poster

Obchod pro sebevrahy

 • Francie

  Le Magasin des suicides

 • anglický

  The Suicide Shop

Animovaný / Komedie / Muzikál

Francie / Kanada / Belgie, 2012, 85 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • SoolenJV
  ***

  Vpravdě groteskní. Morbidita spojená s muzikálovou nabubřelostí a velice solidní výtvarnou stránku. Bohužel film "á la thése", který chtě nechtě musí vyústit v předvídatelný závěr. Ale zábavné je to dosti a jako jeden ze zástupců současné "tradiční" animace film obstojí spolehlivě. Jen možná místy až příliš tlačí na pilu...(28.3.2013)

 • Kulik.Z
  *****

  Snad nejlepší film o sebevrazích, který jsem viděl!(17.11.2012)

 • Hellboy
  **

  Jako... nebyl to Kozí příběh.(8.11.2012)

 • Chrustyn
  **

  Poté co jsem viděl úžasného "Iluzionistu" si po pojmem francouzský animák pro odrostlé, představuji něco jiného. A "Obchod pro sebevrahy" to opravdu nesplňuje a bizarní animace výsledný negativní dojem, pouze podtrhává. Zajímavý námět, tak působí zbytečně nevyužit.(5.4.2013)

 • salalala
  ****

  V rámci možností originální animák, který má svůj styl a toho se drží celou nedlouhou stopáž. Moc se mi líbil humor, na který tvůrci vsadili a skvěle vyvážili hranici mezi černým a tím "běžným" humorem. Postavičky byly sympatické a neměl jsem s nimi žádný problém. Hudební čísla mi přišla tak akorát a ač muzikály rád nemám, tak tady mi to nějak extra nevadilo. Pohřební a morbidní tématika se mi taky hodně líbila, tudíž jsem se dost bavil. Je tak velká škoda, že když je ten film určený dospělým, nesnaží se o nic víc a malinko nepřitvrdí. Všechny zvraty dáme dohromady v podstatě v průběhu první čtvrthodiny, což opravdu mrzí, protože pak už nás nic nepřekvapí. Možná, že chvílemi se film začne nepříjemně opakovat, ale to se dá přežít. Celkově vzato příjemné překvapení, které ale mohlo být lepší a hlavně kontroverznější. Takhle je to hodně smířlivé. 70%(25.10.2012)

 • - Film byl natočen podle světového bestselleru "Potřeby pro sebevrahy" Jeana Teulého. (Mamba)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace