Epizody(32)

Nevinní rozprávajú príbeh o stretnutí po rokoch, ktoré prinesie nečakanú lásku nevlastných súrodencov. Ich vzťah je od začiatku odsúdený na ťažký boj. Je skúšaný nevôľou, predsudkami, zradou a skazenými vzťahmi vynárajúcimi sa z minulosti. Osud hlavných hrdinov je konfrontovaný s kriminálnym príbehom pátrania po záhadne zmiznutej dcére milujúceho otca, majiteľa vplyvnej firmy. V Nevinných sledujeme, ako sa dokáže osud pohrať s láskou čistou, ale zakázanou, s láskou zištnou a láskou nevhodnou. Zároveň pracuje s emóciami ako rodičovská láska, nenávisť, vypočítavosť, strach a závisť. Jednotlivé diely na seba nadväzujú a seriál má niekoľko dejových zvratov, či už v rovine vzťahovej alebo kriminálnej. Príbeh sa odohráva v rodine majiteľa úspešnej stavebnej firmy Ivana Bauera, ktorý žije s manželkou Annou a má dve dcéry: staršiu Kristínu a mladšiu Terezu. Kristína si má brať jeho úspešného zamestnanca Borisa. Nečakane sa objaví aj jeho nevlastný syn z predchádzajúceho vzťahu, Patrik. Práve Kristína a Patrik sa do seba zamilujú. Dokáže Ivan akceptovať lásku svojich dvoch detí? Dokáže túto lásku akceptovať okolie? (oficiální text distributora)

Marius odpad!

Tak tu máme ďalší klon panelákového kto s kým keby bolo keby. Všetci čo ste tomu dali aspoň hviezdičku dajte si facku. 0/10 ... po skončení - MEGASRAČKA ()

klerik

Najlepšie na tomto seriáli je to, že skončil. Tentoraz to myslím v dobrom. Uzavretý príbeh dáva Nevinným zmysel. Ešte keby tak bolo častí menej, mohol byť seriál dokonca fajn. Neúmerné množstvo dielov a obsadenie hlavných predstaviteľov bol však epic fail... ()

danco123

Zo začiatku vyzeral seriál dobre a mal aj zaujímavý dej. Dokonca ma prvé diely aj bavili ,ale potom sa to prenieslo do fázy kedy sa len dej zbytočne naťahoval a seriál sa zaradil tam, kam asi väčšina slovenských seriálov patrí (nemusím pokračovať). Pre mňa jedno veľké sklamanie, zvlášť keď začiatok vyzeral sľubne. ()

Tomu.Ver

Zo začiatku sa to nezdalo až také zlé, ale už sa na to veľmi nedá pozerať. Hlavne čo sa týka ''hlavných'' predstaviteľov, čo sú na fotke - kvázi súrodenci, tipujem Ján Dobrík a Kristína Povodová. Ich herecké výkony sú nulové. Obyčajný text, ktorý by zvládol lepšie okoloidúci na prvú šupu, pre nich je to veľký problém :) Nebyť niektorých ''hercov'', tak ten seriál by bol podľa mňa úplne niekde inde, lebo nejde o až tak zlú zápletku... ()

Cement73

Seriál má síce slušný scenár, to uznávam... ale herecké výkony to značne kazia. Dávať tam českú herečku je holý nezmysel... okrem toho to hrá prehnane afektovane až mám chuť to vypnúť. Kramár nikdy dobrý herec nebol tak nerozumiem prečo ho pchajú do každej r...i. Kočiša ani nekomentujem (mal ostať za rádio mikrofónom a neukazovať sa). AAle sú aj svetlé výnimky: napr. pani učiteľka (sestra Bauera) to hrá veľmi slušne. Hlavná dvojica mladých je veľmi toporná. No a posledná vec, ktorá mi vadí: to fakt bol taký problém dať akože rakušákom dabbing? Tá úbohá skomolená nemčina, čo tam znie so SK prízvukom je na smiech. To musíme byľ až tak low cost? Radšej lacnejšieho "Kramára" a štatistu s Wolfsthalu (nech to nadabuje za pár euro) :))) ()

Mahoney.

A je to tu. Ďalší slovenský seriál ktorému nesmie chýbať Maroš Kramár, veď on ju úplne všade. Otvoríte konzervu a vyskočí na vás :D ()

Eilean Donan

Po pilote: Hrozivo amatérska kamera /tu som si to všimla dokonca aj ja/ - nerozumiem ani výberu hudobného dramaturga /??/ - hlavná hrdinka asi nepozná slovo výraz /ba hej, podobala sa na Bellu v jej najhorších časoch/ - hlavný hrdina Patrik bez duše /až na ten zvodný pohľad na ženskú, ktorú ani nechce??/ - hláška "toto šťastie je nič oproti tomu, keď budeš ozaj moja" (ktorá očividne nesedela do úst, ani nikde) + frekventovaná veta "ty za to predsa nemôžeš" verzus dobre podaná sestra Terézia, sestra Mária, ujo Peter, mama Bauerová, zaujímavé paradoxy a občasná svetlá myšlienka (v inak veľkej tme) = jedno veľké klišé a scenáristická neinovatívnosť + ´utopme všetko v láhve chlastu´ + bože, tá babka je dobrá! :)) PS: kedy sa podaktorí zbavia tej strojenosti a kŕča?? veď to musí byť nepohodlné... UPDATE po tretej 2dielnej časti: dialógy a ľudia sú tak zamrazení, kamenní, až mám pocit, že skameniem s nimi... brrr - sama sebe sa čudujem ()

bubblebobble

Tak toto naozaj nie. Videl som pár častí a bolo to iba samé vrieskanie, afektovanie a zase vrieskanie. Najradšej by som šiel na natáčanie a za každé zvriesknutie by som im dal facku. Grc ()

filip289

Ajaj.. další zbytočný seriál TV JOJ so strašne otravnou titulnou piesňou od Zuzany Smatanovej. Žiadne sklamanie, je to obyčajná sračkoidná romantická dráma s kopou nesympatických hercov na čele s Marošom "Všadebol" Kramárom a strašne prehrávajúcou češkou (prečo ona? prečo tam obsadili češku?) Luciou Bártovou-Zedníčkovou. Hlavná dvojica je strašne suchá, toporná. Strata času. ()

brtko odpad!

Herecké výkony a stokrát opakované zápletky robia z tohoto seriálu dokonalú sračku. A to nie je ani trochu dobré. ()

oSiSko

nechápem ako hlavné úlohy môžu hrať herci, ktorí absolútne nevedia hrať, hlavne Kukľa, to je veľká katastrofa, inak seriál nie je nič extra, ale dá sa pozerať ale niekedy fakt tie výkony sú na zaplakanie.. ()

frankie27

tie dialogy niekedy vyrazaju dych, no myslim ze obsadenie nie je zle ale tie texty.....uffff.....no davam hviezdicku za ulohu Lucie Bártové-Zedníčkove a druhu hviezdicku za to ze to ma len 37 častí a nie 186 a pol. ()

MFJD odpad!

Slováci nevedia zahrať aj keby mali len predstierať sranie! Preto sa u Nás darí takýmto odpadom a reality šou! Sme pekne úbohí. ()

ludovit14

Nevinní je prvý slovenský romantický seriál, ktorý vyprodukovala TV-JOJ.Takže to treba brať s rezervou! Tento seriál má strašne pomalé tempo,veľké množstvo dialógov kde sa nič nedeje( je to veľká naťahovačka s časom ),keby sa seriál prestrihal o polovicu bolo by TIP TOP..HOD:40%...PS: zaujímavé bude sledovať ako bude pokračovať kariéra nádejných hercov :Kristína Povodová,Jurčišin-Kukľa . ()