Přeběhnout Saharu

James Moll

Matt Damon

Rick Eldridge
  • Autogram

Ich výkon je obdivuhodný, ale keby sa tam počas behu aj niečo zaujímavé udialo, tak by dokument mohol byť pozerateľný. Takto len bežia, bežia, bežia svojim saharským tempom, občas búrka, občas ich obklopujú deti a zopár dokumentárnych záberov z prípravy a štábu.(8.12.2013)

Tak si kurva žijte ty moje sny, parchanti šikovní. Klobouček.(7.1.2016)

Smekam k temto borcum..obdivuhodny vykon..jen zpracovani dokumentu mohlo byt trochu akcnejsi..nekdy to pusobilo nudneji..nemelo to takovou dynamiku jako Trabantem Afrikou:-)(1.8.2012)

Pro mě jako pro vášnivého amatérského běžce to byl úžasný dokument a snesl bych i delší stopáž, hlavně co se týče tréninku a příprav na tak šílený podnik. Každopádně bych nechal dokument v původním znění s titulky, český dabing spíš rušil.(6.9.2015)

• - Bežcami boli Ray Zahab, Charlie Engle, a Kevin Lin. Takmer 7 000km zdolali za 111 dní a prechádzali cez štáty Senegal, Mauretánia, Mali, Niger, Líbya a Egypt. (dobso)