kde sis přečetl takové slovo?) a tak nezbývá než se podívat do konce a nevypínat to po 20. minutě. Opravdu perfektní thriller, který se odhalí už někde ve 3/4 a do konce se díváte na ty pouhé pokusy o záchránu stopáže. Na konci si řeknete, že to asi i na těch 5* stojí, protože nemám potřebu rozebírat do jaké barevné hloubky je film usazen, proč si herec neumí zavázat levou tkaničku a proč německý voják pobíhá zprava doleva a ne naopak. I přesto, že se tam skoro nic neděje a furt se jen kecá, tak je to film příjemný k vaření středeční játry. Ještě chci film doporučit Rollmanovi1, protože u něj mám jistotu, že to neprokliká a podívá se na celý film.(17.7.2013)

Súhlasím s Rišom (misterzom), film ma osral v tom, že je horor, tak to nieje. Ale tento film ukázal, že to ide aj bez krvi. Parádna prepracovaná mysteriózna snímka, ktorá už od začiatku je napínavá a udrží si to až do konca. Snové sekvencie boli rozmazané, ale hodilo sa to do príbehu, aj keď toho veľa neukázali. Je to nízkorozpočtový film, ale disponuje kvalitnými hercami a parádnym scenárom, to prepracovanie bolo Božie. Naozaj som nadmieru spokojný aj keď film nieje dokonalí, vie zaujať a to je hlavné.(5.7.2015)

Víc než paráda a zase film, o kterém jsem nic netušil a o to víc jsem hltal to, kudy se postupně děj ubíral a s jakými odhaleními přicházel. Kdo má rád atmosféru, mysteriozno a vystačí si i s pár herci a jednou chajdou, tak neůže bejt zkalmán. Nenudil jsem se ani na chvíli a cca v půlce jsem i v jednu v noci z pozice vleže vstal a celý zbytek filmu proseděl na gauči, jak mě to probralo :) Potěšil i závěř, přestože filmy zahrávající si s podobnou myšlenkou bývají nelogické, tady to tvůrci ustáli se ctí. Plus jako bonus Scott Eeastwood, kterej byl uz v šestadvaceti celej fotr. 8/10(12.3.2014)

Plnej počet, ať nežeru!!! Sice tak tak,ale jo, prostě jo!! Sebejistej film s malým rozpočtem, kterej jasně ví, co chce předvést a protáhne diváka několika "vlnami" úžasné dokonalé atmosféry, neskutečně podivných událostí, které hraničí s naprostým šílenstvím (zde jsem si vzpomněl na pár výpovědí pacientů v psychiatrické léčebně), docvákávání jednotlivých vazeb, kdy je všechno tak suprově promyšlený!! No paráááda!! To co působí z počátku jako nejistý amatérský mysteriozní "mazanec" se brzy zvrtne v perfektní, skvěle zahraný, skvěle vykonstruovaný skvost... Psychologie postav výborná, atmosféra a ta chata (fakt nechápu, jestli někdo takovýhle chatičky ve skutečnosti v lesech staví a proč) .. lesy, nejistota a absolutní WTF vývoj, který do sebe docvakne jak švícarský hodinky. Scénárista Shawn Christensen je génius a režisér Jack Heller machr. Klobouk dolů, tohle má být chatovým kultem, místo přeceňované voloviny Cabin in the Woods (2012) ...(28.10.2013)

• - Keď Jody (Sara Paxton) ukázala etiketu značky výrobcu svojej vesty spolu s peniazmi, aby ukázala, z ktorého roku pochádza, na oboch bol rok 1984. O chvíľu neskôr však tvrdí, že pochádza z roku 1985. (misterz)