• Austrálie

Dobrodružný / Komedie / Horor

USA, 2011, 94 min

Robert Toth

Devin Burrows

Zombie komédií sa natáča v ostatných rokoch dosť, DeadHeads však prináša svojrázny pohľad na zombie apokalypsu z perspektívny samotných nemŕtvych, snažiacich sa svoje okolie presvedčiť, že sú neškodní týpkovia, nebažiaci po ľudských mozgoch, vďaka čomu sa neustále dostávajú do rôznych kurióznych situácií a konfrontácií s ľuďmi, nemajúcimi pre ich mierumilovnosť prílišné pochopenie.(11.7.2017)

• Bobik9

Docela originální, ale nepříliš zdařilé. Připadalo mi to, jako by to bylo dvakrát tak dlouhé. Táhlo se to nudně dál a dál, ale pořád ty samé scény dokola. Sem tam se tam objevila troška dojetí a sentimentu, ale vtipy a vážnější chvilky se střídaly tak rychle, že si je člověk ani nestačil užít. Rozhodně nebylo ale špatné obsazení, přesto, že ani jednoho herce neznám. Zombie komedie ze zombie pohledu - to je dobrý nápad! Nicméně to skutečně chtělo lepší tvůrce.(8.3.2012)

• playboxguest

Z Británie se valí zázraky typu Doghouse, Soumrak mrtvých, či Izolace, Amerika dala najevo, že taky není tak úplně pozadu s Fidem a Zombielandem, aby se pak zase sama kopla do prdele s Deadheďákama. Nebýt filmu, v němž jeden pitomeček tvrdí, že místo nudy prodává smrt, byla by tohle ta nejtrapnější hororová komedie, co jsem z tohohle ranku viděla. Ale film I sell the dead bohužel opravdu existuje.(29.3.2012)

No paráda konečne pre mňa zasa niečo svojim spôsobom originálne ak to beriem chronologicky od dátumu vydania, lebo Mrtví a neklidní (2013) som videl skôr. Začiatok bol taký všelijaký ale po pár minútach ma ten šialený čierny humor dostal do kolien. Najviac ma pobavil Brent (Ross Kidder) svojim výzorom, svojim humorom a celkovo celým hereckým pojatím. Miestami mi pripomínal aj Beetlejuica. Jediná vec ktorá mi vyslovene vadila bolo to nasadzovanie ruky, čo mi prišlo už fakt cez čiaru v rámci nelogickej funkčnosti (áno vo filme o zombíkoch mi prišla takáto vec absurdná... Takéto hororové komédie sú častokrát nepochopené z hľadiska humoru lebo sú častokrát aj nevtipné. Čo mne osobne toto nevtipné neprišlo, ale tak chápem že "sto ľudí sto chutí". Veď aj celkové hodnotenie tomu nasvedčuje.(25.11.2015)

SKUTEČNÁ LÁSKA NIKDY NEUMÍRÁ....... /// Mike právě zjistil, že nemůže umřít. Nesmrtelnej? Teď už jo!.... Ovšem mluví, chodí, myslí.... jinak než ti týpci vokolo (jasně, stává se mi to taky, ale von JE už MRTVEJ!). A to není jediný překvápko!.... Dva (vlastně 3) zombíci na misi ,,pro lásku“. To vypadá na drsňácký a hlavně černohumorný dobrodružství! BOHUŽEL. Nakonec se z toho vyklube patlanina, ze který vzejde romantická zombie komedie (s tímhle slovem OPATRNĚ!). Možná i parodie... třeba takový Tucker a Dale ... tam bylo jasný, co čekat. Ale tady - vod každýho trochu, občas nuda a výsledek je žalostnější, než to na počátku vypadalo. Dám 3* (za nápad, několik solidních situací a Syrečka), ale je to s vodřenejma uchama. Je to taková ,,pičovina“ – včetně nevtipnejch titulků.... /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) Hledám zaručenej lék na povislýho ptáka. 2.) Mám takovej pocit, že jsem asi neživej. 3.) Thx za titule ,,StaThor“. /// PŘÍBĚH *** HUMOR ** AKCE * NAPĚTÍ ne(9.1.2012)