Inside Out

Krimi / Drama

USA, 2011, 93 min

Po několika minutách sledování tohoto nenápadného snímku jsem si zpočátku myslel, že půjde jen o další, už hodně provařený námět o přiblblém neschopném trotlovi, který přivede své nejbližší okolí do průšvihu se špatným tragickým koncem .. to se sice téměř vyplnilo, ale mezi tím, jsem si uvědomil, že se zaujetím sleduji příběh vlastně nešikovného nešťastníka žijícího ve stínu svého ´úspěšného´ otce, příběh o opravdovém přátelství, věrnosti a pomoci .. líbilo se mi moc herecké obsazení .. film určitě stojí za shlédnutí i když se nejedná o nějaké veledílo …(22.11.2012)

• playboxguest

Pamatuju časy, kdy se mi wrestling docela líbil, dokument o jeho hrdinech jsem pravidelně sjížděla a druhej smackdown u nás nebylo potřeba oprašovat. A já tenkrát s velkou oblibou hrávala za týpky jako Triple H, The Rock, nebo třeba Stone Cold. Tenkrát to bejvávali borci, kteří uměli zanechat dojem. Dnes jakoby se jednotně každej wrestler řídil krédem "Jsem už starej na rvaní, tak se nacpu do hraní." Jenže zatímco Rockovi, nebo Stone Coldovi se sem tam nějakej ten slušnej filmec natočit i zadaří, Triple H mele hovna. A tenhle béčkovej opus o návratu z krimu, kufříku plnym peněz a nějaký tý mrtvole je jedním z nich. Nuda od prvních minut, která za celou svou stopáž absolutně ničím nepřekvapí.(26.12.2011)

• Drtic

Takže je pravda, že WWE studio sa ocitlo v problémoch a dokazovať to môže aj tento film ktorý sa dá opísať ako hrozný a asi najhorší z tejto produkcie. Skutočne toto bolo ešte horšie ako chaperone kde taktiež hral Triple H. Scenár deravý vďaka ktorému sa vo filme objavilo množstvo hluchých miest, postavy nesympatické behá tam nejaký debilek v klobuku aký nosil stallone ( rocky ) no hrúza čo budem hovoriť. Odpad odomna film nedostal len preto, že som velký fanda WWE.(12.11.2011)

• bourec

Je to určitě blbost.Mezi borcema z wrestlingu nedopadl Levesque nejhůř,tohle žezlo má Bautista.Ale jinak nehraje dobře,zdárně mu svou až nepříjemnou rolí sekunduje Rapaport,navíc ten děd s holí,ta ženská zabiják,která vypadá jak chráněnka ústavu pro choromyslný,a korunu tomu dává ta příšerně unylá policajtka z berňáku,ta by mohla spíš učit děti v mateřský školce,a i ty by se jí smáli.30%.(18.8.2012)

• nessbeal

Poslednych 13 rokov AJ (Triple H) bol za mrezami, bol usvedceny z vrazdy muza, ktory zamyslal zabit jeho najlepsieho kamarata, Jacka. Teraz je AJ prepusteny, a nechce nic viac ako si zalozit maly vlastny biznis a zit zivot bez zlocinu. Nanestastie, pocas prepustania jeho najstarsi a najlepsi kamarat Jack zapletie AJa do nahodnej strelby pri ktorej zomre clovek. Blbost na entu, jedna hviezdicka za Rapaporta, ktoreho som rad po dlhom case videl.(6.10.2011)