• BOURQUE

Slušná herecká partia pre nie príliš dobre napísaní scenár. PS1. „V hádke so ženou nikdy nemôžeš vyhrať. Je logické, že prehraješ.“ PS2. „Nikto nepíše romány, len poviedky so sexuálnou tematikou. To, čo sa odohráva v spodnej bielizni, je vždy zaujímavejší, ako duševný stav človeka.“ Osobné hodnotenie: 64% (**) (27.9.2015)

Docela solidní haluz. Ani nevím jak se k tomu postavit. jako seriózní drama mi to nepřišlo. Spíš mi ten film přišel tak absurdní, že jsem se furt něčemu gebil, takže jsem se vlastně bavil. No prostě přečtete si knížku a přijdete na to jak změnit svůj život (?!) No co vám budu povídat. Film je sled různých šílených scének. A Berenger to dorazil s tím odvykáním kouření. I Am Roger i Dont Smoke! Konec je trochu na hlavu, ale on je wtf skoro celej film, takže proč by měl bejt konec normální že jo. No za srandu tomu ty neseriózní 3* dám.50%(26.11.2014)

Tak zbehla sa nám tu celá rota známych aj neznámych, ktorých milé scénky prerobili film z drámy na veselohru. Príbeh možno chcel byť niečim viac, inšpiratívnym, úslužným. Na to by však tvorcovia potrebovali lepší scenár, ktorý by bol viac konzistentný, ako tento malý bordel. V celku ale príjemné a zábavné pozeranie.(31.7.2017)

Názov filmu "Reach Me" je zároveň názvom motivačnej knihy, ktorá získava rýchlo na popularite. Autorom knihy je bývalý futbalový tréner Teddy Raymond, ktorý chce zostať v anonymite. Internetový bulvár Muck-Muck vyšle svojho reportéra Rogera Kinga vypátrať spisovateľa. Zároveň kniha inšpiruje skupinu rôznych ľudí, ktorí chcú nasmerovať svoj život pozitívnym smerom. Jedným z nich je tajný policajt Wolfie, ktorý je až príliš agresívny. Motivačná kniha neznámeho tajomného autora veľmi rýchlo nadobúda na popularite a inšpiruje skupiny ľudí, ktorí sa predtým nikdy nestretli. Novinár, kňaz, bývalá väzenkyňa, hip-hopový mogul, herec a policajt v utajení. Tí všetci sa snažia odhaliť totožnosť spisovateľa, pretože cítia, že im poskytol druhú šancu. Podnecuje ich k prehodnoteniu ich rozhodnutie, konfrontujú sa s vlastnými strachy a dúfajú, že budú žiť oveľa pozitívnejší život. A na záver komentáru treba pochváliť vychádzajúcu krásnu sexi herečku Lauren Cohan.(5.11.2019)

Podle mě naprosto skvělí herci, kterým vládne Thomas Jane. Ten by si zasloužil hlavní roli v nějakým westernu, tady představuje skvělýho novodobýho pistolníka. Bohužel režie je hodně bídná a chování postav v některých scénách nedává vůbec smysl. Tenhle film měl mít původně stopáž určitě takových 120-130 minut, ale nebyly prachy, takže na výsledku je ta chybějící půlhodina znát. 6/10 za celek, 8/10 za herce (Jane, Berenger, O'Hara). PS: Sly taky super, ale zrovna jeho postava patří k těm, které projdou během děje nepochopitelnou proměnou chování, charakteru.(26.9.2017)

• - Film se natáčel v El Segundo a v Los Angeles v Kalifornii. (rafix)