Jeden s těch lepších rodinných filmů, který podle mě mnohem lépe navazuje na tradici, než nejnovější film Poledňákové. Je to milé, a i když se člověk občas pozastaví nad některými scénami a vysvětlivkami, docela se mi to líbilo. Nejlepší asi byla dračice Iva Pazderková. A s nostalgií jsem si zavzpomínala na svůj puberťácký idol...(16.7.2016)

Docela mě překvapilo jak málo uživatelů tenhle biják vidělo. Ten malý počet mě zaujal natolik, že jsem si vyměnil spoďáry odhrnul prázdné láhve a vykymácel jsem se ze své jeskyně do kina na český rodinný film. Divácká sestava v sále naznačovala všechno, jen ne, že jsem trefil dobrej biják, přece jen když si člověk v kině připadá mírně pedofilně, tak neočekává, že na promítání o páté se dostaví soudruh predátor. Vybral jsem si místo tak, abych v případě obrovského filmového fiaska mohl pozorovat jednu spoře odděnou maminku co tam byla se svým minidítětem. Abych si zajistil intimitu v okukování maminky, šel jsem si koupit kolu, kterou jsem vylil na zem před sedačky vedle mě. Začatek filmu byl tak dětinský, že jsem si říkal, tak tohle snad promítat jedině v porodnici a věnoval se sledování maminky. Po chvíli však přece jen zvítězila myšlenka, že dát 179 kč, abych moh v přítmý kinosálu sledovat sedící maminku mě přijde v dnešní ekonomicky těžké době jako brutální vysměch Kalouskovým škrtům a začal se víc a víc věnovat filmu. Osobně jsem v něm našel dva světlý momenty výkon Vláďi Javorskýho a prostřední část filmu, která má v sobě pár docela humorných situací. A i když pominu všechno, včetně tragicky hrajícho Lukáše Vaculíka, tý bloňdatý pipiny s HBO a spousty nesmyslů, které přehlížím je jen proto, že film se tváří jako velmi dětskej, ale právě proto mě zaráží jedna věc, jestli že, se počítá s nejmenšími dětmi jako hlavní cílovou skupinou, proč se film v druhé půlce začíná měnit v dospěláckej vztahovej myšmaš ? Nechci bejt kritickej jako oddecháč to až tak špatný není, ale tvůrci by si měli vyjasnit pro koho, že ten film vlastně je a víc si dát záležet na castingu. I když Jituška Ježková se povedla, krásná to bytost, tak krásná, že bych jí před spaním předčítal politický komentáře z mladý fornty a nic bych za to nechtěl....krom sexíku samozřejmě, ale to už by obstarala ta četba, protože znáte lepší milostnou předehru a rajc než předčítání politických komentářů ?(17.6.2012)

• Willy Wonka

0% Film o nevychované rozmazlené holce (Divišová) terorizující společně se svým "pseudovtipným" mluvícím psem svou neschopnou máti (Ježková) a jejího sympatického přítele (Javorský) tak dlouho, až se na ni logicky jednoho dne onen rozumný otčím naštve, vynadá ji a ona mu zdrhne do lesa. Spratka nakonec samozřejmě zachrání princ Vaculík vlastnící nadpřirozené pátrací schopnosti, který po nocích úspěšně vyspává s výše zmíněnou matkou a tudíž dělá z jediné normálně se chovající postavy ve filmu paroháče, a rázem se z něho stává ten nejlepší chlap na světě. Samozřejmě. Potom je z rozumné postavy Javorského udělán neschopný blb a nově vzniklá rodinka (dítě na ránu + blbá matka + don chuan Vaculík) se spolu přestěhuje na venkov, kde spolu žijí šťastně až do dneška... Takže když to shrnu, tvůrci nám divákům vnucují sympatizovat s nevychovanou holkou, její idiotsky se chovající matkou a super frajerem Vaculíkem, na úkor racionálně uvažujícího otčíma Javorského. Nechápu a musím konstatovat, že už dlouho jsem neviděl horší film.(20.10.2013)

• TheDarKnig

další důkaz toho, jak moc v posledních letech česká kinematografie upadá.. Nefunguje to jako rodinný film, nefunguje to jako film, nefunguje to vůbec... Když někdy budu mít děti, raději jim pustím staré zlaté skvosty z komunismu, kde děti nebyli otravné, nebylo tam tisíc narážek, které dětem nic neřeknou (a k tomu jsou pitomé až hrůza), nepálil se alkohol apod.. Tak kde to jsme?? O dalších problémech s přepáleným vizuálem, psem a stupidními postavami nemluvě.. Jedna hvězda za to, že tam třikrát pršelo a bylo pár vteřinových záběrů na hvozdy..(26.6.2012)

Přes hrůzu nahánějící začátek se mi film líbil, na české poměry jsem se slušně pobavil (např hláška Pazderkové s kozama byla fakt vtipná) a nijak mě to - na rozdíl od Kameňáků a podobnejch hovadin neuráželo. I když chápu, že pro místní klub náročného diváka to bylo málo .... Jo a i jako chlap musím uznat, že Vaculík má charisma jako prase :-)(23.10.2013)

• - Počas záverečných titulkov môžeme sledovať nepodarené scény. (Johnny.ARN)