Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Skupina lidí je uzavřena v bývalém vojenském podzemním krytu, ze kterého vede cesta pouze únikovým východem. Ze začátku to vypadá, že jedinou nástrahou bude klaustrofobie a nepravděpodobná smrt hladem, brzy však vyjde najevo, že nejsou v krytu ani zdaleka sami a hlad je proti tomu co je čeká pouhou procházkou růžovým sadem. (StrYke)

(více)

Recenze (18)

kaylin 

všechny recenze uživatele

Americký snímek „Underground“ je takovým celkem obyčejným filmem o tom, že v podzemí je něco zlého, co má spadeno na celkem nevinné lidi. Maska monstra není špatná, ale není ani nijak originální. Celkově se dá mluvit o tom, že snímek je natočen jednoduše tak, aby to bylo koukatelné, ale jak to bude celkově vypadat a působit, na to už se moc nekoukalo. Trochu odbytá a nezáživná práce. ()

ricci.s 

všechny recenze uživatele

Slabulinké. Čajíčkové. Spočiatku to vyzeralo ako moja krvná skupina, partička teenagerov pobehuje v podzemných tuneloch a útočia na nich zdegenerovaní mutanti... and I like that! Lenže to prešľapovanie na jednom mieste ma totálne unavilo a aj keď je to nakrútené pekne a spracovanie mutantov musím len chváliť, bola to nuda. Jednoducho toto je typ hororu, ktorý by mohla zachrániť len poriadna brutalita, a ja som v kútiku duše dúfal, že sa dočkám nejakých pohľadných porcovačiek či vnútorností. Nestalo sa, tie gore zábery by som mohol spočítať na prstoch jednej ruky, a nepomohlo tomu ani jedno vypichnutie očí, či rozpolená policajtka. V tomto ohľade sa mi oveľa viac páčil žánrovo podobný a omnoho lacnejší The Tenant, ktorý sa aspoň vedel poriadne rozparádiť, keď mu tieklo do topánok. Škoda. Bezduchá akcia vždy nestačí a bez atmosféry to nemôže fungovať už vôbec. ()

Reklama

Havaj8 

všechny recenze uživatele

Další důkaz amatérský práce. Herci bez charakteru, kteří vlastně ani nehráli. Chování postrádá jakoukoli logiku. V momentech, kdy jim většina přátel pochcípe, tak si chillujou a povídaj. Kdo takovej scénář napíše a kdo to vůbec dopustí. Potenciál vojenskýho krytu zahozenej. Ještě relativně přijatelný masky těch kreatur. Utrpení něco takovýho vůbec dokoukat. ()

StrYke 

všechny recenze uživatele

Podle screenů se dalo čekat, že by se mohlo jednat o solidní snímek, bohužel kvůli zbrklosti režiséra se Underground zařadil do těch filmů, které stěží dokoukáte, ale lehce na ně zapomenete. Pár světlých momentů samozřejmě má, především se mi nejvíce do paměti vyryly tři scény: 1) Odšťavňovač očí 2) Do konce bojující policistka 3) Loučící video na mobil. Jinak je to takový jemný podprůměr, díky takovýmto případům ale zvednu hodnocení na průměr.. Konec si přímo vyžaduje pokračování, ale i přes to ho nedělejte. Děkuji ()

J*A*S*M 

všechny recenze uživatele

Lemplovsky natočený Pád do tmy, přičemž jeskyni vystřídal jakýsi bunkr a speleoložky genderově korektní směska nesympatických individuí. Od poloviny stopáže jsem to projel rychloposuvem, protože z poctivého dokoukávání každé blbosti už jsem vyrostl. Ne, tohle by nevylepšil ani dostatek gore. Tohle by vylepšil leda tak schopný režisér. ()

Zajímavosti (1)

  • V roli agresora na diskotéce se objevil bývalý MMA zápasník organizací UFC a Pride FC Heath Herring. (The Viper)

Reklama

Reklama