Skupina lidí je uzavřena v bývalém vojenském podzemním krytu, ze kterého vede cesta pouze únikovým východem. Ze začátku to vypadá, že jedinou nástrahou bude klaustrofobie a nepravděpodobná smrt hladem, brzy však vyjde najevo, že nejsou v krytu ani zdaleka sami a hlad je proti tomu co je čeká pouhou procházkou růžovým sadem. (StrYke)

ricci.s

Slabulinké. Čajíčkové. Spočiatku to vyzeralo ako moja krvná skupina, partička teenagerov pobehuje v podzemných tuneloch a útočia na nich zdegenerovaní mutanti... and I like that! Lenže to prešľapovanie na jednom mieste ma totálne unavilo a aj keď je to nakrútené pekne a spracovanie mutantov musím len chváliť, bola to nuda. Jednoducho toto je typ hororu, ktorý by mohla zachrániť len poriadna brutalita, a ja som v kútiku duše dúfal, že sa dočkám nejakých pohľadných porcovačiek či vnútorností. Nestalo sa, tie gore zábery by som mohol spočítať na prstoch jednej ruky, a nepomohlo tomu ani jedno vypichnutie očí, či rozpolená policajtka. V tomto ohľade sa mi oveľa viac páčil žánrovo podobný a omnoho lacnejší The Tenant, ktorý sa aspoň vedel poriadne rozparádiť, keď mu tieklo do topánok. Škoda. Bezduchá akcia vždy nestačí a bez atmosféry to nemôže fungovať už vôbec. ()

Astaroth12

Keď som si čítal obsah, tak má hned napadlo, že sa to asi bude podobať na metro. Ten film má celkom neoslovil, ale mal niekoľko vynikajúcich scén a dúfal som, že tento ho aspoň v tom napodobní, čo sa, ale nestalo. Určite by film bol schopnejší, keby to chytil do paciek aj schopnejší režisér, poprípade lepší scenárista. A keďže sa tak nestalo, na filme to veľmi vidieť. Prišla partička bucháčov do podzemného krytu a na moc sa teda nezmohli. Tí mutanti boli kvalitne prevedení a i prostredie malo svoj potenciál. Lenže to bolo aj tak k ničomu, keď sa len hlúpo kecalo alebo umieralo bez čo i len slušne vypadajúcej sceny. Ako to pri takýchto filmoch býva, chovanie postav je tak príšerne sprosté, že ich chcete zabiť aj vy. Ale to nie je problém len tu, ale skoro pri každom aspoň trocha podobnom. Film mal dobrú stopáž, ale strašne pomalé tempo. Na takýto príbeh i minúty, to mohlo byt oveľa besnejšie a viac, oveľa viac vygradované. Takto len slabé 3*. ()

JASON_X

Parta pornoherců a pornohereček (od pohledu) se na úprku z diskotéky (z technopárty) před gangem polonegrů (nebo latinců) ocitne nešťastnou náhodou v bývalém armádním objektu, ve kterém k jejich smůle pobíhá tlupa polololidských polozvířecích mutantů. Kříženci lidí, krokodýlů a nevím ještě jakých dravých bestií mají reflexy vojáků a jsou hnáni neukojitelnou touhou po lidském mase. Když ještě prozradím, že celému tomuhle pochybnému tajnému armádnímu projektu šéfuje bývalý Mengeleho učeň, slizký a sadistický nazidědek Günther, je jasné, že tenhle film bude jen pro fajnšmekry a notně otrlé nátury. Nejlepší momenty: extrakce očí zaživa z nebohé Jenny, nebo přetržená šerifka sápající se z jámy; těžko říct, která z těchhle dvou scén mě oslovila víc, obě mají něco do sebe. ()

StrYke

Podle screenů se dalo čekat, že by se mohlo jednat o solidní snímek, bohužel kvůli zbrklosti režiséra se Underground zařadil do těch filmů, které stěží dokoukáte, ale lehce na ně zapomenete. Pár světlých momentů samozřejmě má, především se mi nejvíce do paměti vyryly tři scény: 1) Odšťavňovač očí 2) Do konce bojující policistka 3) Loučící video na mobil. Jinak je to takový jemný podprůměr, díky takovýmto případům ale zvednu hodnocení na průměr.. Konec si přímo vyžaduje pokračování, ale i přes to ho nedělejte. Děkuji ()

J*A*S*M

Lemplovsky natočený Pád do tmy, přičemž jeskyni vystřídal jakýsi bunkr a speleoložky genderově korektní směska nesympatických individuí. Od poloviny stopáže jsem to projel rychloposuvem, protože z poctivého dokoukávání každé blbosti už jsem vyrostl. Ne, tohle by nevylepšil ani dostatek gore. Tohle by vylepšil leda tak schopný režisér. ()

• V roli agresora na diskotéce se objevil bývalý MMA zápasník organizací UFC a Pride FC Heath Herring. (The Viper)