Truth or Dare

• USA Truth or Die

Hra "vadí, nevadí", kterou studenti hrají na univerzitě, se zvrtne poté, co Felix spáchá sebevraždu. Felixův bratr Justin chce vědět, proč ho ztratil. Rozhodne se jej pomstít. Zapojí se do této hry, avšak po svém. (cezero)

EvilPhoEniX

Tak u mně docela Zklamání.. Jedná se o další Nízkorozpočtový Teenagerský Film, Který má Pouze Slušnou Atmosféru, ale to je Vše.. Kdybych si měl Vybavit nějakou Scénu, která se mi ve filmu líbila, tak si nejspíš nevyberu Žádnou.. Silně šla Poznat amatéřština, ikdyž se Hodně snažili. Musel jsem Sledovat Watches, Opět se to táhlo, jelikož to bylo Založené převážně na Konverzačce... a Závěrečný Výbuch z Granátu, mě vážně Pobavil :DD ()

ricci.s

No konečne nejaká slušná novinka. Fajnová teenagerská vyvražďovačka. Aj ja som niekedy hrával "vadí nevadí", ale nikdy to nedopadlo až takto extrémne. Starší braček sa chce pomstiť za svojho mladšieho bračeka outsidera a pozve si skupinku jeho spolužiakov na chatu kdesi uprostred lesa, kde rozprúdi "vadí nevadí" v omnoho krvavejšom a brutálnejšom štýle. A nie, nestačí povedať "vadí", aby prežili. Pekné. Spočiatku som sa trochu obával, že sa celý dej filmu bude odohrávať na jednom mieste, ale napokon to tak nebolo. Tu sa ani nedalo veľmi tipovať, kto zomrie prvý a kto prežije, kto koho napokon zabije a podobne, je tu pár fajnových zvratov, vraždičky sú slušné, herci sympatickí, kamera prekrásna. Za mňa po dlhšej dobe veľké áno. ()

Flipnic

Výbornej kousek!! Začíná to několika zavedenýma klišé, školní večírek, průsery, pozvánka na párty na chatu (Osamělá chata vakt ve stylu Rvil Dead 1) ... Herci hrají perfektně a postavy, které herci hrají pak začnou hrát tu "mišuge americkou hru truth or dare" ... Pak se ovšem rozjíždí teror jednoho jednoho, kdy se přibíjí k židlím, lepí pásky kolem rukou a úst a rozjíždí se fat drsnej teror. Opravdu, opravdu dobrý na tom je, že film je úplně nepředvídatelný a dále že divák si může vytvořit vztah k postavám a že nikdy neví, která postava padne a která ne. Tenhle film mi nápadem maličko přišel jako toliko letos úspěšný Cabin in the Woods (2012), který sklidil nesmysně tolik ohlasů. Tento ne a přitom je lepší a fakt je to brutální!! ()

J*A*S*M

No, scenárista je asi poměrně kreativní chlapík, protože vymyslet a napsat něco takhle nepravděpodobně nablblýho, to musí být kumšt. Na druhou stranu je to alespoň (i z tohoto důvodu) celkem zábavné. Hororově je Truth or Dare krotký film, pár hrátek s pistolí, brokovnicí, nožem a kyselinou už asi dneska nikoho úplně neohromí. Za sebe nedoporučuju, ale jsou i mnohem horší kousky. 4.5/10 ()

verbal

Zahrát si flašku s pošahaným veteránem z Afgánistánu nemusí být nutně od věci, zvláště pak, jste li už znuděni z toho věčného ukazování koz a jiných vypelichaných pohlavních znaků, pohled na franckující pipky vám evokuje pouze to, že jste večer zapomněli vrazit nevylízaný pekáč od nedělní husy do myčky a ráno bude pěkně smrdět, anebo vás vyloženě otravuje poslouchat neortodoxní sexuální praktiky nějakého protřelého panice se sbírkou Hustlerů. Taková psychicky nestabilní guma dokáže i fádní hru docela príma okořenit. To pak můžete očumovat žaludky propálené kyselinou z baterky, kochat se pohledem na ustřelené a ukousané prsty, trochu se roztomile poplazit s prostřeleným kolenem, zkusit si nezaplakat s plnou dávkou slzáku do xichtu či se přesvědčit, co dokáže nesmělý kvadruplegik s odjištěným granátem. Pro samou zábavu úplně zapomenete, že jste si po flašce chtěli zahrát okurčák, Friga nebo jinou veselou společenskou hru. ()

• Film měl premiéru na Americkém filmovém trhu dne 3. listopadu 2011. (Worry77)