poster

Dark Resurrection Volume 0

Sci-Fi

Itálie, 2011, 41 min

Režie:

Angelo Licata

Scénář:

Fabrizio Rizzolo
 • AllShallFall
  *****

  Z velké části mi to připomíná, jako by to bylo skřížené s vetřelcem. To prostředí vypadalo jako od Gigera a i ti strážci byli jako vetřelci na LV - 426, jen měli v rukách světelné meče. Sountrack byl také dost podobný. No od Star Wars to mělo společné snad jen ty světelné meče. Ale musí uznat, že i s takovými prvky se mi to moc líbilo. Příběh byl takový hororový a o mnoho více akční a záživný než Dark Resurrection Volume 1. Ve své podstatě je tento počin originální. Z nějakého prvku vychází, ale nijak na nic nenavazuje. Tím pádem vlastně nic nekazí. Bylo to výborné.(14.1.2012)

 • Gogo333
  ****

  http://www.youtube.com/watch?v=lQzOQI1Rdn0(8.6.2012)

 • io.
  *

  Můj názor je, že filmaři promrhali svůj talent. Celková stopáž 41 minut - z toho 6 minut odečtěte na titulky. Dostanete cca půl hodinovou scénu z vesmírné velryby. Udělané krásně, ale jednoduchou několikavteřinovou myšlenku rozmazat do půlhodinového snímku ... promrhali sílu :-)(18.11.2015)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace