Profesor Lovegrove ukradol vajce tvorovi s telom anakondy a hlavou pirane – tzv. piraňakonde. Rád by vajce predal a niečo zarobil, avšak mierne sa prerátal. Sám sa totiž dostáva do maléru, keď sa, podobne ako členovia filmového štábu natáčajúceho na tom istom ostrove, stáva zajatcom skupiny ľudí požadujúcej za jeho život mastné výkupné. A navyše, v ich stopách sa zakráda plaz rozhnevaný profesorovou trúfalou krádežou, ktorý okolo seba šíri skazu a smrť... (beso74)

drankeryth

Hodnotenie filmu nema moc privetivy naznak, ze je to nieco dobre a tak som mal obavy, ze to bude sracka, ako hrom. Moju predcasnu predtuchu to vyvratilo a film hodnotim pozitivne, aj ked to nebolo robene zrovna najlepsie. Samotna piranhaconda nevyzerala vobec zle a nepreberne mnozstvo akcii, ktorych je vo filme na kazdom kroku, len filmu dodalo pozornost z mojej strany. Preto filmu davam kladne hodnotenie. Co sa tyka hercov, ti za nic nestali. Hrozni amateri, ktory by si ani nezasluzili peniaze, ze v tom filme hrali. ()

Matli

Nechápu Madsena proč se upsal této kvalitní hovadině, ale asi se doma nudí:-) Každopádně opět dialogy a herecké výkony že bych blil, to bych snad natočil i zahrál líp sám a hlavní aktér had se zubama, který když se do někoho zakousne, tak se jen rozpráší červená barva po obrazovce, to už je i na mě moc. Ale viděl jsem horší :-D 16% ()

George Stobbart

Som zvedavý, či po zdrvujúcej (v trápnom slova zmysle) kritike zo strany csfd na fajnovú Piranhu 3DD si užívatelia podajú aj tento kúsok... Ale nepredpokladám to (aspoň nie v takom hojnom počte), keďže Piranhaconda pláva trochu pod radarom a v spojení svojho názvu + pojmov Jim Wynorski a SyFy Channel prakticky žiadne očakávania nevyvoláva. Ja som sa však celkom dobre bavil; pokiaľ to beriem ako uchádzajúcu, letnú monster-horror pohodovku / paródiu s lacnými, ale zábavnými efektmi, prehrávajúcim hereckým osadenstvom a trochu zbytočným Michaelom Madsenom. Toto nie je ani B-čko, toto je proste haluz. ()

SOLOM.

Jo je skutečně pravda, že Wynorski opět nezklamal. Natočil další céčkovou „monster“ podívanou, kterou když neuvidíte, tak o nic nepřijdete. Já mám podobné laciné kousky docela rád, přestože mnohé mi dokáží zkazit zbytek dne. Tohle sice není ten případ, ale zrovna dvakrát nadšený jsem z toho taky nebyl. Přehlídka digitálního nevkusu a úsměvných gore efektů samozřejmě nesmí chybět ani tady, ovšem tentokrát se Jim vytáhl a přizval celou řadu zajímavých tváří. Madsen a Rachel Hunter už jsou dávno za zenitem, tak potřebují vydělat pár dolarů, kde se dá. Zato bývalá Miss USA Finnessey se ve filmu teprve rozkoukává. Víc ji to ovšem slušelo, když toho na sobě při focení pro „PETA“ moc neměla. Asi nejvíc mě však zaujala jiná dáma a to Terri Ivens. Celkem se divím, že do toho vůbec šla. No a jak už to tak u tohoto režiséra bývá, tak i zde si pro nás připravil celou řadu „překvapení“, které jsou mu ve většině komentářů na netu vytýkány. On se však nikdy nezmění...(více na: http://solo-solosworldofhorror.blogspot.cz/2014/01/piranhaconda-2012.html ) ()

curunir

,,...ZVRÁTENÉ SPOJENIE PIRANE A ANAKONDY." ,,MYSLÍŠ PIRAŇAKONDU?" ,,TAKÚ BLBOSŤ UŽ NIKDY NEHOVOR!" __ Pirańakondyne pojedanie spotrebnej elektroniky bolo trocha zvláštne, každopádne zámer v tom vidieť je. Ak zblajzne nejakú kravu s kamerou, kamera neskončí v jej útrobách, aby bolo všetko starostlivo zdokumentované pre prípadných objaviteľov. Mobily jej však na jazyk idú, s čím súvisí skutočnosť, že ak sa nedovoláte svojej polovičke, ozve sa vám z jej útrob aspoň odkazovka. Napriek rôznym parádnym vychytávkam musím ostať len pri 4* . K dokonalosti mi chýbala najmä väčšia previazanosť vedľajších zápletiek s hlavným dejom a prepracovanejšie spracovanie úmrtí. 28% (aj to s mojím pričinením) je opäť absolútne mimo objektívnych hodnotení. Vy odpadkári! najprv skúste niečo takéto nakrútiť a potom hodnoťte skutočné filmy! Piraňakonda si na niekom zmlsne asi každých 5 minút, sú tu superšlapky, tvrdí borci a ich hlášky (,,TÁ LOCA CHICA CHCELA HRAŤ FOTBAL S MOJIMI COJONES." // ,,VY STE TOTÁLNY PSYCHOPAT. KEBY NIEČO TAKÉTO EXISTOVALO, BOLO BY TO UŽ NA NATIONAL GEOGRAPHIC ALEBO NA YOUTUBE.") , rýchle štvorkolky, výbuchy, lážo-plážo a záver presne taký, aký som chcel.(34. hodnotenie, 11. komentár k filmu) ()

• Rachel Hunter (Talia) je jedinou osobou vo filme, ktorá nazve monštrum menom "Piranhaconda". (beso74)