Když se pokřivená minulost jednoho policisty vrací, aby ho dostala, dokáže udělat správnou věc, nebo podlehne výhrůžkám svých nebezpečných známostí? Před rokem byl zkorumpovaný policejní detektiv Callahan (Stephen Dorff) postřelen při drogovém zásahu, který se vymkl kontrole. Neznámý člověk ho zachránil a dal mu šanci napravit svůj život. Když se ale nakonec tento člověk objeví a chystá pomstu proti mužům zodpovědným za sérii útoků na mladé ženy v místním strip klubu, Callahan musí zakročit a najít útočníka, aby utajil, že byl v minulosti sám do těchto zločinů namočen. Jeho úporná snaha najít útočníka a zakrýt tak své stopy ho přivádí do světa násilí, lstí a podvodů. Dokáže být „dobrým poldou“, vystopovat útočníka a přitom si udržet dobrou pověst? (oficiální text distributora)

Wacoslav1

Film na odpis teda ne uplne dokoukat jsem to zvladnul ale nebavilo mne to pomaly az nulovy tempo nic moc herci nekolikrat omletej pribeh proste takovej tuctovej policajtskej film u mne slaby 2* podprumerny snimek ktery uz za dalsi shlednuti rozhodne nestoji ale oplati se na nej podivat aspon jednou aby divak tak nejak vedel jak presne vypada zanrove nezajimava rutina a potom si o neco vic vazil tech i lehce nadprumernych neodbitych kousku ktery prichazeji z necim novym tenhle totiz mezi ne rozhodne nepatri ()

Hal_Moore

Jen hvězdné obsazení nestačí, což nedávno potvrdil snímek Mládeži nepřístupno. Officer Down má k dispozici také astronomické obsazení, nicméně herci patří do o dvě ligy nižší hvězdné kategorie. Proto se dala očekávat příjemná "direct to video" oddychovka. Zůstalo však jen u očekávání. Brian A. Miller měl pár "hvězd" sice k dispozici už ve svém předchozím filmu Dům u vycházejícího slunce, ale u obsazování Officer Down šel ještě dál. Dosáhl tak alespoň o něco lepšího výsledku. Pokud to podobnou cestou půjde dál, za několik let by už opravdu mohlo jít o příjemnou "direct to video" oddychovku. ()

Terva

CITÁT - Dnes nastal den, kdy zemřu......... Příběh zkrachovalého policajta, který nemá moc dobrou minulost. Vyléčený alkoholik se snaží vrátit na správnou stranu zákona. Příběh je plný flashbacků, které vás vedou až k samotnému konci (začátku) Případ je každou chvilku jasnější a jasnější, ale udržuje si to správné tempo. CITÁT - Bez některých lidí na světě by bylo lépe........... ()

Tommassi3

( POZOR !! OBSAHUJE SPOILERY !! ) "Co je s Tebou, tati ?? Nemůžeš pět minut nebejt policajt ??" ;) Při vší úctě k mému oblíbenci Stephenu Dorffovi, ale tohle, kurva, není ani náhodou Callahan Clinta Eastwooda ze série Drsného Harryho, tenhle Callahan je totiž jeho naprostou karikaturou. Polda, který se snaží vypít si a vyfetovat díru do hlavy, aniž bychom se dočkali nějaké odpovědi ohledně důvodů téhle jeho motivace, zkorumpovanej polda, který to nejdřív musí "koupit" od černýho dealera, aby prozřel, začal abstinovat a věnovat se své krásné manželce a dceři, byť se mu to ne úplně daří, přičemž ani jedna z nich na něj není moc věrohodně nasraná.. ( ?? ) Miller dokázal naprosto zazdít solidní silný příběh, jemuž bych snad i odpustil všechny ty nesmysly, co jich jen ve scénáři bohužel je, všemi těmi nepochopitelnými a zbytečnými flashbacky z něj dělá utahanou rozvleklou sračku a střihačovu noční můru jako bič !! Těžko hádat, proč se tvůrci rozhodli film naprosto řemeslně zprasit, i když pravděpodobný záměr bychom mohli najít ve snaze vyvolat v divákovi dojem artovosti a hloubky, což se však nestalo.. Jen jste nás většinu zklamali, pánové !! Musím však ocenit ten příjemně silný zvrat a finální přestřelku společně s faktem, že jsem byl až do konce napnutý, jak to vlastně dopadne, což je však i na průměr zatraceně málo.. ()

JimWayne

Nie vôbec nejde o katastrofu, ako to tu vypadá. Officer sa snažil byť až moc cool čo sa však nevyplatilo. Najprv k flashbackom asi nikdy som ich toľko nevidel, fakt možno polovica je flashback. Samotný príbeh nie je najhorší ale k záveru chce byť prekvapivý až moc komplikovaný, čo sa však nedarí. Herecké obsadenie nadpriemerné, scenár, réžia nič moc. Pre televíziu by bol film dobrá voľba ale do kina určite nie.60% ()