Big Bang Theory: A XXX Parody

Erotický / Komedie

USA, 2010, 163 min

Lee Roy Myers
  • Dadel

Neakční scény tvoří jen 25 minut ze 160, viz https://www.youtube.com/watch?v=MBJHRbrNmUI Buď se autor scénáře ani nesnažil být vtipný nebo mu to nejde. Zbylých 135 minut jsou akční scény a to jsem hodně přeskakoval, to jinak nešlo. Podobnost herců s předlohami: Penny 99% Howard 70% Leonard 55% Leslie 20% Raj 10% Sheldon 10%(2.4.2017)

Poměrně snaživá XXX parodie. Určitě se dají najít i lepší a zábavnější, ale tohle je jednoduše zrealizovaný explicitní fanfic. A Ashlynn Brooke je velmi dobrá náhrada za Kaley Cuoco.(15.8.2011)

Teorie velkého třesku v porno verzi?? Proč ne. Sice to není nějak zábavný, ale aspoň u těch porno scén jsem se nenudil :D. Jediné co se mi hnusilo, byl ten trotl co "hrál" Sheldona.(11.11.2011)

• Dexter1

Potenciál by tam bol, to by len nemohli vo všetkých "medziscénach" čerpať len z dvoch vtipov. Takto je to len veľmi nepodarenou xxx parody, ktorá sa môže chváliť len krásnou Ashlynn Brooke v hlavnej úlohe. P.S.: Sheldon bol extrémne odporný.(11.11.2011)

Další z řady porno parodií, tentokrát ve stylu Big Bangu. Tato parodie ale Není příliš zajímavá a je docela průměrná...(24.9.2016)