Star Wars: Padawanská hrozba (TV film)

Lego Star Wars: The Padawan Menace

Animovaný / Krátkometrážní / Komedie / Sci-Fi

USA / Austrálie, 2011, 22 min

David Scott

Michael Price

David Burrows
  • Sawk

Nemastná, neslaná pičovina, která nepobaví jak svým vtipem, tak dobrodružným příběhem. Na Hvězdných válkách jsem nikdy neujížděl, ale toto jsem od Lega vážně nečekal. Jediné, co oceňuji je hezká grafika. A tým, co film daboval je banda amatérských blbců. To bych snad i já daboval s větším vžitím do příběhu! {35%}(2.6.2015)

Daší skvělá LEGO komedie. Darth Vader rulez. A Indy taky potěšil.(9.3.2014)

http://www.youtube.com/watch?v=cfFpvaP87UU Zatím nejdelší Star Lego Wars.(8.4.2012)

Na tyhle LEGO SW filmečky můžu koukat pořád a stejně se omrzí. Ať už rvačka v senátu, mrtvý Jar Jar (ten mám pocit že umírá v lego SW pořád xD ), Yoda a jeho nový (starý) přítel, Vader co si nemůže zahrát nebo zápas droidů, na který se jeden astromech asi už dlouho těšil xD Nejlepší na těhle lego filmečcích ale je, to míchání prequelů a původní trilogie, z čehož pak vycházejí situace co jsou zaručeným generátorem záchvatů smíchu (no vážně, kdy jindy můžete vidět Anakina a Dartha Vadera v jednom díle současně? xD ). Zkrátka skvělé i pro nefanoušky, i když pro fanoušky SW samozřejmě lepší, kvůli těm mnoha inside vtípkům.(23.3.2018)

No tentokrát je tu přede mnou 22 minut. Ovšem ale se žádné nudné natahování nekonalo. C3PO jako vychovatel a Darth Vader není nikdy dobře na scéně:). Císař ze sebe dělá Sithského lorda a potom zase kancléře. A na závěr Jar Jar Binks rozpoutal válku mezi stroji na galaktickém senátě - taky super LEGO film, který překonal mé potuchy, že 20 minutový LEGO film bude už nudný, ale NEstalo se, takže dávám zase 95%(21.10.2011)