Nastala chyba při přehrávání videa.
 • hazaba
  ***

  Jeden s těch lepších rodinných filmů, který podle mě mnohem lépe navazuje na tradici, než nejnovější film Poledňákové. Je to milé, a i když se člověk občas pozastaví nad některými scénami a vysvětlivkami, docela se mi to líbilo. Nejlepší asi byla dračice Iva Pazderková. A s nostalgií jsem si zavzpomínala na svůj puberťácký idol...(16.7.2016)

 • Enšpígl
  ***

  Docela mě překvapilo jak málo uživatelů tenhle biják vidělo. Ten malý počet mě zaujal natolik, že jsem si vyměnil spoďáry odhrnul prázdné láhve a vykymácel jsem se ze své jeskyně do kina na český rodinný film. Divácká sestava v sále naznačovala všechno, jen ne, že jsem trefil dobrej biják, přece jen když si člověk v kině připadá mírně pedofilně, tak neočekává, že na promítání o páté se dostaví soudruh predátor. Vybral jsem si místo tak, abych v případě obrovského filmového fiaska mohl pozorovat jednu spoře odděnou maminku co tam byla se svým minidítětem. Abych si zajistil intimitu v okukování maminky, šel jsem si koupit kolu, kterou jsem vylil na zem před sedačky vedle mě. Začatek filmu byl tak dětinský, že jsem si říkal, tak tohle snad promítat jedině v porodnici a věnoval se sledování maminky. Po chvíli však přece jen zvítězila myšlenka, že dát 179 kč, abych moh v přítmý kinosálu sledovat sedící maminku mě přijde v dnešní ekonomicky těžké době jako brutální vysměch Kalouskovým škrtům a začal se víc a víc věnovat filmu. Osobně jsem v něm našel dva světlý momenty výkon Vláďi Javorskýho a prostřední část filmu, která má v sobě pár docela humorných situací. A i když pominu všechno, včetně tragicky hrajícho Lukáše Vaculíka, tý bloňdatý pipiny s HBO a spousty nesmyslů, které přehlížím je jen proto, že film se tváří jako velmi dětskej, ale právě proto mě zaráží jedna věc, jestli že, se počítá s nejmenšími dětmi jako hlavní cílovou skupinou, proč se film v druhé půlce začíná měnit v dospěláckej vztahovej myšmaš ? Nechci bejt kritickej jako oddecháč to až tak špatný není, ale tvůrci by si měli vyjasnit pro koho, že ten film vlastně je a víc si dát záležet na castingu. I když Jituška Ježková se povedla, krásná to bytost, tak krásná, že bych jí před spaním předčítal politický komentáře z mladý fornty a nic bych za to nechtěl....krom sexíku samozřejmě, ale to už by obstarala ta četba, protože znáte lepší milostnou předehru a rajc než předčítání politických komentářů ?(17.6.2012)

 • Willy Wonka
  odpad!

  0% Film o nevychované rozmazlené holce (Divišová) terorizující společně se svým "pseudovtipným" mluvícím psem svou neschopnou máti (Ježková) a jejího sympatického přítele (Javorský) tak dlouho, až se na ni logicky jednoho dne onen rozumný otčím naštve, vynadá ji a ona mu zdrhne do lesa. Spratka nakonec samozřejmě zachrání princ Vaculík vlastnící nadpřirozené pátrací schopnosti, který po nocích úspěšně vyspává s výše zmíněnou matkou a tudíž dělá z jediné normálně se chovající postavy ve filmu paroháče, a rázem se z něho stává ten nejlepší chlap na světě. Samozřejmě. Potom je z rozumné postavy Javorského udělán neschopný blb a nově vzniklá rodinka (dítě na ránu + blbá matka + don chuan Vaculík) se spolu přestěhuje na venkov, kde spolu žijí šťastně až do dneška... Takže když to shrnu, tvůrci nám divákům vnucují sympatizovat s nevychovanou holkou, její idiotsky se chovající matkou a super frajerem Vaculíkem, na úkor racionálně uvažujícího otčíma Javorského. Nechápu a musím konstatovat, že už dlouho jsem neviděl horší film.(20.10.2013)

 • TheDarKnig
  *

  další důkaz toho, jak moc v posledních letech česká kinematografie upadá.. Nefunguje to jako rodinný film, nefunguje to jako film, nefunguje to vůbec... Když někdy budu mít děti, raději jim pustím staré zlaté skvosty z komunismu, kde děti nebyli otravné, nebylo tam tisíc narážek, které dětem nic neřeknou (a k tomu jsou pitomé až hrůza), nepálil se alkohol apod.. Tak kde to jsme?? O dalších problémech s přepáleným vizuálem, psem a stupidními postavami nemluvě.. Jedna hvězda za to, že tam třikrát pršelo a bylo pár vteřinových záběrů na hvozdy..(26.6.2012)

 • jprmusic
  ****

  Přes hrůzu nahánějící začátek se mi film líbil, na české poměry jsem se slušně pobavil (např hláška Pazderkové s kozama byla fakt vtipná) a nijak mě to - na rozdíl od Kameňáků a podobnejch hovadin neuráželo. I když chápu, že pro místní klub náročného diváka to bylo málo .... Jo a i jako chlap musím uznat, že Vaculík má charisma jako prase :-)(23.10.2013)

 • - Počas záverečných titulkov môžeme sledovať nepodarené scény. (Johnny.ARN)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace