Komentáře uživatelů k TV pořadu (14)

 • NinadeL
  ****

  Jak jsme přečetli Čapka je nádherná miniatura a i kdyby vznikla jenom ta, tak to bohatě stačí ke štěstí.(28.8.2011)

 • mzss1
  **

  Kdysi dávno jsem to sledoval a tak nějak jsem se bavil, ale na půl. Někdy se mi to líbilo, někdy moc ne a někdy vůbec ne. Se shrnutím můžu tak konstatovat, že se jedná o pouhý a celkem slabý průměr. Celkový dojem není nejhorší ale, nápad tu byl dobrý. Takže to je u mě na hraně mezi 2 a 3 hvězdou. Tentokrát ale musím nekompromisně zaokrouhlit dolů. Takže hodnotím na vydřených a ještě tak uspokojivých 49% = **(12.5.2013)

 • Roman.Ticka
  **

  Jsem si zapla bednu jen tak z prdele a bylo milé vidět s odstupem doby některé naše méně(více) dobré herce. V každém z dílů byl minimálně jeden z těch lepších. V Brejlích to byla kouzelná babka kořenářka Ljuba Skořepová, která hrála sama sebe a výborně. Ve Ztrátách a nálezech zahráli skvěle vyšilující rodiče ztracených dětí Vydra a Bydžovská. Ovšem díl Konečně v novém byl nejlepší a to jsem nejdřív obracela oči, když přišel na scénu Vladyka. Právě on měl vtipný part pyžamového úchyláka a vůbec celý díl stál za ztrátu času i vzpomínku na staré dávné zašlé časy našich slavných komedií.(12.12.2011)

 • triatlet

  Širák je režijní prvotinou Jiřího Stracha. Milý příběh je velmi dobře herecky obsazen = ***.(6.2.2012)

 • rt12
  **

  Méně než více.(21.5.2014)

 • Danny F.
  ***

  Jojo, taky mnou hodně sledovaný pořad. 60%(12.12.2011)

 • ghatos

  Dobrá zpráva od Hřebejka je super :) ... 77%, jako celek to nehodnotím.(16.10.2012)

 • Paity
  ***

  Ne úplně špatné navázání na původní Bakaláře. Jen už se mi zdálo, že jsou tito "noví Bakaláři" více na vážno, respektive, že v nich není tolik humoru, jako v těch ze 70. let.(18.6.2012)

 • thorewi
  ***

  Pohodové příběhy na volný víkendový večer, jež jsou ale často velmi předvidatelné a ztrácí tak svou pointu. Stejně jako ostatní komentující uživatelé musím vyzdvihnout příběh Jak jsme přečetli Čapka, to je taková perlička na dně.(29.8.2011)

 • Ironfood

  Zatím jsem viděl jenom pár dílů (nebo si jich možná jenom pár pamatuju). Tragický díl In flagranti, který zcela postrádal nějakou pointu, průměrné díly Facka a Překvapení a hodně povedený díl Jak jsme četli Čapka s mým oblíbencem Františkem Němcem v hlavní roli.(31.10.2011)

 • raduna01
  ***

  Bakaláři 97 / Milenka dvou pánů Polobotky Poslední koncert // Bakaláři 97 / Lakomec Zlatá česká hlavička Pražák // Bakaláři 97 / Princ Svatba Úraz // Bakaláři 97 / Genová inženýrka Zákeřná diagnóza Ukradený automobil // Bakaláři 97 / Báječný lázeňský život Hotelová vášeň Inzerát // Bakaláři 97 / Facka Překvapení Jak jsme přečetli Čapka // Bakaláři 97 / Brýle Konečně v novém Ztráty a nálezy // Bakaláři 97 / Dobrá zpráva Okno Past // Bakaláři 97 / Generální zkouška In flagranti Já, truchlivý korepetitor //(8.10.2012)

 • PavelZava
  ***

  Zákeřná diagnóza (opravdu zákeřná diagnóza :-D ) a Ukradený automobil (Hartl - šílený vědec, Jiří Strach a Petr Rajchert byli legrační policisté) byly hezké příběhy , uvádí "SkoroVáleček" Marek Eben. Mladá sexy učitelka vyškolí za pomoci žáků tatínka Bobana , který jako namyšlený podnikatel si šel na ní vyšlápnout za Facku danou synovi. Překvapení No Brousek byl nejlepší zvláště s maskou. Jak jsme přečetli Čapka píše se rok 1952 a profesor se podivuje na příkazem ministra na vyhození knih z knihovny. Vysvětlení komunistického ředitele proč : Proč vyřadit celého Čapka? Za Masarykem byl taky celý. Ostatní příběhy si nepamatuju bohužel, doplním až to dozopakují(20.8.2011)

 • mrLotus
  ***

  Díl č.17.-Dobrá zpráva:Za Pět hvězd.Donutil jako komanč je nepřekonatelný! Jinak jako celek za tři.(18.11.2011)

 • blekekeke
  ***

  Bakaláři byli, jsou a budou vždy pořadem, který nezklame.(25.12.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace