Úvodná časť najnovšieho komediálneho seriálu z produkcie TV JOJ. Bývalá folkloristka Sandra a jej brat, športovo založený Oskar sa spoločnými silami starajú o malý tatranský penzión. Poveril ich tým otec Vladimír Bojo, pretože ich chcel zbaviť nudného života vo veľkomeste. Keď penzión navštívi Mia, mestská slečinka, ktorú akýsi cyklista ostriekal blatom, spustí sa sled bláznivých udalostí, popri ktorých si nikto ani nevšimne, že Sandra má dnes narodeniny. (TV JOJ)

MontyBrogan

"Ja len dúfam, že vás vráti tam, odkiaľ skutočne patríte." Áno, táto veta zaznela v ďalšom primitívnom seriáli, ktorý nám priniesla jedna z našich úbohých televízií. Ako to má byť kvalitné, keď scenárista nevie ani len poriadne tvoriť vety v slovenčine? Vajda je tam asi najstupídnejší, za Polnišovú sa tiež miestami musím hanbiť (a to vedela byť niekedy tak vtipná v Partičke alebo ešte predtým v SOS) a ostatných už nemám vôbec chuť komentovať. Príklad toho kam až dokážu klesnúť slovenskí herci kvôli peniazom alebo publicite. Videl som jednu časť, bežne hodnotím seriál po pozretí približne jednej série, ale toto keby som skúšal absolvovať znova, asi by u mňa nastali vážne žalúdočné problémy. Jediné pozitívum: Hilmerová je dosť sexy, keď je oblečená ako obstarožná kurva. ()

haffen

Nie je to tak príšerné ako Zita na krku. Aj preto tomu nedávam odpad. Inak je to hrôza. Kvôli džigolovi Vajdovi by som schuti dal to hodnotenie bez štipky ostychu. Zdá sa mi to, alebo je to vlastne vtipnejší... nie inak, "vtipnejší" Panelák? Fakt ďalšia zbytočnosť. Tu sa skrátka nevedia točiť dobré sitkomy. P.S. Polnišová týmto u mňa klesla na ratingu. Zlaté časy S.O.S. Hodnotenie 1/2* (10%) ()

borec999

Bizňis...  Jeden z lepších a vydarenejších pokusov o komédiu v našich podmienkach. Síce sa žiadna pecka nekoná a s kvalitou svetových je Hoď Svišťom neporovnateľný, ale na druhej strane prečo byť prehnane kritický. Maštalír s Polnišovou ujdú, scenár nie je najhorší a Jožko Vajda s jeho telefonátmi so Štefanom pobaví vždy. Jedine Bárta je tu tak trochu navyše a úloha mu príliš nesadla. Slabšie 3* a 50% ()

Mire odpad!

Normálne by som napísal Slováci - teraz to už mením na: TELEVÍZIE sa nevedia a nechcú poučiť, na základe už niekoľko skrachovaných projektov, že ich pôvodná tvorba jednoducho nemá žiadny zmysel, pokiaľ budú naďalej produkovať takéto prvoplánové kokotiny ako toto. Jediné čo ma dokázalo aspoň na čas zaujať (aj keď to nebol sitcom) boli Odsúdené, ktoré sa mi časom aj tak sprotivili, ale nejaká iskra tam bola, v Hode svišťom nenachádzam vôbec nič, scenár na úrovni deviatakov zo základnej školy, keď to má byť situačná komédia, kde je humor? Toto čo tam vyprávajú tí herci ma nerozosmeje ani keby mi za to zaplatili. A po stotisícikrát, zase raz opozeraní herci. Nechceli by tam obsadiť ešte Studenkovú alebo Kramára aby to bolo kompletné? To už vážne asi nemá zmysel sa pozastavovať nad niečím takým, srať na nejaký humor alebo kvalitu, divákov máme, peniažky sa posypú, tak who cares? ()

Eawy

Neviem, podla mňa je ešte skoro hodnotiť, ale určite lepšie ako tie stupídne vtipy v Profesionáloch a podobne. Hoď svišťom len začal a musí sa pomaly rozbehnúť. Uvidíme, čo bude ďalej, v prvej časti nám predstavili charaktery postáv a až teraz budú môcť s nimi narábať. Za prvý diel by som dala takých 55%. Nebolo to zlé, beriem to s rezervou. ()

• V 8. epizóde 2. série s názvom “Benátska noc“ si môžete všimnúť, že Jozef Vajda pri telefonovaní drží mobil hore nohami. (Johnny.ARN)