Reklama

Reklama

DeadHeads

  • Velká Británie DeadHeads (více)

Obsahy(1)

Když už musím být zombie, alespoň nechci okusovat ostatní mrtvoly!
Mike Kellerman se probudil po bouračce na silnici. Nebo si to alespoň myslel, když vyděšený a potlučený hledal v lese pomoc. Jenomže všude kolem jsou jen vrávorající postavy se skelným pohledem vrhající se hodovat na živé a možná ještě raději na ty mrtvé. Když Mike potká dalšího neživého, Brenta, který stejně jako on může mluvit a úspěšně používat mozek, rozhodne se vrátit tři roky do doby, kdy ještě žil, a nalézt Ellie, středoškolskou ztracenou lásku svého života. (dopitak)

(více)

Recenze (32)

topr harley 

všechny recenze uživatele

Průměrná komedie, podprůměrný zombie film. Jasně čekal jsem, že když je to komedie tak se to nebudu brát zrovna moc vážně a spíš se tam budou parodovat všechny možné zombie filmy. Jenže ve filmech nemám rád nelogičnosti i když jsou to zvrácené komedie tohohle typu. Začátek byl tak na 85 procent, bohužel jak se to rozjíždělo tak nedokázali udržet standart se kterým začali na začátku, Mike se probudí a všude kolem něj jsou samí zombíci, samozřejmě zpanikaří a začne zběsile utíkat, po chvíli bezhlavého běhu zjistí, že je s ním něco divného, je totiž taky zombie, jenže mluví a chová se jako za života. A tady veškerá zábava končí, zombie střílečku vystřídal divný romantický příběh o tom jak se snaží dostat domů aby znovu našel jedinou lásku svého života, posledních 45 minut už se zombie filmem nepočítejte. ()

Karamanlis 

všechny recenze uživatele

Zombie komédií sa natáča v ostatných rokoch dosť, DeadHeads však prináša svojrázny pohľad na zombie apokalypsu z perspektívny samotných nemŕtvych, snažiacich sa svoje okolie presvedčiť, že sú neškodní týpkovia, nebažiaci po ľudských mozgoch, vďaka čomu sa neustále dostávajú do rôznych kurióznych situácií a konfrontácií s ľuďmi, nemajúcimi pre ich mierumilovnosť prílišné pochopenie. ()

Reklama

Fr 

všechny recenze uživatele

SKUTEČNÁ LÁSKA NIKDY NEUMÍRÁ....... /// Mike právě zjistil, že nemůže umřít. Nesmrtelnej? Teď už jo!.... Ovšem mluví, chodí, myslí.... jinak než ti týpci vokolo (jasně, stává se mi to taky, ale von JE už MRTVEJ!). A to není jediný překvápko!.... Dva (vlastně 3) zombíci na misi ,,pro lásku“. To vypadá na drsňácký a hlavně černohumorný dobrodružství! BOHUŽEL. Nakonec se z toho vyklube patlanina, ze který vzejde romantická zombie komedie (s tímhle slovem OPATRNĚ!). Možná i parodie... třeba takový Tucker a Dale ... tam bylo jasný, co čekat. Ale tady - vod každýho trochu, občas nuda a výsledek je žalostnější, než to na počátku vypadalo. Dám 3* (za nápad, několik solidních situací a Syrečka), ale je to s vodřenejma uchama. Je to taková ,,pičovina“ – včetně nevtipnejch titulků.... /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) Hledám zaručenej lék na povislýho ptáka. 2.) Mám takovej pocit, že jsem asi neživej. 3.) Thx za titule ,,StaThor“. /// PŘÍBĚH *** HUMOR ** AKCE * NAPĚTÍ ne ()

playboxguest 

všechny recenze uživatele

Z Británie se valí zázraky typu Doghouse, Soumrak mrtvých, či Izolace, Amerika dala najevo, že taky není tak úplně pozadu s Fidem a Zombielandem, aby se pak zase sama kopla do prdele s Deadheďákama. Nebýt filmu, v němž jeden pitomeček tvrdí, že místo nudy prodává smrt, byla by tohle ta nejtrapnější hororová komedie, co jsem z tohohle ranku viděla. Ale film I sell the dead bohužel opravdu existuje. ()

Pilda17 

všechny recenze uživatele

Netypická zombie komedie, která má co nabídnout. Začátek je perfektní a člověk se baví nad vtipy a scény, když hlavní postava zjišťuje, že je zombie. Bohužel tempo rychle klesne a děj začne kolísat. Sem tam padl nějaký dobrý joke, ale už jich nebylo tolik. Vše padlo do typických kolejí a z příběhu byla nakonec klišé záležitost bez pořádného nápadu. Kdyby se režisér věnoval komediální stránce více, aspoň jako na začátku, tak by z toho byla slušná nenápadná komedie. DeadHeads tedy zapadá do lehkého nadprůměru, ale byl bych velice rád za nějakou kvalitní komedii téhož typu... 5/10 = 55% ()

Zajímavosti (1)

Reklama

Reklama