Úvodná časť najnovšieho komediálneho seriálu z produkcie TV JOJ. Bývalá folkloristka Sandra a jej brat, športovo založený Oskar sa spoločnými silami starajú o malý tatranský penzión. Poveril ich tým otec Vladimír Bojo, pretože ich chcel zbaviť nudného života vo veľkomeste. Keď penzión navštívi Mia, mestská slečinka, ktorú akýsi cyklista ostriekal blatom, spustí sa sled bláznivých udalostí, popri ktorých si nikto ani nevšimne, že Sandra má dnes narodeniny. (TV JOJ)

vadas odpad!

tak toto bola tragedia, nevydrzal som pri tom ani 10 minut. scenky robene uplne na silu, ako keby si nad to vecer sadli a rano mali natocenych 50 casti. ziadny vtip a neskutocne nesympaticka polnisova. naozaj zle ()

macejo

tento seriál obsahuje suchý humor, otrepaných hercov, nepekné prostredie a rekvizity.. a zlého maskota... Jojka Hodte švištom a ukončite to.. ()

Tess.s

Priznám sa, že ani jednu časť som nebola schopná dopozerať do konca. Myslím, že môj rekord bol pri časti s Koleníkom a aj to len kvôli nemu :D Je to proste dlhé a nudné a to je pri sitcome tá najhoršia kombinácia ()

igiad

Ako bezduchý podmaz k večernému čítaniu je to dobré, pri každej epizóde sa dokonca aj zasmejete (síce len raz, max. dvakrát, no i tak!) a herecké obsadenie je omnoho sympatickejšie ako v Zite... ()

JohanSchuber

Herci asi neví, že svišť je přísně chráněné zvíře. Proto by se takové seriály radši neměly točit a se svišti neházet jak s tenisákem! Jedna hvězda ze soucitu. ()

mlcojana

mě se líbí herecké obsazení moc, viděla jsem už i větší fantasmagorie a myslím si, že se za to slováci nemusí stydět. Já pocházím z česka a slovensko nás v tomhle tvrdě drtí jak partička, tak sitcomy.......mě se to prostě líbí ;) ()

z17

Na prvy pohlad primitivny humor pre jednoduchych ludi. Ale pri troche vsimavosti je tam vela napisaneho medzi riadkami, resp. toho jednoducheho humoru je tam tolko, az sa na tom clovek musi smiat. Ma to aj vela slabych chvil, asi viac, ako tych svetlych, ale tie svetle stoja za to. ()

Eviel odpad!

Vzhľadom na obsadenie sa mohlo očakávať naozaj niečo lepšie , ale z tohoto mi bolo miestami zle.. ()

Filmao

Na druhou stranu jestli se chcete oddychnout a na nic nemyslet, neboli řečeno vypnout mozek, tak tenhle seriál je ten pravý. Některé epizody byly slabší. Samozřejmě nechci to přirovnávat k těm dobrým seriálům. Dvě hvězdičky dávám za nápad a tu jednoduchost. Jen pro příště sitcom nemá přes hodinu. Lepších 40% ()

Nag0

Za toto niekto dostáva zaplatené? Videl som úprimne asi len 2/3 jednej epizódy, ale všetko od kulís, cez herecké výkony, dialógy či príbeh bol absolútny otras. ()