Star Wars: Padawanská hrozba (TV film)

Lego Star Wars: The Padawan Menace

Animovaný / Krátkometrážní / Komedie / Sci-Fi

USA / Austrálie, 2011, 22 min

David Scott

Michael Price

David Burrows

Umět tak stavět z Lega jako mistr Yoda a být v každém záběru jako Dart Vader :-) Skvělá je moc síly!(28.1.2012)

Daší skvělá LEGO komedie. Darth Vader rulez. A Indy taky potěšil.(9.3.2014)

No tentokrát je tu přede mnou 22 minut. Ovšem ale se žádné nudné natahování nekonalo. C3PO jako vychovatel a Darth Vader není nikdy dobře na scéně:). Císař ze sebe dělá Sithského lorda a potom zase kancléře. A na závěr Jar Jar Binks rozpoutal válku mezi stroji na galaktickém senátě - taky super LEGO film, který překonal mé potuchy, že 20 minutový LEGO film bude už nudný, ale NEstalo se, takže dávám zase 95%(21.10.2011)

http://www.youtube.com/watch?v=cfFpvaP87UU Zatím nejdelší Star Lego Wars.(8.4.2012)

• Sawk

Nemastná, neslaná pičovina, která nepobaví jak svým vtipem, tak dobrodružným příběhem. Na Hvězdných válkách jsem nikdy neujížděl, ale toto jsem od Lega vážně nečekal. Jediné, co oceňuji je hezká grafika. A tým, co film daboval je banda amatérských blbců. To bych snad i já daboval s větším vžitím do příběhu! {35%}(2.6.2015)