Marina (TV seriál)

Marina

Telenovela / Drama / Romantický

Mexiko / Kolumbie, 2006, 169x45 min

• HoneyBunny

Hodnotit nebudu, neviděla jsem na to dost dílů, ale je fakt, že na tohle dílko občas na Primě Love narazím. A za sebe musím říct, že se zvrhle bavím. Televizní look devadesátých let ačkoli je telenovela z roku 2006? Splněno. Postavy, které vypadají na 25, ačkoli už mají mít teenegerské potomky? Splněno. Ženská záporačka, které při každé scéně div nevypadnou nárazníky z přiléhavých šatů? Splněno. Neskutečně dementní postavy/dialogy? Splněno! Přidejte dramatickou hudbu, zápletku se ztracenými a znovu nalezenými dětmi, domnělou vraždou, co nebyla vražda, falešné těhotenství... Tenhle seriál mě neznechucuje víc než von Trierův Antikrist.(1.2.2012)

V době, kdy mi bylo cca 12 let, jsem tento seriál zbožňoval a ty stupidní zápletky mi vábec nevadily... Dnes už to však vidím jinak. "Marina" je hloupost, kde hlavní hrdinové uvažují naprosto iracionálně, trpí samomluvou a vše řeší jen křikem či pláčem. Hlavní hrdina je slaboch a hlavní hrdinka zrovna tak. Postavy dvojčat Saldivarových + jejich nevlastní sestra Lucía jsou asi nejlepší, ale i tak je Veronica Saldivar neschopná záporačka, jelikož zabije cca jen tři nebo čtyři lidi (v jiných telenovelách se záporačky snaží víc a vraždí jako smyslů zbavené. viz https://www.youtube.com/watch?v=nxMlRDAR5Gw)... Jako kulisa u GTA postačující, avšak sledovat to každý den, nevím nevím... PS: Opravdu se na tom podílel David Posada?!(28.7.2016)

• JARDAHONDA

Tak takovou mexickou přetvářku jsem snad ještě neviděl a dlouho asi neuvidím....Umělí lidé, stupidní děj, snad bych napsal i sci-fi žánr, protože některé postavy vypadají, jako voskové figuríny .,,,,,Tento seriál je asi nejhorší co jsem, kdy viděl a nechápu, kdo to sleduje ,,,... " Zlatá Esmeralda " Závěr = 0%(28.12.2011)

• chrispe

Větší čujovinu jsem ještě neviděla. Jednání postav je nelogické (i na telenovelu extrémně), všechny do jedné jako kdyby trpěli schizofrenií... neustále si odporují, jeden nesympatický xicht střídá druhý... všechny by se měly postavit do řady a vyzvednout si papíry k nástupu do šaškecu. A ty krásné dialogy! ,,Co tu děláš ty debile?!" ,,Jak to se mnou mluvíš ty blbečku?!"(21.2.2012)

Typická mexicko-kolumbijská telenovela. Chudé dívce zemře matka a zůstane sama, zničehonic se objeví bohatý muž, který je jejím strýcem a dívka se přestěhuje, telenovela může začít... Děj se natahoval celých 168 dílů a někdy jsem si po shlédnutí připadala jako po lobotomii. Poslední 169 díl můžete přirovnat k jedné natlakované plechovce obsahu 4 dalších dílů... Krom nádherného výhledu na Acapulco se vám skýtá také pohled do naducaného výstřihu hlavní záporné postavy. Kvůli záporným postavám jsem tedy vydržela koukat až do konce. Jako vždy ty hodné postavy byly naivní, hloupé, ale přece krásné a hodné! Obrovské plus mají u mně také dabéři, přičemž na jednoho připadalo klidně i více než dvě postavy. I přes svou stupiditu jsem se u seriálu bavila.(8.11.2013)

• - Jméno Chuj je zkrácené slovo Chesus, tedy v překladu do češtiny Ježíš. (fiLLthe3DD)

• - Seriál se natáčel v lokacích města Acapulco. (fiLLthe3DD)

• - Aylín Mújica v seriálu ztvárnila dvojroli. Ztvárnila postavy Veronicy a Laury. (fiLLthe3DD)