Reklama

Reklama

Vláda - Série 1

(série)
Drama
Dánsko, 2010, 9 h 36 min (Minutáž: 55–58 min)

Hudba:

Halfdan E.

Hrají:

Sidse Babett Knudsen, Birgitte Hjort Sørensen, Pilou Asbæk, Mikael Birkkjær, Freja Riemann, Emil Poulsen Dam, Anders Juul, Thomas Levin, (více)
(další profese)

Epizody(10)

Recenze (10)

emma53 

všechny recenze uživatele

Po druhém dílu naprostá spokojenost, tak uvidím jak se to bude vyvíjet dál :-) Výborné herecké obsazení a rychlé vtažení do děje je zatím velkým plusovým činitelem. Ten smutnější činitel je fakt, že mně to silně připomíná naší politickou scénu s velmi podobnými pletichami v zákulisí, ale zatím je ta zákulisní šachová partie se všemi jejími figurkami rozehrána velmi dobře. ()

Aky 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Velmi uměřený a tím uvěřitelný pohled na evropskou politiku, která je zřejmě velmi podobná ve všech srovnatelných státech, tedy i v Česku. Jenže Dánové to umějí napsat a natočit. ()

johny89 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Neskutečný, co zase Dánové předvedli. Je zde vidět spojení politiky a médií, řeší se mnoho zajímavých kauz, je vidět jak snadno může politika a časová vytíženost rozvracet rodinu. Také je vidět, co všechno musí politici občas obětovat na oltář vztahů s veřejností. ()

petikacka 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

1. série mě nadchla...Taková sonda do politiky, médií a rodinného života dánské premiérky...Naprosto osvěžující pohled do těchto oblastí aniž by se divák pozvracel z toho všeho hnusu co se kolem politiky děje, na rozdíl od "Domku z karet", kde mi bylo špatně po každém dílu...Za mě 85% ()

1mArc0 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Pilot výborný, od 2 - 5 časti, Vám to dáva pocit, že je to fakt dobré.. .čo je ! Od 6. časti to má spád, ktorý Vás utvrdí, že je to výborne. Že by dokázala politická hra, umelecky obohatiť človeka ? Áno, keď je to dobre napísané, zrežírované a herci nechodia okolo horúcej kaše a presne vedia, čo robia ! Wáu ... /95 %/ ()

Reklama

Reklama