Truth or Dare

Richard Pryn

Richard Johns

Kostýmy:

Raquel Azevedo

Když jsem se dnes rozhodoval jaký thriller nebo horor bych si pustil narazil jsem na tento Britský kousek /Pravda nebo úkol/ a musím říct že jsem se ani na minutu nenudil. Herci vybraní na míru dobře. Pošahaný bratr zmrzačeného sourozence a jeho ACID TEST :) Eleanor mě příjemně překvapila. Doporučuji !(6.6.2013)

Film sice bez nahoty, ale na mě až moc zaměřený na s*x a drogy. Nemám rád mejdany ani diskotéky. Atmosféra, když přijedou do skromné chatky byla slušná, hlavní záporák nebezpečný. Poté to nejspíše režisér neuměl pořádně uchopit a nevěděl, co nebo jak vlastně natočit. Pointa celkem slušná, ale určitě ne šokující a dal by se rozhodně vymyslet mnohem lepší závěr. Týpci jako filmové postavy tzv. zlaté mládeže nesympatičtí, což tak mělo být. Režiséři se musí umět zvládat lépe konce cca poslední dvacetiminutovku. To vidím, jako zásadní v dnešní světové kinematografii. Hlavně za ty narážky na s*x dávám 3* (to do hororu nepatří).(29.10.2016)

• Morholt

Chtělo by se říct, že se po dlouhé době objevila studentská vyvražďovačka, která není tuctová, avšak bohužel je tu ono pověstné "ale". Tím jsou herci a kostra příběhu. Ti první jsou partou typických nesympatických indviduí, které americké produkce rozhazují plnými hrstmi. Co postava, to nesympatický ksicht. Jediným, jakž takž skousnutelným zjevem, je hlavní mikkelsenovský záporák. Co se příběhu týče, tak režisér se snažil být v daném žánru až příliš originální a i když mu to vyšlo, tak v tomto případě byla ona netuctovost spíš na škodu. Stačil obyčejný motiv pomsty ve stylu oko za oko a né do toho plést různé fantasmagorie o rodinné cti a podobně. Je to škoda, protože Heath ukázal, že má pro tuto tématiku cit a měl i pár dobrých nápadů. Snad to příště bude lepší. 40%(2.12.2012)

Bavil som sa.Aj keď tento film sa vyznačuje dosť dlhými konverzáciami ale malou akciou.Hrať fľašku s neznámym a ešte aj psychopatom sa moc nevypláca.Tento film je predvídateľný a už dopredu viete ako tento film dopadne.Odohrávalo sa to hlavne na chate a v jednej miestnosti,ale vobec to nevadilo.Sympatický herci,vraždy boli niekedy veľmi vynaliezavé a aj natočené to bolo dosť dobré.(4.2.2014)

Nie príliš hororový snímok ma príjemne prekvapil. Najprv som si myslela, že to bude na jedno kopyto so všetkými typickými americkými horormi, ale výsledok ma prekvapil. Herci vynikajúci, hudba príjemná. Neviete vôbec, čo Vás čaká v nasledujúcej polhodinke, čiže skvelé napätie zaručené... Koniec som vôbec nečakala, super. A samozrejme David Oakes je asi ten najlepší záporák tejto generácie mladých hercov...(9.9.2013)