• kolodej1

velmi slabé, čehož důkazem je pro mě dost chladné přijetí od mé dcerky, která přitom byla cílovou skupinou. Já bych filmu ještě odpustil, že bylo dlouho dopředu jasné, jak film dopadne, vic průhledné to být nemohlo. Horší byl dějový splácanec, debilní nápad s mluvícím psem, slabé dialogy. Dospělí herci mi nevadili, zato dětská hrdinka byla zjevně omyl, tuctové dítě bez sebemenší schopnosti vzbudit zájem. Zoufale špatně byl vybrán i psí hlas. Kvalitou mi to dost připomínalo filmy M. Poledňákové z posledních let. Tohle se zkrátka nepodařilo.(23.10.2013)

• Rockerman

Dá se říct, že se to tváří jako taková milá, neubližná, rodinná komedie, která má však do ideálu hodně daleko. Humoru je tu poskrovnu a děj také nic moc. Hyperaktivní a nepozorná Kačenka a její máma se rozhodují mezi dvěma strejdy, který z nich bude jejich otčímem-manželem. Jeden je nesympatický pedant, kterému se nic nedaří. Druhý je naopak sympatický chlap, který má rád pejsky. Je jasné, jak to asi může dopadnout. Kdo nemáte nic lepšího na práci, tak se jednou na to podívat dá, ale žádné zázraky nečekejte.(4.1.2013)

• troufalka

Mám holčičku s ADHD a učitelky typu paní Kočičková bych nejraději poslala na nějakou exotickou exkuzi. Mysím, že Mars by docela stačil. Mluvící zvířátka mě neberou. Zdá se, že točit filmy pro děti (tzv rodinné) se musí umět. A ne každý to umí. Zajímavý způsob, jak zviditelnit před národem svoje čtyřnožce.(1.8.2014)

• unclejack

O tomto filme sa nedá povedať veľa dobrého ani slušného. Popísať ho tromi slovami - Nuda na chalupe. Ešte ich pár pridám - Nuda na chalupe s otravným hovoriacim rafanom. Pre úplnosť len doplňujem, že sa tu stretneme s pekelnou Pazderkovou a Latinákom, chlapcom z Očovej ktorý si predplatil rýchlokurz českého jazyka. Zážitok. Rodina je vykreslená ako súboj tých dobrých s tými zlými, kde zlí samozrejme prehrávajú a nemalou mierou sa o to pričinil aj už spomínaný hafík toho najúbohejšieho razenia. Jeho poznámky dopisovali autori zrejme dodatočne, pretože pôsobia ako zúfalý pokus udržať vo filme vtip a aspoň trošku nakloniť divákove sympatie smerom k Rumlrafanovi.(18.12.2013)

• tatka

Milujem jazvečíkov, tak musím dať 1 hviezdu navyše za rozkošného psa. Polhodinka by úplne stačila, mohol to byť krátky mravoličný príbeh o tom, ako psík stmelil a zachránil rodinu, a nebolo treba vymýšľať, stačilo skopírovať nejaké socialistické dielko. http://www.youtube.com/watch?v=luG4wV1VL6o(20.10.2013)

• - Počas záverečných titulkov môžeme sledovať nepodarené scény. (Johnny.ARN)