poster

Cestou necestou s Miroslavem Donutilem (TV pořad)

Talk-show

Česko, 2007, 52 min

 • Big Bear
  *

  Tak nás ta naše veřejnoprávní ČT zas oblažila ,,mistrem'' Donutilem. Začínám mít obavy, že dramturgové znají jen večerníčky a pořady s M. Donutilem. Donutil je prostě na můj vkus o víkendech v hlavní čas v té naší veřejnoprávní ČTmoc často... Jistě, řada těch co tu chválí mistra namítne, tak co na to Big Beare koukáš? Já odpovídám: Vadí mi to protože platím koncesionářské polatky jako vy. Chci také něco jiného než stále ty stejné historky, které se skutečně staly (opravdu!). Vrcholem tohoto pořadu pak byla rodinná show klanu Vágnerů.. Já jsem už uvykl tradici, že nejedna serebrita počala propagovat svá uhrovitá, případně mutující dítka (jistě jste doposud nezapomenuli na Filípka Bílého) ve snaze je take uvést do toho naše showbyznysu, protože český divák je vlastně takový kulturní vepř, který sežere vše co se mu hodí do žlabu a ještě si při tom s gustem mlaská. Ale Vágnerovic - to bylo moc... Dávám hvězdu za fakt, že i když Donutila nemusím v těchto estrádách (nevadí mi jako herec ani jako dabér) obdivuji jeho výdrž kecat bez neustání o čemkoliv. Fascinuje mně, že se těm svým historkám stokrát řečených všude možně ještě dokáže sám nahlas zasmát! *(22.3.2015)

 • Thommy91
  ***

  Donutila mám rád, poslouchám jej už od mala a prakticky všechny jeho zaznamenané vystoupení znám. Bavič je to výborný, ale neodpustitelně mi vadí, že vypráví smyšlené příběhy jako by se mu opravdu staly. Jelikož jeho vystoupení znám opravdu dobře tak vím, že několikrát opakuje stejné příhody, o kterých střídavě říká, že se staly jemu, potom jeho kamarádovi a někdy taky řekne, že je to vtip. který mu kamarád vyprávěl...(16.2.2015)

 • tommy187
  ****

  Miroslav Donutil, a jeho perfektná talk-show. Vtipné situácie, a zaujímavé momenty. Čo viac si môžeme priať? Televízny program, ako sa patrí ...(27.1.2013)

 • otík
  ****

  Kdo má rád Miroslava Donutila a jeho one-man show, přijde si v tomto televizním záznamu zábavného večera z Lucerny opravdu na své. Donutil vypráví známé historky, se kterými objížděl republiku s pořadem Cestou necestou. Viděl jsem toto představení osobně v Luhačovicích a i toto představení v Lucerně bylo obdobně dobré. Prostě pro Donutilovy fanoušky povinnost. Jako hosté vystupují Karel Vágner s svými pěti dětmi a Hradišťan.(27.8.2011)

 • Rodriguez
  *****

  Bavič a vypravěč Miroslav Donutil je klenotem současného trendu humorné zábavy. Pokaždé, když ho vidím, musím se smát a vzpomenout na nezapomenutelnou roli v Pelíškách :-D 100%(9.3.2013)