Gymkhana Two: The Infomercial

Krátkometrážní / Sportovní

USA, 2009, 8 min

Ken Block

Zase ta hloupá reklama, která je až moc do očí bijící. Krom toho je tu krásně vidět jak film točí na několikrát, protože v čase 4:44 je okno auta čisté a 4:50 je zase postříkáne od paintballky. Poměrně zklamání.(21.7.2012)

• Sfinkter

Přejetí lamp a vyražení míčku z ruky figuríně jsou nejlepší momenty.(28.6.2013)

• PetrPan

Ken Block je bezpochyby frajer, což docenit nedokážu a fandům tu snad moc nepokurvím hodnocení, když dám jednu. Kdyby snad nějaký milovník automobilových sportů cítil potřebu mi mé hodnocení rozmluvit, prosím tedy o zprávu do pošty, je samozřejmě možné, že na tuto svou výzvu zapomenu a pošlu Vás s tím vysvětlovaním do prdele, předem se tedy omlouvám.(15.8.2014)

• - Auto použité ve filmu má 2,65litrový sportovní motor o výkonu 565 koní a točivém momentu téměř 800 Nm. Brzdy dodalo Brembo, turbodmychadlo TIAL, 6stupňovou převodovku KAPS a kontrolní jednotku MoTeC. Velká část dílů byla vyměněna za odolnější verze od Crawford Performance nebo STi. (Adrai)

• - Přestavba původního vozu trvala 43 dní, což představuje celkově více jak 800 odpracovaných hodin. (Adrai)

• - Subaru Impreza, modelový rok 2008, bylo stejně jako v prvním díle kompletně přestaveno firmou Crawford Performance. (Adrai)