Sice ne tak silný jako Harry Brown,ale něco do sebe to má.Snad první film navážno,a navíc normální s Danny Trejem.Ten sice hraje poměrně prkenně,ale to se mu dá odpustit.Škoda ,že Moss na konci vpašoval do filmu kuchyňskou drtičku na odpad,protože to tam nepasovalo,navíc si mohl odpustit to jiskření mezi Dannym a tou černou kráskou.To mu totiž vůbec nešlo zahrát.Ale jinak v pohodě uběhlejch devadesát minut.60%.(4.9.2012)

• JASON_X

Boha kdo je ten mentál Craig Moss? Myslí si snad, že Danny Trejo je standardní herec, aby se s ním pokoušel natočit "normální" film? Nebo jen kalkuluje s tím, že mu Trejovo jméno vydělá prachy? Nejspíš to druhé. Tenhle nejapný pokus o film mi opravdu hnul žlučí. Treja neodsuzuju, že se téhle demenci propůjčil. Není to žádný velký intoš, aby chápal, že ve své roli působí se svou tlustou, neohrabanou a dědkovskou figurou směšně až žalostně, a hlavně proč by to za nějaký slušný prachy neudělal, že, lepší než dealovat fet. Ale tomu Mossovi by se patřilo narvat mačetu pěkně hluboko do zadku. I scénáristovi (podle všeho senilnímu nebo retardovanému) a všem dalším, kdo se na téhle idiotské a trapné zhovadilosti podíleli. Jedna hvězda za Treja, kterého mi bylo celou dobu líto.(4.4.2013)

• misterz

Blúdenie dôchodcu Danny Treja po uliciach mesta, robenie vyhliadkových výletov autobusom a mlátenie grázlov neponúklo nič zaujímavé. Teda niežeby to nebolo chválihodné, zastať sa babičky, starčeka alebo jednoducho slabšieho je dobré. Ale od Treja som chcel viac. Jediné čo stojí za zmienku je samotné mlátenie chuligánov, to bolo vždy dobre zahrané, aj ten tanček okolo toho tesne predtým. Možno by pomohlo pridať viac humoru a vtipných hlášok, a vôbec celému filmu dať komediálny podtón. Ten dramaticko-melancholický nádych tomuto snímku vôbec nepristal. Koniec už bol trocha lepší, ale tiež to nebola žiadna sláva. 45/100(25.4.2014)

• Lacike

Napriek sialenym trailerom a infantilnej premise sa film berie prekvapivo vazne. V dialogovych scenach posobi seriozne a to co predvadza Trejo sa da bez nadsadenia nazvat solidny herecky vykon. Lenze akonahle je pribeh preruseny akciou tak prepne do absurdneho ciernohumorneho brutalneho módu, ktory nepasuje k serioznemu pojatiu postav. Pouzitie zaberov autobusovej nahanacky z Red Heat pokladam za uplne zbytocne. Takze nakoniec som sa po cely cas nevedel naladit ani na jeden pouzity styl. Napriklad v Machete, kde tiez hra Trejo, to dokazali vybalancovat ovela lepsie. 4/10.(28.4.2012)

• Dale

Miestami to bolo celkom vtipné, aj niektoré hlášky ušli, no to je asi tak všetko. Zvyšok - od scenára po hercov je katastrofa. Danny patrí medzi mojich obľúbencov už 20 rokov, no v úlohe zmrda, čo na pár minút znepríjemní život hlavnej postave, ak má byť totiž tým hlavným hrdinom on, tak je to utrpenie, pretože je príšerný herec, čo sa ukázalo už v Mačetovi. Navyše v tomto pokročilom veku, keď už má problém sa hýbať, z neho robiť akčnú hviezdu, je na hlavu.(25.6.2015)

• - Film je natočený na základe udalostí v autobuse spoločnosti AC Transit Bus, ktoré nahral jeden z prísediacich a zverejnil na YouTube, kde sa to okamžite stalo hitom. (beso74)

• - Tričko s nápisom "I Am A Motherfucker", ktoré mal v autobuse na sebe Frank Vega (Danny Trejo), je identické s tým z videa na YouTube. (beso74)

• - Herci Danny Trejo (Frank Vega), Ron Perlman (Williams) a Winter Ave Zoli (Tatiana) se setkali už při natáčení seriálu Zákon Gangu (od r. 2008). (Chibs)