Úvodná časť najnovšieho komediálneho seriálu z produkcie TV JOJ. Bývalá folkloristka Sandra a jej brat, športovo založený Oskar sa spoločnými silami starajú o malý tatranský penzión. Poveril ich tým otec Vladimír Bojo, pretože ich chcel zbaviť nudného života vo veľkomeste. Keď penzión navštívi Mia, mestská slečinka, ktorú akýsi cyklista ostriekal blatom, spustí sa sled bláznivých udalostí, popri ktorých si nikto ani nevšimne, že Sandra má dnes narodeniny. (TV JOJ)

PeterFLJilek odpad!

Tieto seriály si platí J & T; ak to ešte nikomu nedošlo, tak ide o skrytú reklamu na rezorty, v ktorých sa tie stupidity odohrávajú. Páni herci Maštalír a Vajda herecky klesli na absolútne dno, pretože akokoľvek je scenár zlý a v tomto prípade sa dá povedať, že zdegenerovaný, ich (ne)výkony sú naozaj zarážajúce. ()

Zombiepod odpad!

Debilita najvyššieho stupňa, ktorá dokonca ani úbohému Paneláku nesiaha po kolená. Neuveriteľne trápne vtipy, nesympatickí a znova len tí istí herci a ešte k tomu tá iritujúca slovensko-telenovelová kamera. Ako sa snažia tak sa snažia, ale slovenské seriály asi nikdy dobré nebudú. Zbytočná strata času. ()

Kozy9 odpad!

V rámci svojho zdravia (hlavne duševného) sa snažte vyhýbať tomuto úbohému pokusu o seriál. Afektované a amatérske herecké výkony podané hercami, ktorým som zo začiatku aspoň trochu veril, hrozný scenár a absencia vtipov. Prvý "komediálny" seriál, kde som ma problém prísť na to čo bolo myslené ako vtip, nebyť smiechu v pozadí tak sa to asi ani nikdy nedozviem. Úbohosť najvyššieho zrna: 0%. ()

jakeer

Neporovnateľne lepšie, ako Zita na krku. Nie je to síce nič svetoborné, ale nerozumiem, prečo toľko odpadov - skúsili ste si pozrieť aspoň jednu epizódu? Niektoré scénky boli síce trápne, ale väčšina bola veľmi humorná a takisto hlavný predstaviteľ podáva výborný herecký výkon. Myslím, že konečne sme sa dočkali slovenského komediálneho seriálu (zámerne ho nenazývam odvážnym názvom "sitcom"), ktorý je aj vtipný. Pozriem si aj ďalšie časti a ak sa mi budú páčiť, tak jednu hviezdičku pridám. ()

Phillippus odpad!

Začneme 5 hviezdičkami: Maštalír - 2 hviezdy, Polnišová - 2 hviezdy, Vajda - 5 hviezd, takže sme vlastne 4 hviezdy v mínuse. Nie, nie, toto naozaj nie. Toto naozaj nejde !! Odporné, nevtipné a otrepané mrzké držky slovenských hercov sa snažia o tak náročný žáner ako je sitcom. Ale dovoľte, aby som sa zasmial pri slove hercov. Slovenskí tvorcovia, režiséri, scenáristi, herci, producenti, moderátori, proste ktokoľvek, kto má čokoľvek niečo spoločné s "pôvodnou slovenskou tvorbou" SERTE NA TO !! Nič netvorte, nič nevymýšľajte, lebo vaše produkty su kvalitatívne na úrovni porna (aj to slabšieho) ()

• V 8. epizóde 2. série s názvom “Benátska noc“ si môžete všimnúť, že Jozef Vajda pri telefonovaní drží mobil hore nohami. (Johnny.ARN)