• troufalka

Mám holčičku s ADHD a učitelky typu paní Kočičková bych nejraději poslala na nějakou exotickou exkuzi. Mysím, že Mars by docela stačil. Mluvící zvířátka mě neberou. Zdá se, že točit filmy pro děti (tzv rodinné) se musí umět. A ne každý to umí. Zajímavý způsob, jak zviditelnit před národem svoje čtyřnožce.(1.8.2014)

A mně se to zrovna líbilo. Není to žádná náročná filmařina, ale jako nenáročná oddychová komedie proč ne. Na současný více či méně pitomý seriály nekoukám, tak jsem se docela rád podíval na Jitku Ježkovou. A když jsem poslouchal ty "komentáře" toho jezevčíka, jako bych věděl, co si občas myslí ten můj vořech:)).(26.11.2014)

Přes hrůzu nahánějící začátek se mi film líbil, na české poměry jsem se slušně pobavil (např hláška Pazderkové s kozama byla fakt vtipná) a nijak mě to - na rozdíl od Kameňáků a podobnejch hovadin neuráželo. I když chápu, že pro místní klub náročného diváka to bylo málo .... Jo a i jako chlap musím uznat, že Vaculík má charisma jako prase :-)(23.10.2013)

• WANDRWALL

Nejdříve jsem si myslel, že jde o nějaký seriál. A to podle tempa vyprávění, a podle konfliktů, které se v tomhle filmu vyskytují.... Ale co lid chce, to se vysílá, a má jistou sledovanost, tak proč v tom nepokračovat?...Dovedu si představit, že dost dětí u tohoto filmu může vydržet. Vždyť poznávají teprve život. "A něco se tedy nového zde noví diváci dozví". Třeba co je to dětská hyperaktivita, a jak jí trpěl i "Lukáš Vaculík", a dostal dvě pětky na vysvědčení, protože tehdy se to nediagnostikovalo. Mluvící pes, to je psina...(20.10.2013)

Příjemná, nenáročná česká komedie, která neurazí ale ani nenadchne. Ale hlavně neurazí. Žádné přiblblé vtipy, naopak se docela hezky zasmějete. Některé scény jsou super, další nic moc ale jako celek je fajn, takový lepší průměr. Kačenka byla sice vážně protivná ale ta malá herečka jí zahrála celkem dobře, umělý bělásci byli vážně zbyteční ale plus jsou herci - hlavně Javorský, Ježková, Latinák a Pazderková. Další plus je povedený dabing Huga (Matouš Ruml) a nádherná příroda. Takže nic světového ale propadák to taky rozhodně není. Pokud máte náladu na něco nového, českého, oddechového, tak tenhle film je docela dobrý pokoukání.(16.12.2012)

• - Počas záverečných titulkov môžeme sledovať nepodarené scény. (Johnny.ARN)