Vražedný lov

• Kanada Skeleton Lake (více)

Banda lupičů vykradla banku a schovává se v lese. Nikdo z nich však netuší, že se dostali na území, kde žije válečný veterán z Vietnamu. Ten nemilosrdně zabije každého, kdo naruší jeho teritorium... Parta lupičů právě ukradla 3 miliony 200 tisíc dolarů z banky. Loupež se ale nepovedla podle plánu. Jeden lupič byl zraněn střelou do nohy a dva policisti byli zastřeleni. Šéf lupičů Mitch volá své spojce a chce zajistit přemístění letadlem do bezpečí. Musí za to poskytnout 10 procent lupu tomu, kdo únik letadlem zařídí. Mitch souhlasí a se svou partou se má dostat k opuštěné ranveji za necelý den. Parta se na chvíli schová v blízkém lese, kde je opuštěný dům. Poté se začnou hádat, kdo únos zpackal. Jeden z lupičů jménem Texas zastřelí svého kolegu, který měl na svědomí smrt policistů. Poté lupiči muže pohřbí. Když chtějí za svítání vyrazit k ranveji, nenajdou své auto. Ani mrtvola v hrobě není. Nikdo neví, kdo to udělal. Nezbývá jim nic jiného než vydat se po svých, lesem k dálnici, kde chtějí ukrást auto. V lese narazí na dívku a rozběhnou se za ní. Texas zůstane s lupičem jménem Kowalski hlídat peníze. Kowalski je ale chce jen pro sebe. Omráčí Texase a utíká pryč. Při tom je náhle zasažen šípem, který vystřelil cizí muž. Ten ho odtáhne do své chatrče, kde mu usekne hlavu. Muž mluví o tom, že bojoval ve Vietnamu. Mezitím je neznámá dívka chycena Mitchem a spol. a vyslechnuta. Tvrdí, že se jmenuje Heather a že byla v lese s přítelem. Toho zastřelil neznámý muž (veterán z Vietnamu) a ona utekla. Lupiči chtějí získat peníze zpět. Další z party se ale chytne do pasti a je propíchnut dřevěným kůlem. Lupiči už zbývají jen tři. Dohodnou se, že se rozdělí a vytvoří rojnici. Po cestě ale opět narazí na past... (TV Prima)

Martin741

Nudna kombinacia 80-koveho akcneho Ramba a hororu. Divak si mysli, ze ide o kvalitnu lesnu vyvrazdovacku, ale ani omylom. Dej nema tempo, rezia je amaterska az strach, herecke vykony priserne a herci tiez. Nuda dostala az neprirodzene vela priestoru a takto je len dalsi slaboduchy horor, akych sa natocilo uz X a po rokoch si nan nikto nespomenie. Nevidim dovod zaobstarat si film na DVD nosici ani ho stiahnut. 30 % ()

darkrobyk

Průměrný lesní survival, kdy zločinci doplatí na změnu plánu. Cesta lesem se stane bojem o život, když jsou ohrožováni magorem - vietnamským veteránem - co pro své potěšení zabije každého, koho potká. Oběti pak uřízne hlavu, stáhne skalp i s obličejem a zkrvavenou lebku zařadí do své rozrůstající se sbírky. Aby byl lov příjemnější, přidali tvůrci prsatou blondýnu, které to sluší nejvíce ve scéně, kdy ji ohodí krev z rozprsknuvší se hlavy jejího přítele. Naštěstí klišé s blbou blondýnou naplněno nebylo. Něco z Ramba, něco z Odstřelovače. Kladem je pro mne prostředí lesa, mínusem postavy - všechny jsou záporné (blondýnu pominu), a tak není komu fandit. Místy napínavé, na jedné podívání dostačující. Nenudil jsem se. ()

blackrain odpad!

Opravdu, tím nejzajímavějším z celého filmu je pouze jeho plakát. Ten bohužel navnadil i mě. Čekala jsem něco jiného. Už ten začátek mě měl varovat. Film nemá s hororem absolutně nic společného. Jediné mé doporučení je, že se tenhle film dá spolehlivě použít místo prášků na spaní. Spolehlivost je stoprocentně zaručena. ()

cariada

Tohle nebylo vůbec špatné, docela dobrá podívaná, která se odehrává kupodivu celá ve dne. Tak že krásně můžeme sledovat jak tam veterán z Vietnamu masakruje bandu zlodějů co právě vykradla banku. Dědek má devět životů jako kočka, protože prostě nejde zabít, něco jako Rambo. Do toho se tam sice přimotá mladá blondýna, ale to asi jen aby tam byla aspoň náká ženská. Já se dobře bavil, nepopírám, že tam je pár nelogičností, ale kde nejsou. ()

Dellamorte

Ak sa pár seriózne sa tváriacich tvrďasov rozhodne prerozdeliť lup v lesíku , ktorý okupuje vysušený veterán s americkou vlajkou vo svojom schátralom príbytku , nastanú problémy - ono problémy sú už aj s prerozdeľovaním. Ak sa k celému problému doškrabe aj vtipne zblúdilá blondínka , ktorá popíše fungovanie " starčeka snipera " je o problém viac. Tvrďáci zmäknú a starec si začne užívať. Dlho som nezhliadla snímok , kde by ma kompletne celý cast tak iritoval. Kanada to zmrvila vo všetkých smeroch a ak opominiem cast , tak prívlastok " horror " je úplne mimo ! ()