poster

H+ (TV seriál)

 • USA

  H+: The Digital Series

Sci-Fi / Drama

USA, 2011, 12x5 min

 • Kothy
  ****

  Zajímavý sci-fi webseriál. V blízké budoucnosti má každý člověk v mozku čip, pomocí kterého může komunikovat s ostatními. nebo jít na internet Jenže z ničeho nic se objeví virus a zabije všechny lidi s implantátem. Sledujeme osudy lidí, kteří přežívají v podzemní garáži. Postupně je nám představeno asi 5 dějových linií. Každá je ale v jiném čase. Každý díl má kolem 5-ti minut. Tvůrci vám naservírují jenom střípky a poskládat si je už musíte vy sami.(20.2.2013)

 • Jean_Calid
  *

  Zpočátku jsem si myslel, že by to mohl být vážně dobrý webseriál, ale po deseti dílech, které na sebe skoro vůbec nenavazovaly, některé na mě působily jako vykřik do tmy, musím dát jednu hvězdu. Vždyť to není seriál, ale sestřih několika různých příběhů z pomyslného světa H+. Víme, že se stala katastrofa, ale nedozvíme se kdy, kdo a proč. To není seriál, to je prostě guláš.(13.9.2012)

 • Todd_Hewitt
  **

  Uvidíme, jak se to ještě rozjdede, námět je velmi zajímavý. Na H+ čekám už více jak rok a konečně jsem se dočkal. 31.8.2012 - snižuji na jednu hvězdičku, viděl jsem všechny dosud odvysílané díly (8 dílů) a kromě pilotu se v žádném už nic nestalo. Dějová linie zamotaná jako prase, pokaždé vám do hlavy nacpou nějaký Indy a Italy nebo Švédy. Každý díl prostě o něčem jiném, dozvíme se vůbec někdy, proč umřela půlka planety? 20.9.2012 - zvyšuji na dvě hvězdičky, z důvodu dílu č. 11, který se opět odehrával ve Finsku a já se nemohu dočkat, až se to vysvětlí. Jinak garážová linie pořád o ničem, viděl jsem všechny odvysílané díly (12 dílů) a vážně už bych se rád dozvěděl, proč umírají lidé.(8.8.2012)

 • Baerdeller
  *

  Technicky je na tom seriál slušně... bohužel to je taky všechno co dostanete... Tohle téma se naprosto nehodí na 3-4min formát; jasně díly jsou delší tak o 2-3minuty, ale to dělají ty pitomý titulky - opravdu nechápu, proč v dnešní době, kdy i plnoformátové seriály mají titulky zkrácené na naprostý minimum, cpou tvůrci ke krátkometrážním dílům takové těžkotonážní sekvence... Dalším problémem je náplň. Kdyby se v těch slabých 4 minutách alespoň něco dělo... A že by tu prostor byl... Ale stejně tu máme plno dílů o ničem, které slouží jenom jako vata... Kdo by se na tohle jako měl chtít dívat? Hodnotím po 13.díle a končím - zbytečná ztráta času... 1*(5.10.2012)

 • Jose...
  ***

  Není to až tak netradiční námět, ale nabízí takovou zvláštní atmosféru... tak jsem zvědav, čeho se dočkáme :) P.s. Nic proti přítomnosti závěrečných titulků, ale opravdu musí být pokaždé uvedeni úplně všichni a zabrat tak 3,5 minuty z celkove tak 6-7mi minutove epizody? = Bylo by super to po vydani cele serie vzit, pekne ořezat a spojit, to by pak bylo pokoukání :)(10.8.2012)

 • - H+ je zkratkou výrazu Humanity Plus, čímž se chce poukázat na vyspělost lidstva příštích let. (LadyBarbara)

 • - Práce na seriálu začaly v roce 2006, kdy k němu psali scénář John Cabrera a Cossimo de Tommaso. V roce 2007 se k nim připojil i Bryan Singer a rozhodl o tom, že seriál bude vysílán prostřednictvím internetu. (LadyBarbara)

 • - Scény z (ne)daleké budoucnosti byly natáčeny v Chile a USA. (LadyBarbara)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace