Gang nemilosrdných dálničních zabijáků, který zajme mladou dvojici cestující napříč zemí, čeká šokující zjištění - nic totiž není takové, jaké se zdá. Záhy je jasné, že unést psychopatického zabijáka nebyl zrovna ten nejlepší nápad. Nemilosrdný kriminální gang si vezme jako rukojmí párek milenců a odvleče je do sklepa opuštěného domu uprostřed pustiny. Když je ale zajatá dívka zabita, ukáže se, že její přítel rozhodně není bezbranný, a karty se rázem otočí. Členové gangu brzy pochopí, že mají co dočinění s ostříleným zabijákem, který už se postará, aby nikdo z nich nevyvázl živý. (Cinemax)

Malarkey

Na Nikdo nepřežije jsem se díval jenom proto, že hlavní roli hrál Luke Evans, a co se týče příběhu, to vypadalo jako vcelku slušný pešek. Pešek to taky pro plno lidí byl. Luke Evans byl totiž psychopat non grata. Film ale nechtěl zaujmout zajímavou thrillerovou zápletkou, ale gore výjevy mnohých budoucích mrtvol, což mě osobně už tak neoslnilo. A jelikož to bylo právě o těch mrtvolách, nemůžu jinak, než dát dvě hvězdy. ()

Cervenak

Úvodný nápad solídny, tempo rýchle, gore výživné a Luke Evans si pobyt v černošských útrobách pomerne užíva. Bohužiaľ, proti nemu stojí banda ochotníkov, ktorí snáď stáli pred kamerou prvýkrát. Scenár tiež za veľa nestojí a prekvapí aj amatérska réžia - Kitamura akoby musel niekedy brať hneď prvú klapku. Bez napätia, bez prekvapenia, celkovo bez zmyslu. ()

J*A*S*M

Mnoho intelektu No One Lives nepobralo, tak aspoň že to není nuda. Výchozí rozdělení postav na šachovnici není vůbec marné (pomsta psychopata na partě kriminálníků) a i některé dílčí motivy mají něco do sebe (vztah psychopata a jeho obětí). Veškeré přesahy a originální řešení se ale po čase utopí v krvi. Brečet kvůli tomu ale nebudu, v daných podmínkách veledílo asi vzniknout nemohlo - kvůli nekvalitním hercům (členové kriminální party) se z filmu občas stává téměř parodie sebe sama. ()

Fr

,,VŽDYCKY JE ŠANCE. I KDYŽ VÍŠ, JAK TO SKONČÍ“...... /// Von ten název moc prostoru pro držení pěstiček nepřináší. Naštěstí tady nejsme na fotbale, ale sledujem úchyla, co má styl a nadhled. A já dokážu vocenit, když má někdo smysl pro realitu, vhodnou volbu nástrojů a strojů, i cit pro barvu (červenou). Těm vidlákům sice chvilku trvá, než zjistěj, že je něco špatně a taky mohli bejt na můj vkus víc bojovnější. Ovšem brzo zjistíte, že pro děj je podstatnější, že to nejsou žádní géniové. Vo to víc vynikne Luke Evans jako ,,On“, jehož chlápkovi se smyslem pro reality šou bych přál světlou budoucnost. Ve filmu, samozřejmě. Minimálně do tý doby, dokud někdo nepřežije. /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) Zajímá mě, jak poznám, že je fotr připravenej do držkový. 2.) Hledám kandidáty pro Hunger Games. 3.) Thx za titule ,,sizok“. /// PŘÍBĚH *** HUMOR ne AKCE *** NAPĚTÍ * ()

verbal

Krouhnout psychopatickému, sériovému vrahovi jeho dívku není z hlediska zdravotní kondice zrovna to nejlepší ani pro multikulturní gang bezskrupulózních muklů. Může to totiž přinést celou řadu nežádoucích vedlejších účinků, například smrt. Docela povedená, akční exkurze do masokombinátu, i když Lukovi by to spíše slušelo ve výkladní skříni, navlečenému do nejnovějšího krajkového modelu Victoriina sekretu. Místy mi to kapku připadalo, jako by hrál Sheldon Cooper Terminátora. ()

• Film sa natáčal na viacerých miestach v Louisiane v USA. (Laslo)
  • Na tvorbe filmu sa podieľalo aj WWE Studios a menšiu rolu si v ňom zahrala aj wrestlingová hviezda Brodus Clay. (ČSFD)