Gymkhana Four: The Hollywood Megamercial

Krátkometrážní / Sportovní / Akční
USA, 2011, 9 min

Ken Block

bartias

Zábavně epická reklama plná kaskadérských kousků s nadupaným autem v kulisách hollywoodského studia Universal vypadá nebezpečně dobře. Fandové automobilových závodů a Kena Blocka si doplní hvězdičku na plný počet. ()

Sfinkter

Nejlepší díl. Sledoval jsem hlavně kulisy, protože jsem studia Universalu v Hollywoodu osobně navštívil, ale i triky Blocka zde stojí vážně za to. ()

sskrblik

Už od začátku se mi to něják nezdálo a ten konec je pěkná kravina. Tohle bylo slabší. Dělat z Kena Chucka Norrise se moc nevyplácí... ()

Pedro Morales

No dobře, už to možná bylo, co se všech těch efektů týče, trochu přestřelený, ale pořád to stálo za to. A trik s opičákem na štaflích je podle mě ze všeho, co se doteď v Gymkhana videích objevilo, nejlepší. ()

Kadas97

Geniálne veci dokáže ten človek s autom. Na toto sa dá pozerať stále dokola, a preto to asi aj vysielajú u nás v nemocnici na TV na chodbách. 10 z 10 ()

fililipekk

Jedno je jasné, Ken Block není člověk - předvádí zde opět své neuvěřitelné kousky nad kterými zůstává rozum stát. Je to krátké, je to svižné, je to dobře natočené, je to plný počet. ()