Vražedný lov

Battleground

Akční / Horor / Thriller

Kanada, 2012, 85 min

Neil Mackay

Průměrný lesní survival, kdy zločinci doplatí na změnu plánu. Cesta lesem se stane bojem o život, když jsou ohrožováni magorem - vietnamským veteránem - co pro své potěšení zabije každého, koho potká. Oběti pak uřízne hlavu, stáhne skalp i s obličejem a zkrvavenou lebku zařadí do své rozrůstající se sbírky. Aby byl lov příjemnější, přidali tvůrci prsatou blondýnu, které to sluší nejvíce ve scéně, kdy ji ohodí krev z rozprsknuvší se hlavy jejího přítele. Naštěstí klišé s blbou blondýnou naplněno nebylo. Něco z Ramba, něco z Odstřelovače. Kladem je pro mne prostředí lesa, mínusem postavy - všechny jsou záporné (blondýnu pominu), a tak není komu fandit. Místy napínavé, na jedné podívání dostačující. Nenudil jsem se.(26.1.2018)

• Martin741

Nudna kombinacia 80-koveho akcneho Ramba a hororu. Divak si mysli, ze ide o kvalitnu lesnu vyvrazdovacku, ale ani omylom. Dej nema tempo, rezia je amaterska az strach, herecke vykony priserne a herci tiez. Nuda dostala az neprirodzene vela priestoru a takto je len dalsi slaboduchy horor, akych sa natocilo uz X a po rokoch si nan nikto nespomenie. Nevidim dovod zaobstarat si film na DVD nosici ani ho stiahnut. 30 %(16.12.2014)

• blackrain

Opravdu, tím nejzajímavějším z celého filmu je pouze jeho plakát. Ten bohužel navnadil i mě. Čekala jsem něco jiného. Už ten začátek mě měl varovat. Film nemá s hororem absolutně nic společného. Jediné mé doporučení je, že se tenhle film dá spolehlivě použít místo prášků na spaní. Spolehlivost je stoprocentně zaručena.(24.4.2012)

Tohle nebylo vůbec špatné, docela dobrá podívaná, která se odehrává kupodivu celá ve dne. Tak že krásně můžeme sledovat jak tam veterán z Vietnamu masakruje bandu zlodějů co právě vykradla banku. Dědek má devět životů jako kočka, protože prostě nejde zabít, něco jako Rambo. Do toho se tam sice přimotá mladá blondýna, ale to asi jen aby tam byla aspoň náká ženská. Já se dobře bavil, nepopírám, že tam je pár nelogičností, ale kde nejsou.(30.5.2015)

Skupina kriminálnikov sa s peniažkami ukrýva v lesoch, ale skrížia cestu starému "lovcovi lebiek", vojnovému veteránovi z Vietnamu, ktorý zabije každého, kto vstúpi na jeho územie. Takže sa začína lov. Človek by povedal, že zločinci budú záporáci a veterán klaďas, no v tomto prípade to celkom pravda nie je. Aj keď boli po zuby ozbrojení, proti tomuto dedkovi-maniakovi veľké šance nemali. Nejaké chybyčky krásy by sa síce našli (napr. pár premárnených príležitostí to ukončiť, traja chlapíci so samopalmi nedokážu toho starkého trafiť, vždy v tej najnevhodnejšej chvíli dôjdu náboje atď.), ale aj tak som sa celkom bavil. Čaká nás množstvo akcie, striel, súbojov, naháňačiek po lesoch, a keďže krvi a mŕtvol je dostatok, film si prívlastok "akčný horor" naozaj zaslúži.(22.8.2011)