H+ (TV seriál)

H+: The Digital Series

Sci-Fi / Drama

USA, 2011, 12x5 min

Pod H+ se podepsal režisér a producent Bryan Singer (X-Men, Battlestar Galactica), scénárista John Cabera (Gilmore Girls) a skupina Bad Hat Harry Productions (House). ***** Chtěli byste žít ve světě, ve kterém 33% populace vyměnilo své mobily a počítače za mozkový implantát, který vám umožňuje být připojený k internetu 24 hodin denně? Co když se ale nadějný projekt obrátí v apokalypsu? To je přece nemožné! Anebo... není?(29.7.2012)

• Todd_Hewitt

Uvidíme, jak se to ještě rozjdede, námět je velmi zajímavý. Na H+ čekám už více jak rok a konečně jsem se dočkal. 31.8.2012 - snižuji na jednu hvězdičku, viděl jsem všechny dosud odvysílané díly (8 dílů) a kromě pilotu se v žádném už nic nestalo. Dějová linie zamotaná jako prase, pokaždé vám do hlavy nacpou nějaký Indy a Italy nebo Švédy. Každý díl prostě o něčem jiném, dozvíme se vůbec někdy, proč umřela půlka planety? 20.9.2012 - zvyšuji na dvě hvězdičky, z důvodu dílu č. 11, který se opět odehrával ve Finsku a já se nemohu dočkat, až se to vysvětlí. Jinak garážová linie pořád o ničem, viděl jsem všechny odvysílané díly (12 dílů) a vážně už bych se rád dozvěděl, proč umírají lidé.(8.8.2012)

• Jean_Calid

Zpočátku jsem si myslel, že by to mohl být vážně dobrý webseriál, ale po deseti dílech, které na sebe skoro vůbec nenavazovaly, některé na mě působily jako vykřik do tmy, musím dát jednu hvězdu. Vždyť to není seriál, ale sestřih několika různých příběhů z pomyslného světa H+. Víme, že se stala katastrofa, ale nedozvíme se kdy, kdo a proč. To není seriál, to je prostě guláš.(13.9.2012)

• Reproduktor

* Za to, že to hezky vypadá. Jinak vypovídající hodnota žádná. Za ty čtyry minutky co jeden díl má se nedozvíte nic kloudného, zajímavého nebo snad něco co by Vás mohlo nějak upoutat. Možná že kdyby místo X dílů po 4minutách (ze začátku osekáno o minutu a na konci taktéž titulkama, delšíma než u některých krátkometrážních filmů) udělalo 10 dílů po 20minutách, tak bych tomu dal víc ale takhle... Zbytečná ztráta 4minut Vašeho života.(26.8.2012)

Zajímavý sci-fi webseriál. V blízké budoucnosti má každý člověk v mozku čip, pomocí kterého může komunikovat s ostatními. nebo jít na internet Jenže z ničeho nic se objeví virus a zabije všechny lidi s implantátem. Sledujeme osudy lidí, kteří přežívají v podzemní garáži. Postupně je nám představeno asi 5 dějových linií. Každá je ale v jiném čase. Každý díl má kolem 5-ti minut. Tvůrci vám naservírují jenom střípky a poskládat si je už musíte vy sami.(20.2.2013)

• - Práce na seriálu začaly v roce 2006, kdy k němu psali scénář John Cabrera a Cossimo de Tommaso. V roce 2007 se k nim připojil i Bryan Singer a rozhodl o tom, že seriál bude vysílán prostřednictvím internetu. (LadyBarbara)

• - H+ je zkratkou výrazu Humanity Plus, čímž se chce poukázat na vyspělost lidstva příštích let. (LadyBarbara)

• - Scény z (ne)daleké budoucnosti byly natáčeny v Chile a USA. (LadyBarbara)