Nikdo nepřežije

No One Lives

Horor / Thriller

USA, 2012, 86 min

• Pítrs85

Tak tohle mi teda vůbec nesedlo, samotné provedení sice nepatří k tomu nejhoršímu (to určitě ne), ale ten děj... Něco tak trapnýho jsem už fakt dlouho neviděl. Krvavé scény (alespoň některé) jsou možná fajn, ale co z toho, když se jich většina děje mimo záběr. Co se týče hlavního villaina, Luke Evansovi jsem nevěřil ani jeden z jeho jakože drsných pohledů, o jeho debilním nástupu na scénu ani nemluvě. A ta bloncka sice byla v novým Silent Hill jedinej klad, ale tady mě, ani nevím proč, hrozně iritovala. To, že je to spíš thriller než horor, je nakonec možná jedinej klad tohoto jinak hloupého filmu...(1.8.2013)

Fascinující Kitamura! Díky bohu, konečně někdo schopný natočil kvalitní Bloody Slasher se slušným rozpočtem 3 miliony. No one Lives je kvalitní Gore řezba, s neuvěřitelně rychlým tempem, perfektním Gore, super záporákem a s nevšední zápletkou,která může diváky buď naštvat, či potěšit. Za mě jasných 80%.. Pro ty, co jsou z filmu v rozpacích, doporučuji si zjistit, co znamená Stockholmský syndrom..:)(17.6.2013)

• korbitch22

Průměrná vykosovačka, kterou sráží do podprůměru sterilní režie, nenápadité vraždy a tragikomické herecké výkony.Přitom nápad to není úplně špatný, bohužel jakkoliv je námět zajímavý, režisér jeho potenciál nedokáže absolutně využít a divák má vlastně celkem dilema, jelikož na jedné straně stojí narcistický sociopat s xichtem z obálky nového čísla magazínu People, na straně druhé je banda tupých kriminálníků s IQ nugátové koblihy, ze které stojí za zmínku snad jen neskutečně šukatelná America Olivo a mezi tím vším je peroxidní blondýna s Downovým syndromem, která stihla tenhle rok zprznit nejeden nadějný snímek.Takže žádné sympatie si k postavám nenajdete, vražd je málo a i přesto, že gore je slušné, kde nic není, tam ani cikán nebere.Nadějné béčko, které mělo určitě navíc, za den nebudu vědět vo co tam šlo.40%.(27.6.2013)

Krouhnout psychopatickému, sériovému vrahovi jeho dívku není z hlediska zdravotní kondice zrovna to nejlepší ani pro multikulturní gang bezskrupulózních muklů. Může to totiž přinést celou řadu nežádoucích vedlejších účinků, například smrt. Docela povedená, akční exkurze do masokombinátu, i když Lukovi by to spíše slušelo ve výkladní skříni, navlečenému do nejnovějšího krajkového modelu Victoriina sekretu. Místy mi to kapku připadalo, jako by hrál Sheldon Cooper Terminátora.(19.6.2013)

• MM_Ramone

Banda drsných buranských kriminálnikov unesie a zajme milenecký pár, ktorý prechádza ich krajom. Poriadne sa však prepočítali. Urobili osudovú chybu. Šliapli do poriadneho hovna. Natrafili totiž na ešte väčšieho, nebezpečnejšieho a chladnokrvnejšieho vraždiaceho maniaka ako sú oni. Tento krát si veru nevybrali správnu obeť. Oni sami sa stanú obeťami sociopatického, sadistického, vražedného psychopata. Všetkých ich surovo pozabíja. Nikto z nich neprežije. "No One Lives". **(2.8.2017)

• - Film sa natáčal na viacerých miestach v Louisiane v USA. (Laslo)

• - Na tvorbe filmu sa podieľalo aj WWE Studios a menšiu rolu si v ňom zahrala aj wrestlingová hviezda Brodus Clay. (Methodix)