Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Marina ztratí matku a neznámý člověk jí nabídne střechu nad hlavou. V přepychovém sídle pozná Ricarda, rozmazleného muže, kterého ovlivňuje jeho matka. Dívkou nízkého původu všichni obyvatelé opovrhují... (oficiální text distributora)

Recenze (29)

fiLLthe3DD 

všechny recenze uživatele

Původně jsem chtěl ohodnotit jako odpad! - nicméně na základě několika epizod mi to nepřišlo fér a telenovelu jsem nakonec (byť s přetáčením) zkoukl celou. Coby puberťáka mně seriál bavil a uchvátil podobně jako "Twilight" - nyní jsem jiného názoru a píčov*na je pro "Marinu" slabý výraz. Příběh je tuctový, postav přehršel a úroveň scénáře mizerná - nicméně milostné mnohoúhelníky jsou natolik absurdní a rádoby "dramatické" dialogy natolik komické, že pro zasmání je tato kravina ideální. Dosti tomu napomáhají i afektované herecké výkony - oproti vykopávkám z "Ordinace" je však jihoamerické ochotnické obsazení alespoň vzhledově sympatičtější a přitažlivější, ústřední trio Sandra Echeverría, Manolo Cardona a Aylín Mújica se celkem snaží. Rovněž barevný obraz a lokace města Acapulco dodávají nádech exotiky - na pohled vše vypadá hezky a hudba též není nejhorší. Ale od studia "Telemundo" jsem zvyklý na inovace klasických mýdlových oper (které kombinují žánrů thrilleru/krimi či dokonce sci-fi) - "Marina" je však remakem novely z roku 1996 (hlavní roli hrála Thália "Rosalinda") a byť jsem originál neviděl, tak tato verze z roku 2006 se ABSOLUTNĚ vším podobá mexické produkci 90. let, takže jak by řekla Clorinda: „No prostě skandál", režie mého oblíbeného Davida Posady mně zklamala. PS. Záporačka zemřela dosti ošklivým způsobem, pohřbili ji zaživa. ()

HoneyBunny

všechny recenze uživatele

Hodnotit nebudu, neviděla jsem na to dost dílů, ale je fakt, že na tohle dílko občas na Primě Love narazím. A za sebe musím říct, že se zvrhle bavím. Televizní look devadesátých let ačkoli je telenovela z roku 2006? Splněno. Postavy, které vypadají na 25, ačkoli už mají mít teenegerské potomky? Splněno. Ženská záporačka, které při každé scéně div nevypadnou nárazníky z přiléhavých šatů? Splněno. Neskutečně dementní postavy/dialogy? Splněno! Přidejte dramatickou hudbu, zápletku se ztracenými a znovu nalezenými dětmi, domnělou vraždou, co nebyla vražda, falešné těhotenství... Tenhle seriál mě neznechucuje víc než von Trierův Antikrist. ()

Reklama

AgnesDee 

všechny recenze uživatele

Profil k tomuto seriálu jsem hledala neskutečně dlouho. Z nějakého důvodu jsem si na něj vzpomněla a začala hledat. A nakonec jsem si našla nejen tento profil, ale i celý seriál. Dodnes si pamatuju, jak jsem na něj na Prima Love nějakým způsobem přišla a byla do něj neuvěřitelně zažraná (je to už nějaká doba, tipuju tak deset let). Je to samozřejmě hrozná hloupost, plná repetitivnosti, špatných hereckých výkonů a otřesný hudby, ale ten první Ricardo je tak k sežrání a je to pro mě taková nostalgie, že tomu ty dvě hvězdy prostě musím dát. Tak, a teď je čas na nějaký opravdu kvalitní počin, abych si zase zpravila chuť. ()

chrispe odpad!

všechny recenze uživatele

Větší čujovinu jsem ještě neviděla. Jednání postav je nelogické (i na telenovelu extrémně), všechny do jedné jako kdyby trpěli schizofrenií... neustále si odporují, jeden nesympatický xicht střídá druhý... všechny by se měly postavit do řady a vyzvednout si papíry k nástupu do šaškecu. A ty krásné dialogy! ,,Co tu děláš ty debile?!" ,,Jak to se mnou mluvíš ty blbečku?!" ()

megan017 

všechny recenze uživatele

Nevím proč, ale tahle telenovela mě chytla, ač je stupidní sebevíc. Ty (ne)herecké výkonny, děj předvídatelný a postavy, bud mrcha, nebo ufnukaná chudinka. Paní domu náhle brečí a služka, co po ní meje záchod atd. fnuká s ní WTF?!? To svět neviděl. Jinak není větší důkaz lásky, než věřit všemu okolo, psychicky deptat partnerku a pak, když se provalí pravda za ní zase lézt. Ale i tak dávám 3 hvězdičky, jelikož se mi líbí to prostředí, ve kterém se to natáčelo, herci, ač mizerně hrají, vypadají skvěle. ()

Galerie (26)

Zajímavosti (10)

  • Seriál se natáčel v lokacích města Acapulco. (fiLLthe3DD)
  • Aylín Mújica v seriálu ztvárnila dvojroli. Ztvárnila postavy Veronicy a Laury. (fiLLthe3DD)
  • Jméno Chuj je zkrácené slovo Chesus, tedy v překladu do češtiny Ježíš. (fiLLthe3DD)

Reklama

Reklama