Reklama

Reklama

Přestože je Jeanovi už 35 let, stále ještě žije se svou matkou v malém městečku na Korsice, kde pracuje jako šéfkuchař v rodinné restauraci. V zoufalství, že je jeho budoucnost již dávno předurčena, se této restaurace ujme. Avšak jednoho dne je mladičká Nora, která se občas ráda napije, strčena přes palubu své závodní jachty. Když v boji o holý život doplave na pobřeží, spatří Jeana a dobrodružství na sebe nenechá dlouho čekat. Jean se tak náhle ocitá na zběsilé cestě s velmi nevyzpytatelnou, avšak tuze atraktivní ženou po boku. (oficiální text distributora)

(více)

Recenze (17)

kolemjdouc 

všechny recenze uživatele

typický ,francouzský film.Jejich tvorba je založená na konverzaci a rozebírání situace.Tenhle film se řadí mezi ty slabší ale zase si očividně ani s divákem moc nezahrává.Buď to divák pozře bez úhony anebo dá minimálně hvězd.Mě film momentálně sedl do nálady.Nikdo mě nenutil se na film dívat.To je výhoda tv.Jinak se musí nechat že byl opravdu dobrý dabing bez tradiční uhuhňanosti a dobrá hudba zvlášť poslední píseň která provázela závěrečné titulky mě zaujala nejvíc.A průzračnou mořskou vodu jim budete závidět ,to stopro ()

mira007 

všechny recenze uživatele

Francouzská romantická komedie z Korsiky, kde on má půjčené porche 911 a nabere ji, kterou vyhodil z lodi její frajer, aby byl rychlejší v závodě plachetnic .... dejme tomu, začátek debilní, ale jinak je to taková spíš konverzační věc, která není vůbec zábavná, ikdyž nějaký ten potenciál, moře, sluníčko, pěkné autíčko by tam snad možná i byl. Testot exot, Bekhti sympaťanda, které dal scénárista stupidní dialogy do úst. ()

Reklama

TommyDiamond 

všechny recenze uživatele

Sedmdesát šest minut. To není moc. Člověk se ani nestihl nudit. Film vlastně nebyl o ničem. Zápletka byla hodně slabá. Chyběla spontálnost a nějaký ten zvrat. Vše se dalo předvídat, děj byl až moc přímočarý. Jediné co stálo za pohled byla překrásná korzická přímořská krajina a malebná městečka. Dávám dvě hvězdy. celkově 45% ()

fruitixx 

všechny recenze uživatele

Inu já jsem se celkem bavil, kdyby každý měl takový vztah k penězům... Prostě fuck off, stejně nejsou moje a kdyby byly, tak ať si je stejně sežerou 8DDD Jinak celkem dobrá podívaná, jak zbalit nafintěnou kočičku na city, když je člověk panic a na nic. 8DDD. A taky jsem se poučil o tom, jak se žije na Korizice a kudy cesty vedou, hh. ()

Thomrius 

všechny recenze uživatele

Tak tento film je opravdu propadák. Příběh o chlápkovi, který je kuchař, dostane do péče Porsche 911 (to je to jediné zajímavé na celém filmu) a úchylnou náhodou se seznámí s frajerkou, která krade, lže, neumí se chovat. Chlápek se nabídne, že jí odveze kam potřebuje a zběsilá nuda začíná. Film je opravdu o ničem. Příběh, scénář, originalita opravdu nulová. Tento film už opravdu znovu vidět nemusím. 1- ()

Galerie (15)

Zajímavosti (1)

  • Snímek byl natočen na motivy stejnojmenné knihy Jacquese Monneta. (Terva)

Reklama

Reklama