Scooby Doo: Legenda o Fantosaurovi

Scooby-Doo! Legend of the Phantosaur

Scooby-Doo a legenda o fantosaurovi

Animovaný / Rodinný / Komedie

USA, 2011, 72 min

Mám rád dinosaury, dokonce i ty animované, a proto když jsem našel film se Scooby-Dooem a Fantosaurem, tak jsem prostě nemohl odolat a nechal jsem se svézt na vlně nostalgie vůči Záhadám s.r.o. Vcelku jde o sympatický a průměrný rodinný film, který nijak nepřekvapí. Hodně se mi líbila animace a výtvarné řešení dinosaurů. Zkrátka další případ pro "odvážnou" pětku, který se nese v prehistorickém nádechu.(6.2.2012)

Tak jako každý film se Scoobym má i tento něco do sebe. Sice bych to nezařadil mezi to lepší, přesto to nebylo špatné. Na mě teda na konci až příliš moc akčních scén. Nápad s dinosaurem je celkem fajn, ale podle mě by to chtělo zajímavější zpracování. Pro mě slabší 4 hvězdičky.(29.9.2011)

Tvorcom kvitujem zanechanie pôvodných postáv. Inak to nebolo až také srandovné a miestami som sa dosť nudil. Proste Scooby je cool pes a tákeho by som veľmi chcel mať alebo skôr, aby môj bol taký ako Scooby Doo...Sa mi aj celkom lúbilo zavedenie moderných technológií do tejto už legendárnej rozprávky...Možno moje hodnotenie by bolo vyššie, keby to nebolo zbytočne dlhé. Takto je to len priemer 55%(19.12.2012)

Shaggy a Scooby se samozřejmě opět starají o veškerou legraci. Vždycky se tak stane, když se dostanou do nějakého maléru a že jich tu nebude málo. Věděla jse, že Shaggy je blázínek, ale že mu strach může způsobovat těžkou psychickou újmu, to jsem nevěděla. Ale co, každý má něco. Bitka s drsnými motorkáři v motorestu neměla chybu. Ta měla také nečekané následky. Miluju, když partička okolo Scoobyho dokáže všemu přijít na kloub.(12.10.2011)

Originální klasická série je skvělá, hudba je montáž a neubírá na náladě, psaní je velmi legrační s jeho férový podíl na vzrušení a děsí, příběh je zajímavý a dobře odměřený s nějakým milým akčními kousky nejlepší mají motocyklový závod a nečekané a velmi slušné konečné řešení, monstrum je neuvěřitelné.(2.4.2013)

• - Okolo 54. minúty, keď Scoobyho tím naháňa vedcov, Dafné so Shaggym a Scoobym sa zastavia na dlhú chvíľu pri horkovzdušnom prístroji, a Vilma s Fredom bežia ďalej. Avšak v ďalšej scéne ako prví dobiehajú Fred s Dafné. (Sticks)