poster

Nikdo nepřežije

 • USA

  No One Lives

 • Velká Británie

  No One Lives

Horor / Thriller

USA, 2012, 86 min

 • Pítrs85
  **

  Tak tohle mi teda vůbec nesedlo, samotné provedení sice nepatří k tomu nejhoršímu (to určitě ne), ale ten děj... Něco tak trapnýho jsem už fakt dlouho neviděl. Krvavé scény (alespoň některé) jsou možná fajn, ale co z toho, když se jich většina děje mimo záběr. Co se týče hlavního villaina, Luke Evansovi jsem nevěřil ani jeden z jeho jakože drsných pohledů, o jeho debilním nástupu na scénu ani nemluvě. A ta bloncka sice byla v novým Silent Hill jedinej klad, ale tady mě, ani nevím proč, hrozně iritovala. To, že je to spíš thriller než horor, je nakonec možná jedinej klad tohoto jinak hloupého filmu...(1.8.2013)

 • EvilPhoEniX
  ****

  Fascinující Kitamura! Díky bohu, konečně někdo schopný natočil kvalitní Bloody Slasher se slušným rozpočtem 3 miliony. No one Lives je kvalitní Gore řezba, s neuvěřitelně rychlým tempem, perfektním Gore, super záporákem a s nevšední zápletkou,která může diváky buď naštvat, či potěšit. Za mě jasných 80%.. Pro ty, co jsou z filmu v rozpacích, doporučuji si zjistit, co znamená Stockholmský syndrom..:)(17.6.2013)

 • korbitch22
  **

  Průměrná vykosovačka, kterou sráží do podprůměru sterilní režie, nenápadité vraždy a tragikomické herecké výkony.Přitom nápad to není úplně špatný, bohužel jakkoliv je námět zajímavý, režisér jeho potenciál nedokáže absolutně využít a divák má vlastně celkem dilema, jelikož na jedné straně stojí narcistický sociopat s xichtem z obálky nového čísla magazínu People, na straně druhé je banda tupých kriminálníků s IQ nugátové koblihy, ze které stojí za zmínku snad jen neskutečně šukatelná America Olivo a mezi tím vším je peroxidní blondýna s Downovým syndromem, která stihla tenhle rok zprznit nejeden nadějný snímek.Takže žádné sympatie si k postavám nenajdete, vražd je málo a i přesto, že gore je slušné, kde nic není, tam ani cikán nebere.Nadějné béčko, které mělo určitě navíc, za den nebudu vědět vo co tam šlo.40%.(27.6.2013)

 • verbal
  ***

  Krouhnout psychopatickému, sériovému vrahovi jeho dívku není z hlediska zdravotní kondice zrovna to nejlepší ani pro multikulturní gang bezskrupulózních muklů. Může to totiž přinést celou řadu nežádoucích vedlejších účinků, například smrt. Docela povedená, akční exkurze do masokombinátu, i když Lukovi by to spíše slušelo ve výkladní skříni, navlečenému do nejnovějšího krajkového modelu Victoriina sekretu. Místy mi to kapku připadalo, jako by hrál Sheldon Cooper Terminátora.(19.6.2013)

 • MM_Ramone
  **

  Banda drsných buranských kriminálnikov unesie a zajme milenecký pár, ktorý prechádza ich krajom. Poriadne sa však prepočítali. Urobili osudovú chybu. Šliapli do poriadneho hovna. Natrafili totiž na ešte väčšieho, nebezpečnejšieho a chladnokrvnejšieho vraždiaceho maniaka ako sú oni. Tento krát si veru nevybrali správnu obeť. Oni sami sa stanú obeťami sociopatického, sadistického, vražedného psychopata. Všetkých ich surovo pozabíja. Nikto z nich neprežije. "No One Lives". **(2.8.2017)

 • - Film sa natáčal na viacerých miestach v Louisiane v USA. (Laslo)

 • - Na tvorbe filmu sa podieľalo aj WWE Studios a menšiu rolu si v ňom zahrala aj wrestlingová hviezda Brodus Clay. (Methodix)