poster

7 pod nulou

 • Česko

  Dům zla

 • USA

  Seven Below

 • USA

  Seven Below Zero

 • USA

  7 Below

Thriller / Horor

USA, 2012, 89 min

Komentáře uživatelů k filmu (21)

 • ricci.s
  ***

  Duchárska vyvražďovačka pre tých, ktorým nevadia stokrát videné a opozerané námety. Podľa očakávania to ťahá nadol scenár, pretože aj keď pokusy o atmosféru viac či menej fungovali (noc, búrka, blesky, strašidelný dom, les pokrytý hmlou a podobne), je to až príliš ľahko zabudnuteľný film, v ktorom sa počas celej stopáže vlastne neudeje nič zaujímavé. Skupinka ľudí sa dostane do domčeka, v ktorom pred sto rokmi malý posadnutý fagan vyvraždil svoju rodinu, minulosť sa vracia a hlavní hrdinovia postupne zomierajú... to nie je žiadna sláva. Ľakačiek je málo, gore vlastne žiadne, ale ináč celkom kvalita po remeselnej stránke so znesiteľnými postavami, len by to chcelo o dosť inovatívnejšie spracovanie. Pre mňa celkovo čistý, radový priemer.(6.4.2012)

 • POMO
  *

  Béčkový recyklant hororov o strašidelných domoch a duchárskych princípov z Nenávisti. Atmosféra, dosiahnutá slušným vizuálom miestami funguje, až sa chcú odpustiť i samozrejmé klišé. Ale strach či napätie tu nehľadajte. Herci spolahliví a pohľadní, s výnimkou Vala Kilmera, ktorý je (paradoxne) najhorším prvkom vo filme (i herecky). Ving Rhames spočiatku ako tajuplný pán domu veľmi dobrý, no neskôr čoby záskok hororovej ikony Tonyho Todda smiešny. Film pochová jeho rozpačité finále, ktoré chce šokovať, prekvapiť a ohúriť, ale má opačný efekt.(10.4.2012)

 • J*A*S*M
  *

  Marnost nad marnost.(12.4.2012)

 • LIVINGDEAD
  odpad!

  Tak tohle byla síla. A této sračce ani nepomohl prasečí ksicht Val Kilmera. Totální chaos s komediálním koncem. Herecké obsazení otřesné a taktéž jejich výkony. A ten černoch Ving Rhames mne tak vytáčel, že se ze mne málem stal rasista. 93 minut ztraceného času.(26.4.2012)

 • George Stobbart
  ***

  Seven Below je veľmi príjemne natočený horor, s vydareným audiovizuálom, pohodovým hereckým obsadením a slušnou atmosférou, ktorá má pri nočnej projekcii svoje čaro. Jedinou slabosťou filmu je jeho otrepanosť a značná predvídateľnosť, no neviem prečo by to žánrovému fanúšikovi malo až tak vadiť. Keď Vám to hlava neberie, tak nepozerajte Direct 2 DVD / BR horory a onanujte / analyzujte pri svojich kinohitoch... Vidím, že s odborníkmi sa tu zase raz roztrhlo vrece ;-)(13.4.2012)

 • Beastmaster4
  *

  K tomu jde jen napsat: další horor, který kopíruje všechny ostatní. Atmosféra celkem ujde (alespoň prvních pár minut), příběh nic zvláštního, Val Kilmer trochu přibral a nějak zrovna neválel, spousta zbytečných pasáží = nedoporučuju nikomu, leda nedej bůh, ležíte nemocní v posteli a krom tohoto filmu se nemáte na co jiného dívat. Což je malá pravděpodobnost, takže prostě pryč od toho ;)(5.5.2012)

 • Omnibus
  odpad!

  Jsem moc a moc rád, že jsem se k tomuto filmu dostal a že ho mám! Protože můj svět je plný plyšových zvířátek, mladých, krásných a hodných lidí, spolehlivých přátel, nezištně poddajných kamarádek i beznadějně zamilovaných biletářek. A samozřejmě také lidí, včas mi vracejících vypůjčené peníze. Ahoj Lukáši. Ovšem kromě nich, jak už to v životě chodí, však to znáte sami, sem tam zakopnu i o pěkného vola, krávu, svini, případně přímo hyenu skvrnitou... Tím ale nemyslím šéfa, sousedku drbnu, policajta nebo exmanželku. Ahoj lidi. (Né, tůten Auctus tady, to opravdu nejsem já... no fakt ne! Copak bych si vybral tak blbej nick? ) A pokud mi nějaká ta, jak je pro sebe nazývám „genetická vada“ s gustem dupne na kuří oko, co s tím? Zneuctít, zamordovat a sežrat? V tomhle, nebo v jiném, výživnějším pořadí? A co takhle pomstít se nějak elegantně, nekrvavě, a hlavně legálně? Doporučením „nového super filmíku, zaručenou bombou!“ Seven Below je pro tyto účely naprosto ideální. Zábavný, podmanivý, mysteriózní, dechberoucí a kuleivlasyrvoucí superhoror! Můj bývalý oblíbenec Val Kilmer se mi kdysi dost líbil například v Nelítostném souboji. Při té poslední bankovní loupeži ho ovšem postřelili. Myslel jsem si, že do ramene nebo kam, ale už je mi jasné, že musel koupit taky jednu do hlavy... A to, že vzal roli v téhle slátanině, odfláknutém, nudném a kreténském shitu a to, jak se tam debilně mátožil od ničeho k ničemu (ostatně stejně tak se mátožil i děj filmu) se dá vysvětlit jedině tou kulkou, která mu uvízla v hlavě a tlačí mu na mozek! Tuhle jeho „filmovou“ toaletní roli neomluví ani nutnost taky nějak platit složenky... Pánbůh mě zřejmě tímhle veledílem potrestal za to, že kromě poctivého kupování filmů, samozřejmě za nekřesťanské peníze, taky občas stahuju...(10.12.2012)

 • Tommassi3
  *

  "Moje máma říkávala, že smrt je konec a zároveň začátek.." Mámy toho naplkaj !! Navíc by to ovšem znamenalo, že se snad ještě někdy v budoucnu od téměř herecky mrtvého Vala "rád bych vypadal jako Saegal" Kilmera dočkáme nějaké slušné kreace.. Či alespoň slušného filmu.. Ale moc bych na to nesázel !! ;) Je to ale pořádný sešup, po všech těch The Doors, Nelítostných soubojích či třeba Mission Impossible, když Vinga Rhamese, který se tu ocitl zřejmě omylem, je jednomu až líto, ačkoli ten platí za to téměř jediné, kvůli čemu lze tuhle šmíru s větev si řezajícím finále doporučit.. Tedy pokud jen nechcete někomu zprasit večer..(19.8.2016)

 • SOLOM.
  **

  Když jsem poprvé uviděl herecké obsazení a letmo si přečetl krátký obsah filmu, doufal jsem, že půjde alespoň o průměrnou duchařinu. Ani ve snu by mě nenapadlo, že se několik známých tváří propůjčí k něčemu, co je snad lepší ani nevidět. Nerad bych vás připravil o vaše iluze (někdo v tom možná najde zalíbení), ale já při náběhu závěrečných titulek jen nevěřícně kroutil hlavou. On samotný příběh vskutku není vyloženě katastrofální, ale to provedení – proboha. Režisér a scénárista v jedné osobě Kevin Carraway byl pro mne velkou neznámou, ale jak vidno kradl, kde se dalo. Ten šestimilionový rozpočet zřejmě padl hlavně na pokrytí hereckých honorářů a několika speciálních efektů, protože jinak se tu doslova třela nuda s nouzí. Přitom samotný začátek a vyvraždění nebohé rodinky nevypadalo zas až tak hrozně. Jenže poté naklusal na scénu Val Kilmer, který už má své nejlepší roky viditelně za sebou a já se stal svědkem přehlídky totálně vypatlaných dialogů, které tvůrce zřejmě vypotil na kus papíru po prokalené noci. Jediné co filmu zachránilo alespoň trochu kredit, byla přítomnost Vinga Rhamese a Luke Gosse. Oba pánové tu viditelně nebyli jen do počtu a hlavně díky nim jsem se na tento film dodíval až do samotného konce. Navíc se zhruba v polovině filmu mírně zlepšila i atmosféra, což mi samozřejmě rovněž zvedlo náladu. Jakmile totiž začaly postavy postupně umírat, dostavila se i dávka mysteriózna, které zápletka potřebovala jako koza drbání. 30%(24.8.2017)

 • cariada
  *

  Nic neříkající horor, který nenabízí, ale vůbec nic zajímavého. Snad samotný konec byl docela solidní, ale jinak podprůměr, herecké výkony ani nestojí za řeč. Z kouknout a zapomenout.(8.1.2016)

 • zolo23
  *

  Keď vidím na plagáte prekysnutého Vala Kilmera, obávam sa toho najhoršieho. Podobný prípad ako Michael Madsen. Neviem čo sa s týmito chlapmi porobilo, ale idú od prúseru do prúseru a to som ich mal v minulosti docela rád. V tomto filme však hrajú i docela známi Luke Goss alebo Ving Rhames a stále rozmýšľam nad tým čo ich donútilo hrať v takejto úbohej blbosti. To si neprečítali pred tým scenár? Veď ten bol totálne dementný, stokrát napísaný bez štipky nápadu. Koľko takýchto podobných.....rovnakých filmov už bolo? Nič tu nefungovalo, napätie žiadne a tie trápne lakacie scénky väčšinou pred zrkadlom (ako inak) mám už totálne prečítané a ničím Vás už nemôžu prekvapiť. Totálna strata času a Seven Below zaraďujem na druhé miesto najprimitívnejších filmov do mojej fiktívnej ,ale zato "krásnej" tabulky. :)(15.5.2012)

 • Heroine
  odpad!

  Neskutečně špatný horor, u kterého se snad může bát jenom ten, kdo má strach ze špatného herectví, nebo ze šerednýho Vala Kilmera.(5.8.2016)

 • beso74
  *

  Film ktorý sa išiel hrať na niečo, na čo nemal ani náhodou, rádoby prekvapivý koniec filmu je prekvapujúci len pre toho, čo práve došiel zhulený z krčmy, poprípade pre nejakého deduška trpiaceho alzhaimerom, alebo vernú fanúšičku telenovel, hoci tá so zvratom osudov svojej Isaury, Rosalindy či inej pipky má tak bohaté skúsenosti, že by to aj ona mohla prekuknúť. A to hrmenie mi po 15 minutách už šlo poriadne na nervy...(9.4.2012)

 • JardoLe
  ***

  Nebolo to az take hrozne...:-)(3.9.2017)

 • Katy19
  *

  Vykrádačka několika filmů, tohle už snad nikoho asi ani nebaví.(28.4.2012)

 • Trevor
  *

  7 pod nulou prinieslo skvelý nápad, ktorý by pod taktovkou iného režiséra, s inými hercami a celým štábom starajúcim sa od efektou cez kameru po hudbu ponúkol horor zapadajúci do priemeru tohto žánru s hodnotením 3 hviezdičiek. Takto, s malým rozpočtom, slabým režisérom a hercami je iba ďalším s plejády hororov, ktoré možu byť vysielané na filmových staniciach v časovom rozmedzí medzi jednou a treťou hodinou ráno. 26% od užívateľov ho vystihuje dokonale, nie je to film tak zlý až je dobrý a nie je to vyslovený odpad, je to strašne zle spracovaný nápad, ktorý by za iných okolností zaujal.(17.10.2017)

 • brasek
  odpad!

  Ďakujem, nie. Totálna blbosť. Lacné, amatérske, debilné dialógy, žiadna atmosféra. Nechápem význam takýchto snímkov.(28.2.2018)

 • Retrostalker
  odpad!

  Val Kilmer is dead! Ving Rhames is totally boring! Luke Goss Bros... Celé zle a herecké výkony za cenu nájomného.(11.6.2017)

 • RISOvonVODKA
  **

  Považujem sa za hrdinu, za samaritána. Za Ježiša Krista našej doby. Áno, DOPOZERAL SOM TO! Vystrašil som Vás? Fajn! V konečnom dôsledku sa to dalo pozrieť. Navaril som si večeru, spravil čaj, a tu príde dôvod, prečo som tomu hodil tie dve hviezdy, a dokonca som si pri tej nude aj upratal! Val Kilmer klesol na úplne dno filmového priemyslu a o tom svedčí aj fakt, že nedokázal prežiť ani 15 minút v dementnom béčkovom horore.(Hups, SPOLIER. Nevadí, ak máte rozum aj tak to nebudete pozerať.)(11.4.2012)

 • Major776
  ****

  Jednoduchý příběh s pozadím dávných vražd se rozbíhá jakoby zmateně a nerozvážně a jednotlivé postavy v něm hrají prapodivně chaotické role, ale o to víc působí opravdově. Osobně se mi Val Kilmer líbil hodně. V roli nechutňáka tohoto typu je vidět jen málo ze skutečných "star" a Val je tady opravdu divno-chlap. V případě, že vyžadujete rychlé akce a zběsile krvavé vyvražďovačky na film se raději nedívejte. Kdož však má chuť na tajemno dávných příběhů prolínajících se se současností a napětí ostré jako kuchyňský nůž - ať neváhá!(29.4.2012)

 • Pollini
  *

  Od začátku až do konce se nic neděje. Nebylo to trapný, scénář ušel, režie taky, ale žádný příběh, takový je každý strašidelný dům.(9.11.2015)

<< předchozí 1 2
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace