poster

DeadHeads

 • Velká Británie

  DeadHeads

 • Austrálie

  DeadHeads

 • Kanada

  DeadHeads

Dobrodružný / Komedie / Horor

USA, 2011, 94 min

Kamera:

Robert Toth

Hudba:

Devin Burrows
(další profese)
 • mil@n.fanatik
  *

  Ježíš to byla ale blbost panečku. Ptám se sám sebe proč nedám rovnou odpad. Absolutně trapný horor, na kterém mi nepřišlo nic co by vyznívalo pod horovou komedií. Nuda, nuda, trapárna. Po půl hodině jsem to vzdal. Pozitivum pro tento film je, jak už jsem psal, že ho nedám do odpadu a ani nevím proč :-) Jednu hvězdu dám za snahu, ale jinak totální fiasko...(1.2.2012)

 • Pilda17
  ***

  Netypická zombie komedie, která má co nabídnout. Začátek je perfektní a člověk se baví nad vtipy a scény, když hlavní postava zjišťuje, že je zombie. Bohužel tempo rychle klesne a děj začne kolísat. Sem tam padl nějaký dobrý joke, ale už jich nebylo tolik. Vše padlo do typických kolejí a z příběhu byla nakonec klišé záležitost bez pořádného nápadu. Kdyby se režisér věnoval komediální stránce více, aspoň jako na začátku, tak by z toho byla slušná nenápadná komedie. DeadHeads tedy zapadá do lehkého nadprůměru, ale byl bych velice rád za nějakou kvalitní komedii téhož typu... 5/10 = 55%(31.12.2011)

 • Karamanlis
  ****

  Zombie komédií sa natáča v ostatných rokoch dosť, DeadHeads však prináša svojrázny pohľad na zombie apokalypsu z perspektívny samotných nemŕtvych, snažiacich sa svoje okolie presvedčiť, že sú neškodní týpkovia, nebažiaci po ľudských mozgoch, vďaka čomu sa neustále dostávajú do rôznych kurióznych situácií a konfrontácií s ľuďmi, nemajúcimi pre ich mierumilovnosť prílišné pochopenie.(11.7.2017)

 • Fr
  ***

  SKUTEČNÁ LÁSKA NIKDY NEUMÍRÁ....... /// Mike právě zjistil, že nemůže umřít. Nesmrtelnej? Teď už jo!.... Ovšem mluví, chodí, myslí.... jinak než ti týpci vokolo (jasně, stává se mi to taky, ale von JE už MRTVEJ!). A to není jediný překvápko!.... Dva (vlastně 3) zombíci na misi ,,pro lásku“. To vypadá na drsňácký a hlavně černohumorný dobrodružství! BOHUŽEL. Nakonec se z toho vyklube patlanina, ze který vzejde romantická zombie komedie (s tímhle slovem OPATRNĚ!). Možná i parodie... třeba takový Tucker a Dale ... tam bylo jasný, co čekat. Ale tady - vod každýho trochu, občas nuda a výsledek je žalostnější, než to na počátku vypadalo. Dám 3* (za nápad, několik solidních situací a Syrečka), ale je to s vodřenejma uchama. Je to taková ,,pičovina“ – včetně nevtipnejch titulků.... /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) Hledám zaručenej lék na povislýho ptáka. 2.) Mám takovej pocit, že jsem asi neživej. 3.) Thx za titule ,,StaThor“. /// PŘÍBĚH *** HUMOR ** AKCE * NAPĚTÍ ne(9.1.2012)

 • playboxguest
  **

  Z Británie se valí zázraky typu Doghouse, Soumrak mrtvých, či Izolace, Amerika dala najevo, že taky není tak úplně pozadu s Fidem a Zombielandem, aby se pak zase sama kopla do prdele s Deadheďákama. Nebýt filmu, v němž jeden pitomeček tvrdí, že místo nudy prodává smrt, byla by tohle ta nejtrapnější hororová komedie, co jsem z tohohle ranku viděla. Ale film I sell the dead bohužel opravdu existuje.(29.3.2012)