Nastala chyba při přehrávání videa.
 • PetrPan
  **

  Danny je jen pendejo, žádnej Charles Bronson z něho nebude, ale myslím, že to asi ví a Bad Ass je spíš akční komedie ( a hodně průměrná až podprůměrná, škoda) než cokoliv jiného, jistý nadhled z toho cítit je, ale celé je to takové ušmudlané... možná kdyby název byl Dirty Ass, tak by mi to sedlo víc:)(13.5.2012)

 • Genero
  ****

  Pan Trejo je jednoznačně nejzářivější hvězdou Mezinárodní herecké asociace hispánských muklů, přesto zůstal skromný a zachoval si svou bodrou, věčně rozesmátou a přívětivou tvář mexického bezdomovce, kterou tolik miluji. A přestože si ji nechal zcela netypicky zarůst plnovousem, nad kterým by i Leoš Suchařípa závistí zapomněl prskat a ráčkovat, dokáže na svém těžce zkoušeném potapetovaném hřbetě unést i takový biják s potenciálem na zapomenutelně prostoduchou kokotinu a povznést ji na milý a zábavný pomsta – film. Je naprosto k neuvěření a téměř až v prdeli, že vidět to těsně před pubertou, rozhodně bych už nechtěl být Sandokan, Curro Jimenez ani Sagvan Tofi, ale jen a pouze Frank Vega.(1.5.2012)

 • Brain-D
  ***

  Danny Trejo strašně zničenej svou minulostí chce něčeho dokázat a dostane svou příležitost. Parta skinů ho jednou přepadne v autobuse a Danny se tak naštve, že tím spustí řezbu, která nemá konce. Naprosto seřeže všechny a pořád si drží dobrou pověst slušného člověka (hrdiny města). Super jednohubka.(19.5.2012)

 • stuntmanMIKE
  ****

  takze takto... upozornujem na mozne spoilery...ten film je prehnany... nicim napadity... namiesto nabuseneho svalovca je tam stary danny trejo... miesto naslapanych kar sa hrdina vozi v autobusoch.... namiesto automobilovej nahanacky je tam autobusova nahanacka... takze preco davam 4 hviezdy ? to je jednoduche... ten film je kurva BADASS a mna strasne bavil...(26.4.2012)

 • LiborGondek
  **

  Danny Trejo bezesporu není rozklepaným důchodcem o holi pobývajícím v domově důchodců. Ale tohle bylo až příliš přitažené za vlasy. Tvůrci si zřejmě něčeho řádně šlehli a poté popustili uzdu fantasii. Filmu rozhodně nechybí akce, za to se potýká s jiným problémem. Působí jako laciné klišé, kde sentiment vítězí nad logikou. Poté co sám (lepší jak John McClane) pobije všechny zloduchy, nechá hlavního bosse válet jen tak na trávníku, zatím co jsi jde domu zřejmě slupnout večeři. Korunu tomu nasadí jmenování tohoto důchodce do policejního sboru, poté co rozboří půl města. Ne, není to úplně špatný film, akční snímky bývají často hodně neuvěřitelné, ale co je moc, to je moc.(31.7.2013)

 • - Frank Vega (Danny Trejo) sedí na posteli, pozerá televízor a prepína kanály. Ale na obrazovke svieti stále ten istý kanál s poradovým číslom 3. (beso74)

 • - V jedné ze scén je Klondike (Harrison Page) střelen do hrudníku, konkrétně pod bílý pruh zapnuté mikiny. Poté, kdy leží na zemi, však žádné stopy krve na mikině nejsou a mikina je stále zapnutá. V závěru scény je však mikina rozepnutá a průstřel se nachází několik centimetrů pod původním místem průstřelu. (Lumberjack)

 • - Ve scéně, kde Vega (Danny Trejo) na basketbalovém hřišti hází na koš, koš ve skutečnosti netrefil, přestože tak scéna působí. (J*A*M*A*L)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace