poster

Dead Season

Horor

USA, 2012, 85 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • ConanVJ
  *

  Zombie béčko, které vypadá jako díl z nějakého levného seriálu. Děj je jednoduchý - nastala zombiekalypsa a přeživší (v tomto případě muž a žena) hledají místo k žití bez smrtících zombies. To je zavede až na ostrov, kde se snaží o přežití místní komunita lidí. Jak je hned jasné, nebude to určitě tak, jak by si hlavní postavy přáli. Co se týče efektů, tak ty jsou spíš podprůměrné. Celkově mě film moc nenadchnul a neviděl jsem na něm nic zajímavého. Za mě 15% :)(11.11.2012)

 • Karamanlis
  **

  Práve takéto filmy robia zombie subžánru negatívnu reklamu a degradujú ho. V Dead Season v podstate ide o nekoordinované pobehovanie z miesta na miesto, v podaní nevýrazných postáv, stvárnených treťotriednymi hercami, do ktorého sa sem tam pripletú nekvalitne zamaskovaní zombíci. Akčné sekvencie sú tu biedne a ich choreografia amatérska.(13.11.2017)

 • musolini
  **

  Začátek vypadal na celkem slušný zombií film,takové druhy filmů mám fakt rád,ale pak díky hercům a stupidnímu scénáři a nelogickému chování herců,kteří mohli hrát tak akorát někde v ochotnickém divadle a nesympatické hlavní hrdince,kterou bych nechal zabít hned na začátku(tvářila se pořád na kladivo do hlavy) upadl do podprůměru a přitom stačilo málo a byl z toho super film...15% tak akorát...(30.6.2012)

 • kakyn
  *

  Kdy už konečně natočí pořádnej zombie film a ne pořád dokola tyhle sračky. Začátek vypadal zajímavě, lidi se chtějí dostat na ostrov, kde má být bezpečí. Jasně že není a ostrov je plnej zombiku. Ale klasicky, jako v každým tomhle filmu to celý kazí špatní herci, špatný efekty, dementni zombici a otřesný scénář. Trapný dialogy a zbytečný scény navíc. Třešničkou na dortu byl kanibalismus....(5.2.2013)

 • Dellamorte
  **

  Srandičkové blbinky už nemienim komentovať. Zombíkov stretávam už aj na ulici a kým nenabehne niečo origi, tak písmenká rada prekročím. Ak vezmem v úvahu , že tu nie je ani zďaleka to, čo som skenovala, tak to by nabehla nálož a server by sa zrušil radšej sám.( v dobe nedávnej stačila rana do čela - teraz už kamkoľvek - úsmevné a strihom poprekrývané FX nebudem ani rozoberať - yo cool dynamické kino ).(19.6.2012)