Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Automobil a manželka - jeden z věčných problémů.  Bakalářská povídka na téma motorismus a paragrafy. Advokát Škoda, hraný Luďkem Munzarem, vypráví typický a snad i prastarý příběh o muži, který doplatil na to, že nechtěl své ženě půjčovat svůj automobil. Tragikomické varování všem, kdo příliš tvrdě lpí na vůdčí úloze muže - třeba i v motorismu. (oficiální text distributora)

(více)

Recenze (5)

otík 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Jedna ze tří bakalářských povídek, kde Luděk Munzar hraje advokáta a řeší případy, se kterými se na něj obrací nespokojení občané. V této povídce jeden cholerický řidič hodlá žalovat nevinného človíčka, že mu prý naboural auto. Jenže pravda je úplně někde jinde a náš cholerický hrdina na to brzy přijde. Hudba: Jiří F. Svoboda & Jiří Brabec. ()

ostravak30 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Takže ženská nabourá auto a místo, aby to manželovi přiznala, bude se tahat po soudech. A ještě si naivně myslel, že se na to nepřijde při expertize. Nad některými pochody opravdu zůstává rozum stát. ()

MickeyStuma 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Povídka takto ztvárněná jakoby představovala značně nepovedený sitcom. Na druhou stranu však věrně poukazuje na fakt, čeho všeho jsou lidi schopní. Inu, proti gustu žádný dišputát. Zkusit se má všechno. Ale ty následky. Celkově je to značně rozjuchané, křečovité a vůbec nějak podivné. Tohle opravdu nestojí ani za řeč. ()

Galerie (4)

Reklama

Reklama