Reklama

Reklama

Nelze zastavit někoho, kdo se nezastaví před ničím! Motivační kniha neznámého tajemného autora velice rychle nabývá na popularitě a inspiruje skupinu lidí, kteŕí se předtím nikdy nepotkali. Novinář, kněz, bývalá vězenkyně, hip-hopový mogul, herec a policista v utajení. Ti všichni se snaží odhalit totožnost spisovatele, protože cítí, že jim poskytl druhou šanci. Podněcuje je k přehodnocení jejich rozhodnutí, konfrontují se s vlastními strachy a doufají, že budou žít mnohem pozitivnější život. (TV JOJ)

(více)

Videa (1)

Trailer 1

Recenze (22)

Lacike 

všechny recenze uživatele

Tak tu mame po dlhsej dobe mozaikovy pribeh ake boli v mode v devätdesiatych rokoch. Pribehy v tomto filme spaja motivacna kniha, ktora ovplyvni osudy vsetkych postav. A kedze je v centre motivacna kniha, tak sa vsetky kladne postavy dockaju happyendu a zaporaci pridu o nos, pripadne zuby :). Skoro to pôsobi ako promo film na konkretnu motivacnu knihu. Ved ked to tak pekne ovplyvni vsetky kladne postavy, tak to musi fungovat. Ked vam tie neustale pozitivne kecy nebudu liezt krkom, tak sa dockate tuctoveho filmu, ktory vas nenadchne, ale ani nezacne nudit, lebo sa tam neustale nieco deje a preskakuje sa z jedneho pribehu k druhemu. A ako bonus je tu kopa hviezd, ci skôr hviezdiciek, ktore si odohraju ten svoj rutinný standard. Vzhladom na nizke ocakavania som nakoniec spokojny a za jedno pozretie to stalo. Tak a teraz si idem zakricat, ze uz nikdy nebudem sledovat srackoidne filmy. Uz nikdy nebudem sledovat srackoidne filmy. Uz nikdy nebudem sledovat srackoidne filmyyyy!!! 6/10. ()

castor 

všechny recenze uživatele

Několik hvězd nižší svítivosti, které stárnou jako jejich někdejší nejlepší role, mezi nimi Sylvester Stallone v otřesném klobouku, a jeden scénář, který zřejmě někde dlouho ležel ladem. Chvíli seriózní, chvíli uhozené, celkově nesourodé. Což se dalo tvrdit i třeba o režisérových 15 minutách, které rovněž trpěly žánrovou roztříštěností. Holt John Herzfeld je rutinér, kterému to víc sluší s televizním štábem a který z průměrného příběhu nedokáže vytáhnout nic víc, než jen právě ten průměr, na který se velmi rychle zapomene. Důvod, abych diváka posílal za touhle látkou, se hledá docela těžko. ()

Reklama

Wacoslav1 

všechny recenze uživatele

Docela solidní haluz. Ani nevím jak se k tomu postavit. jako seriózní drama mi to nepřišlo. Spíš mi ten film přišel tak absurdní, že jsem se furt něčemu gebil, takže jsem se vlastně bavil. No prostě přečtete si knížku a přijdete na to jak změnit svůj život (?!) No co vám budu povídat. Film je sled různých šílených scének. A Berenger to dorazil s tím odvykáním kouření. I Am Roger i Dont Smoke! Konec je trochu na hlavu, ale on je wtf skoro celej film, takže proč by měl bejt konec normální že jo. No za srandu tomu ty neseriózní 3* dám.50% ()

Fiftis 

všechny recenze uživatele

Názov filmu "Reach Me" je zároveň názvom motivačnej knihy, ktorá získava rýchlo na popularite. Autorom knihy je bývalý futbalový tréner Teddy Raymond, ktorý chce zostať v anonymite. Internetový bulvár Muck-Muck vyšle svojho reportéra Rogera Kinga vypátrať spisovateľa. Zároveň kniha inšpiruje skupinu rôznych ľudí, ktorí chcú nasmerovať svoj život pozitívnym smerom. Jedným z nich je tajný policajt Wolfie, ktorý je až príliš agresívny. Motivačná kniha neznámeho tajomného autora veľmi rýchlo nadobúda na popularite a inšpiruje skupiny ľudí, ktorí sa predtým nikdy nestretli. Novinár, kňaz, bývalá väzenkyňa, hip-hopový mogul, herec a policajt v utajení. Tí všetci sa snažia odhaliť totožnosť spisovateľa, pretože cítia, že im poskytol druhú šancu. Podnecuje ich k prehodnoteniu ich rozhodnutie, konfrontujú sa s vlastnými strachy a dúfajú, že budú žiť oveľa pozitívnejší život. A na záver komentáru treba pochváliť vychádzajúcu krásnu sexi herečku Lauren Cohan. ()

DEXTER099 

všechny recenze uživatele

Tak nějak jsem nevěděl co od toho čekat a když už dorazily titulky tak jsem dostal pod nos film něco jako jsou takové ty motivační knihy.Víc nemá asi smyl dodávat.Hlavní důvod proč jsem to chtěl vidět a to tedy Sylvester Stallone je zde pár minut a asi ve třech scénách,přesto mu to sedne.Za mě celkově 50 % a tři hvězdy. ()

Galerie (17)

Zajímavosti (1)

  • Film se natáčel v El Segundo a v Los Angeles v Kalifornii. (rafix)

Reklama

Reklama