Grimm - Season 3

(série)
Drama / Mysteriózní / Horor / Fantasy
USA, (2013–2014), 18 h 17 min (Minutáž: 42–60 min)

David Giuntoli, Russell Hornsby, Elizabeth Tulloch, Silas Weir Mitchell, Sasha Roiz, Reggie Lee, Bree Turner, Claire Coffee, Shohreh Aghdashloo, James Frain (více)

Epizody(22)

Nicka unesli Baron s Ericem a míří s ním do Vídně. Monroe, Rosalee, Juliette, Renard a Hank se snaží najít Nicka a vytvořit pro něj protilátku. Adalind touží získat zpět své schopnosti a neváhá proto zaprodat své dítě. Stefania zná rituál, který jí schopnosti vrátí, avšak za strašlivou cenu. (Varan)

NikiVai

Moc mě nebaví dějová linka s královskou rodinou i když je mi jasné, že se to nějak rozvine, tak jen doufám, že brzy a bude to napínavé. Jednotlivé díly a příběhy jsou i nadále skvělé. ()

VanTom

Jak povětšinou trošku skuhrám na epizodické případy, tady mě těšily možná víc než prolínající se linky s odporem proti královské rodině, mocným čarodějným miminkem podvratné Adalind či svatbou Rosalee a Monroea. Byly nápadité, rozmanité a netradiční (pokud se tedy člověk srovnal s klasickým neduhem, že wesenem je přibližně každý druhý obyvatel Portlandu :-)). Ale i ty "vládnoucí" zápletky se zamotávaly, sbíhaly a rozmotávaly tak promakanými způsoby, že gradované vyvrcholení napínalo až nesnesitelně. Především by však tvůrci mohli vyučovat, jak napsat zajímavé, snesitelné, inteligentní charaktery, NEnechávat je chovat se v mezních situacích idiotsky a dát každému prostor ve své úloze vyniknout. ()

Astaroth12

Neviem celkom prečo, ale od tejto serie som čakal veľké veci a hlavne, že sa jej podarí pokoriť už konečne to najvyššie hodnotenie. A stalo sa i keď je to na hrane medzi 4 a 5*, prikloním sa k tomu vyššiemu hodnoteniu, lebo si myslím, že toto bol prielom a ostatne serie už budú klesať na intenzite a zaujímavosti. Dal som 6-tim častiam -5*a 16-tim častiam 4*, tak určite spokojnosť. Tato serie sa niesla hlavne v duchu Bournovho ultimátumu. Lebo kráľovská rodina sa nezmieri z porážkou a tak akčná stránka je tu vynikajúco podaná. Ale v tejto sérii nezaostávajú ani triky a masky, ako napríklad resident evilovský Aswang. Ten bol dokonalý a podľa mna zatial najprepracovanejšie monštrum v seriáli a nemyslím si, že ho už môže niečo pokoriť. A posledná časť v tejto sérii naznačila, že ešte všetky tromfy nevybúchali. Tak som veľmi zvedavý, kde a hlavne akým smerom sa bude ďalšia séria uberať. ()