Reklama

Reklama

Přestože je Jeanovi už 35 let, stále ještě žije se svou matkou v malém městečku na Korsice, kde pracuje jako šéfkuchař v rodinné restauraci. V zoufalství, že je jeho budoucnost již dávno předurčena, se této restaurace ujme. Avšak jednoho dne je mladičká Nora, která se občas ráda napije, strčena přes palubu své závodní jachty. Když v boji o holý život doplave na pobřeží, spatří Jeana a dobrodružství na sebe nenechá dlouho čekat. Jean se tak náhle ocitá na zběsilé cestě s velmi nevyzpytatelnou, avšak tuze atraktivní ženou po boku. (oficiální text distributora)

(více)

Recenze (14)

claudel 

všechny recenze uživatele

V poslední době mám nějak potřebu se dívat na filmy s Leilou bez ohledu na žánr nebo úroveň. Itinéraire bis je normální oddechovka odehrávající se v nádherném prostředí Korsiky. Leila je jako vždy skvělá, ta je na čistých pět hvězdiček, ale dvě hvězdičky se musí odečíst za scénář. A tradičně nám Leila zazpívala, jak je u ní ve filmech zvykem. Fred Testot je pro mě neznámým hercem, podal taky sympatický výkon. Není to nic převratného, ale neurazilo mě to. ()

Terva odpad!

všechny recenze uživatele

Deset minut na to koukám a vidím, že hlavní aktéři jsou jak stupidní debilové, stejně jako uměle vyvolané scény, které asi mají být humorné, což jsem silně neocenil. Přidám naprosto nepovedenou hudbu a už třímám ovladač a chci to vypnout. CITÁT - Ryby varlata nejí........ V 15 minutě po jednom velice úspěšně tupém dialogu jsem zjistil, že mám náhradní plán - vypínám a pouštím si jiný film. Tohle opravdu nemusím. ()

Reklama

TommyDiamond 

všechny recenze uživatele

Sedmdesát šest minut. To není moc. Člověk se ani nestihl nudit. Film vlastně nebyl o ničem. Zápletka byla hodně slabá. Chyběla spontálnost a nějaký ten zvrat. Vše se dalo předvídat, děj byl až moc přímočarý. Jediné co stálo za pohled byla překrásná korzická přímořská krajina a malebná městečka. Dávám dvě hvězdy. celkově 45% ()

kolemjdouc 

všechny recenze uživatele

typický ,francouzský film.Jejich tvorba je založená na konverzaci a rozebírání situace.Tenhle film se řadí mezi ty slabší ale zase si očividně ani s divákem moc nezahrává.Buď to divák pozře bez úhony anebo dá minimálně hvězd.Mě film momentálně sedl do nálady.Nikdo mě nenutil se na film dívat.To je výhoda tv.Jinak se musí nechat že byl opravdu dobrý dabing bez tradiční uhuhňanosti a dobrá hudba zvlášť poslední píseň která provázela závěrečné titulky mě zaujala nejvíc.A průzračnou mořskou vodu jim budete závidět ,to stopro ()

fruitixx 

všechny recenze uživatele

Inu já jsem se celkem bavil, kdyby každý měl takový vztah k penězům... Prostě fuck off, stejně nejsou moje a kdyby byly, tak ať si je stejně sežerou 8DDD Jinak celkem dobrá podívaná, jak zbalit nafintěnou kočičku na city, když je člověk panic a na nic. 8DDD. A taky jsem se poučil o tom, jak se žije na Korizice a kudy cesty vedou, hh. ()

Galerie (15)

Zajímavosti (1)

  • Snímek byl natočen na motivy stejnojmenné knihy Jacquese Monneta. (Terva)

Reklama

Reklama