Big Bang Theory: A XXX Parody

Pornografický / Komedie
USA, 2010, 163 min

Sociálně neznalí spolubydlící a jejich přátelé se pokusí vědecky vypočítat, proč jsou nepřitažliví pro opačnému pohlaví. Zjistí, že ženám musí říct, co ony chtějí slyšet. A tato strategie jim krásně vychází. (Ragdoll)

Dadel

Neakční scény tvoří jen 25 minut ze 160, viz https://www.youtube.com/watch?v=MBJHRbrNmUI Buď se autor scénáře ani nesnažil být vtipný nebo mu to nejde. Zbylých 135 minut jsou akční scény a to jsem hodně přeskakoval, to jinak nešlo. Podobnost herců s předlohami: Penny 99% Howard 70% Leonard 55% Leslie 20% Raj 10% Sheldon 10% ()

NinadeL

Poměrně snaživá XXX parodie. Určitě se dají najít i lepší a zábavnější, ale tohle je jednoduše zrealizovaný explicitní fanfic. A Ashlynn Brooke je velmi dobrá náhrada za Kaley Cuoco. ()

Kothy

Další z řady porno parodií, tentokrát ve stylu Big Bangu. Tato parodie ale Není příliš zajímavá a je docela průměrná... ()

slatkac

Teorie velkého třesku v porno verzi?? Proč ne. Sice to není nějak zábavný, ale aspoň u těch porno scén jsem se nenudil :D. Jediné co se mi hnusilo, byl ten trotl co "hrál" Sheldona. ()

Dexter1

Potenciál by tam bol, to by len nemohli vo všetkých "medziscénach" čerpať len z dvoch vtipov. Takto je to len veľmi nepodarenou xxx parody, ktorá sa môže chváliť len krásnou Ashlynn Brooke v hlavnej úlohe. P.S.: Sheldon bol extrémne odporný. ()

vitekpe

Jak je original serial prima, tak tohle se hrube nepovedlo...nizke hodnoceni za promarnenou sanci na spickove xxx parody. P.S.: ale je tam Beverly Hills. :-) ()

diffside

Necakal som nic specialne a ani obrovsku podobnost so serialom ale koniec koncov sa to aj dalo popozerat. V podstate je to porno s akymsi dejom, co je mozno aj celkom fajn :) ()

Bezda22

Tohle nezachrání ani těch pár pěknejch kozatejch hereček. Děj celkem o ničem, ani sranda to neni. Porno scény, nenabízej nic extra krom pohledu na pár pěknejch prsou. Takže, tohle ne.. ()

blondboss

Títo pornokráli vymyslia už naozaj všeličo. Porno paródia na môj obľúbený seriál - to som si proste musel pozrieť. A musím povedať, že Ashlynn Brooke sa náramne podobala tej seriálovej Penny, takže to bola naozaj podarená paródia. A okrem toho samozrejme kopec "vzrúša" :) ()