• filip289

Ajaj.. další zbytočný seriál TV JOJ so strašne otravnou titulnou piesňou od Zuzany Smatanovej. Žiadne sklamanie, je to obyčajná sračkoidná romantická dráma s kopou nesympatických hercov na čele s Marošom "Všadebol" Kramárom a strašne prehrávajúcou češkou (prečo ona? prečo tam obsadili češku?) Luciou Bártovou-Zedníčkovou. Hlavná dvojica je strašne suchá, toporná. Strata času.(20.12.2011)

• Cement73

Seriál má síce slušný scenár, to uznávam... ale herecké výkony to značne kazia. Dávať tam českú herečku je holý nezmysel... okrem toho to hrá prehnane afektovane až mám chuť to vypnúť. Kramár nikdy dobrý herec nebol tak nerozumiem prečo ho pchajú do každej r...i. Kočiša ani nekomentujem (mal ostať za rádio mikrofónom a neukazovať sa). AAle sú aj svetlé výnimky: napr. pani učiteľka (sestra Bauera) to hrá veľmi slušne. Hlavná dvojica mladých je veľmi toporná. No a posledná vec, ktorá mi vadí: to fakt bol taký problém dať akože rakušákom dabbing? Tá úbohá skomolená nemčina, čo tam znie so SK prízvukom je na smiech. To musíme byľ až tak low cost? Radšej lacnejšieho "Kramára" a štatistu s Wolfsthalu (nech to nadabuje za pár euro) :)))(18.1.2012)

• matthew.17

Ja mam normálne že profesionálnu deformáciu. Prosím, to kto natočil??? Vlastne nenatočil, to koho platia za to aby zapol kameru?? Hovorí kameramanovi niečo hĺbka ostrosti? Nájazdy zboku? SOm mal chuť to vypnuť tak ma ta kamera znechutila. Ďalej dosť primitivne scenare, vidno že boli písané pred tým než vybrali hercov, pretože im do úst absolútne nepasovali, repliky zneli uplne sucho a naučene. Takto si teda romantický seriál s prvkami krimi nepredstavujem... Herci boli vybraní dobre, sympatické tváre dokonca ani Kramár mi nevadí. Patrik a Kristínka sú zlatá dvojica a tá blonďatá mrcha sa mi tiež páči. Lenže aj keď seriál má potenciál, nechutná kamera a zlý scenár ho absolútne zabíjajú...(8.11.2011)

• ludovit14

Nevinní je prvý slovenský romantický seriál, ktorý vyprodukovala TV-JOJ.Takže to treba brať s rezervou! Tento seriál má strašne pomalé tempo,veľké množstvo dialógov kde sa nič nedeje( je to veľká naťahovačka s časom ),keby sa seriál prestrihal o polovicu bolo by TIP TOP..HOD:40%...PS: zaujímavé bude sledovať ako bude pokračovať kariéra nádejných hercov :Kristína Povodová,Jurčišin-Kukľa .(1.7.2013)

• Eilean Donan

Po pilote: Hrozivo amatérska kamera /tu som si to všimla dokonca aj ja/ - nerozumiem ani výberu hudobného dramaturga /??/ - hlavná hrdinka asi nepozná slovo výraz /ba hej, podobala sa na Bellu v jej najhorších časoch/ - hlavný hrdina Patrik bez duše /až na ten zvodný pohľad na ženskú, ktorú ani nechce??/ - hláška "toto šťastie je nič oproti tomu, keď budeš ozaj moja" (ktorá očividne nesedela do úst, ani nikde) + frekventovaná veta "ty za to predsa nemôžeš" verzus dobre podaná sestra Terézia, sestra Mária, ujo Peter, mama Bauerová, zaujímavé paradoxy a občasná svetlá myšlienka (v inak veľkej tme) = jedno veľké klišé a scenáristická neinovatívnosť + ´utopme všetko v láhve chlastu´ + bože, tá babka je dobrá! :)) PS: kedy sa podaktorí zbavia tej strojenosti a kŕča?? veď to musí byť nepohodlné... UPDATE po tretej 2dielnej časti: dialógy a ľudia sú tak zamrazení, kamenní, až mám pocit, že skameniem s nimi... brrr - sama sebe sa čudujem(18.1.2012)

• - Seriál sa nakrúcal v priestoroch vily Vietor v bratislavskom Lamači, ktorej hodnota je 1,5 milióna eur. Jej vonkajšie svetelné podmienky komplikovali nakrúcanie pri každej príležitosti. Kvôli zvuku museli byť zatvorené okná, takže v lete tam tvorcovia boli doslova ako v skleníku. (krasomama)