Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Posledním krokem americké vlády v boji s kriminalitou a terorismem je vysílání signálu, který znemožňuje vědomé páchání trestných činů. Kariérní kriminálník Graham Bricke (Édgar Ramírez), který zatím velké štěstí neměl, se spojí se synem známého gangstera Kevinem Cashem (Michael Pit) a s hackerkou na černém trhu Shelby Dupree (Anna Brewster). Společně podniknou loupež století a zároveň poslední zločin v dějinách Ameriky před vypnutím signálu. (Netflix)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (47)

MrHlad odpad!

všechny recenze uživatele

Skupina zločinců se pokouší ukrást miliardu dolarů před tím, než v USA zavedou systém, který s pomocí speciálního signálu zabrání lidem porušovat zákon. Jenže ti zločinci jsou banda nezajímavých kašparů, režisér Olivier Megaton šetří s akcí, vtipem i napětím a všechno sází na nudné hrdiny a rádoby cool stylizaci a celé to má dvě a půl hodiny. Nekoukejte na to. Kdyby byl svět spravedlivý, vznikl by tenhle film v Rumunsku, hrál by v něm Michael Dudikoff a nejspíš by ho nikdo neviděl. ()

Malarkey 

všechny recenze uživatele

To, že je Megaton debil, jsme si potvrdili už z jeho předchozích filmů. Je tak tedy pro mě záhadou, proč ho Netflix nechal natočit snad nejdelší béčkovej akčňák v dějinách filmů. Nemá to hlavu, ani patu. Všichni jsou tady odporní až na půdu a jedinej plus má film ve výběru hudby, což dokazuje, že Megaton nemůže bejt úplně debilní, protože takovou muziku by debil do filmu nepoužil. Dlouho jsem totiž neslyšel trip-hop a když už nic jiného, tak jsem si alespoň poslechl pár legendárních věcí. ()

Reklama

monolog odpad!

všechny recenze uživatele

Po hodině jsem to vypnul, to se nedalo... Okecávání ničeho, sem tam někdo někoho zastřelil, ale vlastně tam o nic nešlo. Pojmout to jako útěk z vězení, protože vláda je nechtěla pustit ven, prostříhat tu šílenou stopáž, možná by to pak dosáhlo i průměru. Ale když po hodině ještě ani pořádně nevíme, jak tu loupež uděláme... S Ramirezem je mnohem zábavnější film Yes day. Díky filmům jako tento jsou pak ty staré často ve své době nedoceněné nebo poplivané fláky jako Vodní svět nebo Útěk z Absolomu lepší a lepší. Trochu mi to připomíná ten film, co promítali v kině v Absurdistánu. Prdel. A já chci vědět, čí je to prdel, proč prdí, kde prdí a kdy a z jakého důvodu přestane prdět a začne srát... Já vydržím hodně. Jsem konec konců ženatý deset let a mám dvě děti, a teď jsme všichni byli měsíc v karanténě s neštovicemi, a covidem, ale toto bylo horší. Bych se možná dal i radši očkovat, než to dokoukat... Panebože, doufám, že si to nepřečte Kubek, nebo to použije :-D ()

choze 

všechny recenze uživatele

Jakási snaha o zábavný heist tam je (námět, postava Michaela Pitta, pár scén a hlášek), ale je pohřbená neuvěřitelně přepálenou stopáží. Děj se strašlivě vleče a trvá věčnost než dostaneme nějakou akci, která je naprosto nezajímavá. Být to o půlku (!) kratší, mohla to být aspoň průměrná kriminálka. Tohle je umořující. ()

EvilPhoEniX 

všechny recenze uživatele

Netflix si vybral slabší chvilku. Film má fajn nápad i celkem sympatické herce( Edgar Ramirez i kočka Anna Brewster jsou fajn), ale filmu škodí přepálená stopáž a průměrná akce, která nemůže dnes nikoho kdo má nakoukáno zaujmout. Přesto mě to díky tématu nenudilo, jelikož mám podobné filmy rád, takže na zabití večera film ujde. Příběh**, Akce**, Humor>Ne, Násilí*, Zábavnost***, Hudba***, Vizuál***, Atmosféra***, Napětí**. 4.5/10. ()

Galerie (13)

Zajímavosti (2)

  • Při závěrečných titulcích hraje skladba „Personal Jesus“ od britské hudební skupiny Depeche Mode. Skladba byla vydána jako první singl z alba „Violator“ dne 29. 8. 1989. (rublik05)
  • Během milostné scény v restauraci hraje píseň „I Wanna Be Your Dog“ z roku 1969 od americké rockové kapely The Stooges. (rublik05)

Reklama

Reklama