Na dosah

Reach Me

Out of Sight

(neoficiální název)

USA, 2014, 95 min (Alternativní: 89 min)

Podle mě naprosto skvělí herci, kterým vládne Thomas Jane. Ten by si zasloužil hlavní roli v nějakým westernu, tady představuje skvělýho novodobýho pistolníka. Bohužel režie je hodně bídná a chování postav v některých scénách nedává vůbec smysl. Tenhle film měl mít původně stopáž určitě takových 120-130 minut, ale nebyly prachy, takže na výsledku je ta chybějící půlhodina znát. 6/10 za celek, 8/10 za herce (Jane, Berenger, O'Hara). PS: Sly taky super, ale zrovna jeho postava patří k těm, které projdou během děje nepochopitelnou proměnou chování, charakteru.(26.9.2017)

Tak nějak jsem nevěděl co od toho čekat a když už dorazily titulky tak jsem dostal pod nos film něco jako jsou takové ty motivační knihy.Víc nemá asi smyl dodávat.Hlavní důvod proč jsem to chtěl vidět a to tedy Sylvester Stallone je zde pár minut a asi ve třech scénách,přesto mu to sedne.Za mě celkově 50 % a tři hvězdy.(8.7.2015)

Tak zbehla sa nám tu celá rota známych aj neznámych, ktorých milé scénky prerobili film z drámy na veselohru. Príbeh možno chcel byť niečim viac, inšpiratívnym, úslužným. Na to by však tvorcovia potrebovali lepší scenár, ktorý by bol viac konzistentný, ako tento malý bordel. V celku ale príjemné a zábavné pozeranie.(31.7.2017)

Snímek se zajímavým scénářem a skvělým hereckým obsazením, i když skutečně hvězdy, snad kromě Stalloneho, zde více méně chybí. Všichni ale hrají výborně a hlavně Tom Berenger ukazuje, že je skvělý. Nic to nemění na tom, že celkově je to stejně docela nekonzistentní a úplně to nefunguje. Jako kdyby to ke konci prostě odplynulo.(24.11.2014)

• castor

Několik hvězd nižší svítivosti, které stárnou jako jejich někdejší nejlepší role, mezi nimi Sylvester Stallone v otřesném klobouku, a jeden scénář, který zřejmě někde dlouho ležel ladem. Chvíli seriózní, chvíli uhozené, celkově nesourodé. Což se dalo tvrdit i třeba o režisérových 15 minutách, které rovněž trpěly žánrovou roztříštěností. Holt John Herzfeld je rutinér, kterému to víc sluší s televizním štábem a který z průměrného příběhu nedokáže vytáhnout nic víc, než jen právě ten průměr, na který se velmi rychle zapomene. Důvod, abych diváka posílal za touhle látkou, se hledá docela těžko.(3.6.2015)

• - Film se natáčel v El Segundo a v Los Angeles v Kalifornii. (rafix)