Gymkhana Four: The Hollywood Megamercial

USA, 2011, 9 min

Ken Block

Scénografie:

Matthew Holt

Už od začátku se mi to něják nezdálo a ten konec je pěkná kravina. Tohle bylo slabší. Dělat z Kena Chucka Norrise se moc nevyplácí...(21.7.2012)

• Daewiik

Ken Block je jistě talentovaný, tak proč jeho triky kazit?? To co umí s auty je neskutečné, tak proč tam něco přidávat? Ale řekla bych asi toto: Pánové, tohle už jsem trošku přehnali, v nejlepším přestat!(9.12.2011)

No dobře, už to možná bylo, co se všech těch efektů týče, trochu přestřelený, ale pořád to stálo za to. A trik s opičákem na štaflích je podle mě ze všeho, co se doteď v Gymkhana videích objevilo, nejlepší.(18.2.2013)

Zábavně epická reklama plná kaskadérských kousků s nadupaným autem v kulisách hollywoodského studia Universal vypadá nebezpečně dobře. Fandové automobilových závodů a Kena Blocka si doplní hvězdičku na plný počet.(27.8.2011)

Nejlepší díl. Sledoval jsem hlavně kulisy, protože jsem studia Universalu v Hollywoodu osobně navštívil, ale i triky Blocka zde stojí vážně za to.(2.7.2013)

• - Efektní posouvání obrazu během jízdy je vytvořeno pomocí fotografického pole sestaveného z několika jednotlivých a sesynchronizovaných outdoorových kamer GoPro. (Adrai)

• - Film byl natáčen 5 dní v prostorech Universal Studios v Hollywoodu. (Adrai)

• - Roli Bigfoota si zahrál profesionální BMX jezdec Kelly Bolton. (Adrai)