Vláda - Série 1

(série)
Dánsko, 2010, 9 h 36 min (Minutáž: 55–58 min)

Halfdan E.

Sidse Babett Knudsen, Birgitte Hjort Sørensen, Pilou Asbæk, Mikael Birkkjær, Freja Riemann, Emil Poulsen Dam, Anders Juul, Thomas Levin, (více)

Epizody(10)

emma53

Po druhém dílu naprostá spokojenost, tak uvidím jak se to bude vyvíjet dál :-) Výborné herecké obsazení a rychlé vtažení do děje je zatím velkým plusovým činitelem. Ten smutnější činitel je fakt, že mně to silně připomíná naší politickou scénu s velmi podobnými pletichami v zákulisí, ale zatím je ta zákulisní šachová partie se všemi jejími figurkami rozehrána velmi dobře. ()

1mArc0

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Pilot výborný, od 2 - 5 časti, Vám to dáva pocit, že je to fakt dobré.. .čo je ! Od 6. časti to má spád, ktorý Vás utvrdí, že je to výborne. Že by dokázala politická hra, umelecky obohatiť človeka ? Áno, keď je to dobre napísané, zrežírované a herci nechodia okolo horúcej kaše a presne vedia, čo robia ! Wáu ... /95 %/ ()

Aky

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Velmi uměřený a tím uvěřitelný pohled na evropskou politiku, která je zřejmě velmi podobná ve všech srovnatelných státech, tedy i v Česku. Jenže Dánové to umějí napsat a natočit. ()

johny89

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Neskutečný, co zase Dánové předvedli. Je zde vidět spojení politiky a médií, řeší se mnoho zajímavých kauz, je vidět jak snadno může politika a časová vytíženost rozvracet rodinu. Také je vidět, co všechno musí politici občas obětovat na oltář vztahů s veřejností. ()