poster

Svatá rodina (festivalový název)

 • Itálie

  The Wholly Family

Krátkometrážní / Drama

Itálie, 2011, 20 min

Režie:

Terry Gilliam

Scénář:

Terry Gilliam

Kamera:

Nicola Pecorini
(další profese)
 • ScarPoul
  ***

  Stále je to ten starý dobrý Terry. Nápaditý, bizarný a v konečnom dôsledku divácky prístupnejší, než keby sa jednalo o Lyncha. Jediná chyba sú postavy. Plytké, nesympatické a neschopné uhrať čokoľvek. Pieroti boli výborný. Ale od režiséra Terryho formátu očakávam film, ktorý bude úplne iný ako čokoľvek na čo som zvyknutý. Také mu idú najlepšie.(12.1.2014)

 • D.Moore
  ****

  Výletů do říše fantazie Terryho Gilliama není nikdy dost. A také na tenhle se někdy s radostí vydám znovu.(11.10.2015)

 • Dzeyna
  ****

  Poněkud morbidní, ale dobré.(30.1.2018)

 • Kolssteyn
  ***

  Hezký příběh, bohužel však tak darebně natočený, že leckteří amatéři už udělali film mnohem lépe. Slabší Gilliamova chvilka, protože jeho předešlé počiny jsou na úrovni.(14.10.2012)

 • forsythia
  *****

  Nejujetější reklama na špagety, co kdy byla natočena. Jenže to asi nebyl tak úplně Gilliamův záměr. Když se dvanáctiletý Ježíš ztratil v Jeruzalémě, možná to vypadalo podobně. Ještě že tenhle příběh nikoho neinspiroval k založení masové náboženské organizace. Už tak mám co dělat, abych nepodlehla kultu Brianovy tykve.(18.8.2013)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace