• Dale

Miestami to bolo celkom vtipné, aj niektoré hlášky ušli, no to je asi tak všetko. Zvyšok - od scenára po hercov je katastrofa. Danny patrí medzi mojich obľúbencov už 20 rokov, no v úlohe zmrda, čo na pár minút znepríjemní život hlavnej postave, ak má byť totiž tým hlavným hrdinom on, tak je to utrpenie, pretože je príšerný herec, čo sa ukázalo už v Mačetovi. Navyše v tomto pokročilom veku, keď už má problém sa hýbať, z neho robiť akčnú hviezdu, je na hlavu.(25.6.2015)

Danny Trejo se v tomto filmu snaží odčinit hříchy mládí. Po juniorském Kick Ass, přichází další svérázný filmový ochránce městského pořádku a hrdinný mstitel bezpráví - seniorský Bad Ass. Přichází akorát včas, protože svět akčních filmových hrdinů z masa a kostí je nakažen virem, který se nezadržitelně rozšiřuje. Tím virem je KOMIKS a příklon k pubertálnosti, pohádkovosti současné filmové doby. Nadpřirozený superhrdina v pláštěnce a přiléhajícím elastickém dresu, který létá, přenáší předměty tisícinásobku své váhy, nelze jej zabít, zachraňuje planetu proti vesmírnému zlu pomocí divných zbraní a má vždy dostatek financí na své další filmové pokračování. Naštěstí jsou stále ilegální filmaři, kteří se nebojí točit o hrdinech-smrtelnících a nediskriminují ani občany důchodového věku a dávají jim šanci taky si někoho ve filmu zmlátit. Proto je pro mě postava Franka "Bad Ass" Vegy něco takového jako vystřelit si ostrými náboji v airsoftové bitvě. Jeho vizáž v podobě Dannyho Treja, kterou umocňují strašidelné vousy spolu s jeho vyuzeným hlasem, oděvem stavebního dělníka z Východu s koženkovou ledvinkou (!) a nápisem na tričku, působí v dnešní době metrosexuálních superhrdinů jako plivanec žvýkacího tabáku na dámském WC. Bad Ass není filmem, který bude o Štědrém dni na Nově, byť má některé atributy vánočních svátků - žít v kruhu přátel a rodiny, pomoct potřebným a udobřit se mezi sousedy. Bad Ass je, ale určitě filmem, který mě osobně potěšil, pobavil a uklidnil, že někdo točí o takových sympatických občanech, co jim není lhostejné zlo v okolí bydliště. A tak, až zas budou někde chtít nějací jedinci stížení sociopatií zmlátit vozíčkaře nebo okrást 80tiletou stařenku, měli by se rozhlednout jestli nestojí poblíž muž s nápisem na tričku: I AM A MOTHERFUCKER...(18.5.2012)

Filmu, ve kterém Danny Trejo nosí tričko ´I am a motherfucker´, musím dát tři hvězdičky snad z povinnosti :) Ale i kdyby nosil jen nátělník posranej netopýřím guánem, stejně bych ty tři dal. Je to taková pohodová béčková žánrovka, hlavnímu hrdinovi fandíte, bitky vypadají správně drsňácky a prostinký děj lemuje skvělej song I´m a badass od Kid Frost & Big Tank. Bavilo mě to, toť vše.(11.6.2013)

Franka Vegu volajú Bad Ass ( Danny Trejo s fidelovskou bradou ) a je to akčný hrdina ako vystrihnutý zo starého žurnálu. Tento film si zmýlil storočie, lebo táto jazda je príliš toporná a jednoduchá. Za zjavné prešľapy ( je ich viac ako dosť ) treba poďakovať režisérovi, ktorý by mal radšej točiť reklamy. Jedinou záchranou sú niekedy vtipné dialógy a hlášky, ktoré navzdory chybám, robia film prijateľným. Slabší priemer.(27.4.2012)

• noriaki

Osmdesátková mlátička bez atmosféry, bez stylu a bez nápadu. Bad Ass připomíná mix Machete a Super, ale z obou filmů si vzal jenom to špatné, a navíc přidal mizernou režii a špatné herce. Jediným světlým momentem je autobusová honička okopírovaná z Rudého Horka. Kdyby takhle vypadal celý film, tak to mohlo být zábavné retro. Takhle je to zbytečný brak.(1.5.2012)

• - Film je natočený na základe udalostí v autobuse spoločnosti AC Transit Bus, ktoré nahral jeden z prísediacich a zverejnil na YouTube, kde sa to okamžite stalo hitom. (beso74)

• - Postava Franka Vegu (Danny Trejo) je založená na skutočnom vietnamskom veteránovi Tomovi Slickovi, ktorý sa vďaka internetu "preslávil" bitkou v autobuse. (m.a.t.o.)

• - Herci Danny Trejo (Frank Vega), Ron Perlman (Williams) a Winter Ave Zoli (Tatiana) se setkali už při natáčení seriálu Zákon Gangu (od r. 2008). (Chibs)