Úvodná časť najnovšieho komediálneho seriálu z produkcie TV JOJ. Bývalá folkloristka Sandra a jej brat, športovo založený Oskar sa spoločnými silami starajú o malý tatranský penzión. Poveril ich tým otec Vladimír Bojo, pretože ich chcel zbaviť nudného života vo veľkomeste. Keď penzión navštívi Mia, mestská slečinka, ktorú akýsi cyklista ostriekal blatom, spustí sa sled bláznivých udalostí, popri ktorých si nikto ani nevšimne, že Sandra má dnes narodeniny. (TV JOJ)

Angelo987 odpad!

Stacilo, ked sonm videl ukazky z tejto slovenskej telenoveli a hned som citil odpor si pozriet co i len jednu cast. Podla mna nemaju slovenske seriali tohto tipu ziadnu filmovu uroven, su to len narychlo natocene sracky bez nejakeho hlbsieho zmyslu! Fuj, hanbim sa za taketo serialy bez urovne a co sa tyka tych hercov, radsej nebudem ani komentovat... ()

jakeer

Neporovnateľne lepšie, ako Zita na krku. Nie je to síce nič svetoborné, ale nerozumiem, prečo toľko odpadov - skúsili ste si pozrieť aspoň jednu epizódu? Niektoré scénky boli síce trápne, ale väčšina bola veľmi humorná a takisto hlavný predstaviteľ podáva výborný herecký výkon. Myslím, že konečne sme sa dočkali slovenského komediálneho seriálu (zámerne ho nenazývam odvážnym názvom "sitcom"), ktorý je aj vtipný. Pozriem si aj ďalšie časti a ak sa mi budú páčiť, tak jednu hviezdičku pridám. ()

Phillippus odpad!

Začneme 5 hviezdičkami: Maštalír - 2 hviezdy, Polnišová - 2 hviezdy, Vajda - 5 hviezd, takže sme vlastne 4 hviezdy v mínuse. Nie, nie, toto naozaj nie. Toto naozaj nejde !! Odporné, nevtipné a otrepané mrzké držky slovenských hercov sa snažia o tak náročný žáner ako je sitcom. Ale dovoľte, aby som sa zasmial pri slove hercov. Slovenskí tvorcovia, režiséri, scenáristi, herci, producenti, moderátori, proste ktokoľvek, kto má čokoľvek niečo spoločné s "pôvodnou slovenskou tvorbou" SERTE NA TO !! Nič netvorte, nič nevymýšľajte, lebo vaše produkty su kvalitatívne na úrovni porna (aj to slabšieho) ()

Mahoney.

Ono ide v podstate o ďalší slovenský trápny seriál.. ale ja som sa fakt bavila. :D Oskarove hlášky na adresu Sandry sú skvelé a Vajdove telefonáty ohladom bizňisu nemajú chybu. :D Ani som tu nečakala iné hodnotenia ako odpad, ale ľudia hold obľubujú len super-úžasne americké výtvory a nevedia ani trochu oceniť niečo z tvorby krajiny kde žijú. ()

Janega

Asi tak prvých 5 epizód slabota. Našťastie tvorcovia vypočuli vox papuli, čo to vylepšili a hneď sa to vyšvihlo o úroveň vyššie. Nejedá sa o žiadny sitcomový klenot, dej jednotlivých častí je možno (s)prostý, čomu zodpovedá taký slovenský sedliacky humor, ktorý je pre nás, čo sme zvyknutí na inú úroveň z amerických sitcomov, zväčša nepochopiteľný. Ale keď človek prijde na chuť tomuto seriálu, hneď sa lepšie pozerá a pri niektorých scénach sa aj s chuti zasmeje. Otrepani, ale v celku hodiaci sa herci zvládajú svoje role. Ak správne počítam, slovenské TV vyprodukovali 7 sitcomov, tento by som hodnotil ako priemer, ono totiž nie je možné porovnávať slovenskú tvorbu s amarickou. P. S. Scéna, kde Maštalír s Bártom tancujú tantrický tanec je pre mňa nezabudnuteľná. .D ()

• V 8. epizóde 2. série s názvom “Benátska noc“ si môžete všimnúť, že Jozef Vajda pri telefonovaní drží mobil hore nohami. (Johnny.ARN)