Uvádí Kaley Cuaco, Velká dávka dobrých filmu na ohodnocení tentokrát zase Selena Gomez vyhrála to už je asi třetí rok za sebou Justin Bieber si to moc nezasloužil herec teda je ale né velký a jestli to má za zpívání měl jít do music awards, Robert Pattinson měl skvělí film a trofej, Asthon Kutcher dobré tůrné :D, Cameron Diaz si jí taky zasloužila no rozhodně mi to vyhovovalo ale Justin Bieber tu cenu dostat nemněl :((5.1.2012)

• Paity

Dvě hvězdy prakticky jen za vystoupení Seleny Gomez, tuhle tu školačku můžu, to se pak člověk ani nesoustředí na její (ne)zpěv.(14.5.2012)

• Ajjinka

Rok od roku horší. Jednu hvězdičku za zpívajícího Ashtona Kuchera:)(1.9.2011)

Konečně si někdo všiml výborné povahy a osobnosti Kaley Cuoco, a ta nezklamala! Místy vtipnější, než Sudeikis u MTV Movie Awards(zvlášť s Zachary "Chuckem" Levim). Co se týče vítězů, tak co bychom chtěli když jde o TEEN CHOICE. Povedené.(11.8.2011)

Atmosféra nucených úsměvů sice nemizí, ale jednoznačného vítěze letošní ročník má. Kaley Cuoco jako přirozená moderátorka dokazuje, že její nadvláda nad mužskými kolegy v Big Bang Theory není náhoda. Když jí navíc sekunduje takový Zachary Levi, musím dokonce uznat, že letošní Teen Choice překvapivě vedou i nad MTV Movie Awards. Další kladný bod pak dostává finální zamávání Harry Potter sáze, při kterém mi jako otevřenému potterofilovi málem ukápla slza. 70%(23.8.2011)

• - Teen Choice Awards je velmi podobné dalším americkým oceněním – Nickelodeon Kid's Choice Awards a People's Choice Awards. Obě ocenění s Teen Choice Awards souvisí. Kid's Choice Awards jsou předávány v Americe již od roku 1988, ocenění však předávají děti. V People's Choice Awards, které jsou předávány od 1975, předávají ceny lidé bez věkového omezení. (Paity)

• - Formát show se od roku 1999 nijak nemění. Velkou změnou prošlo jen hlasování. Hlasování lístky byly dříve tištěny do časopisů s teenagerovskou tématikou. Později se hlasovalo na webovém portálu Fox.com. Od roku 2008 byly založeny oficiální webové stránky teenchoiceawards.com, kde mají lidé možnost hlasovat pomocí hlasovací formulářů. O rok později byl založen ještě Twitter účet „teenchoicegirl," který informuje diváky a fanoušky o novinkách a pomluvách cen. (Paity)