Kolo plné hvězd (TV pořad)

Komedie / Talk-show

Česko, 2011, 52 min

• ajfelka

Není tady žádný dramaturg, režisér nebo schopný člověk, co dokáže napsat vtipné skeče. Proto ČT už poněkolikáté uvádí stále tytéž scénky, jen v jiném obalu (viz Proč bychom se nebavili, když nám Pán Bůh archiv dal, střihové pořady, co uváděl Postránecký apod.). Cibulka perfektně pasuje k průměrnému divákovi, jak si ho asi představují na Kavčích Horách - neurážlivě jakž takž vtipný, nerýpavý, nic, co by si člověk zapamatoval. Výběr hostů - koho tam chcete dát, když tu jsou stále stejní lidé se stále stejnými odpověďmi na už stokrát položené otázky. Novým tvářím se šance nedávají, poněvadž ještě nejsou dostatečně známí mezi průměrnými televizními konzumenty, kteří se nezajímají o dění na kulturní scéně, stačí jim to, co jim naservírují rádia a televize s tím, že jde o největší bombu na světě. A k samotnému kolu - neuškodilo by, osekat na kost hudební čísla, která jsou příšerná, i kdyby tam měli 156 možností výběru a přidat hrané scénky, na které se dá alespoň koukat, i když už je všichni známe zpaměti.(6.11.2011)

• Amarok

"Chceš znát nepoznané podívané, té se musíš vzdát, já zas stokrát hrané dokolečka si nechám hrát" (divadlo Sklep) Někdy mám takový pocit, že kdyby ČT jednoho dne vyhořel archiv, neměla by najednou co vysílat. Jaký je smysl pořadu, který jsme zde v různých obměnách měli již stokrát? Provařené scénky, které jsou všechny stejně na YouTube. A ty se ještě vytáčejí na kole štěstí, které zřejmě do studia přivezl Béďa Trávníček. Copak nikdo v České televizi neumí vymyslet nic originálního? Kde jsou dny, kdy se vysílaly pořady jako Česká soda nebo Stalo se...? Namísto nějaké kvalitní satiry nebo třeba solidní vědomostní soutěže opět archiv. Jenom aby to bylo co nejlevnější a vyžadovalo nejméně tvůrčího talentu. Nové vedení ČT by mělo tento pořad zrušit a vydat se jinudy. Inovace, revoluce zkamenělé instituce!(6.10.2011)

• Karlos80

Už to tu bylo řečeno, jde o naprosto zbytečný pořad (nic nového a originálního asi už sotva někdy vyprodukují, ta doba je nenávratně pryč), vytvořený opět z našich koncesionářských poplatků, pomalu vyhaslé ale jinak stále stejné selebrity, které nemají už prakticky co nabídnout, se na tom tak akorát napakují a divák je opět znehucen, s čím vším že jde ve 21. století přijít do hlavního vysílacího času, asi nás maj fakt za úplný debily (kteří se chtějí stále bavit a zkousnou úplně všecko, zatím co oni si dělají tu svou politiku), kdyby to člověk něco podobného neviděl 10krát za rok tak snad ani nic nenamítne, navíc máme tak bohatý archív kde je vše, a jak tak koukám, stále je z čeho vybírat a dělat zábavu:-) Když zatím nebude stát Cibulka, tak zas vyberou někoho jinýho, jak u blbjech na dvorečku, v tom našem malém a zatuchlém českém rybníčku:-)(7.10.2011)

• cariada

Ač mám podobné pořady celkem rád, nebot se rád zasměju. Jenže neustále vařit z převařený vody se nedá do nekonečna. Nové zábavné pořady se nenatáčí jen samé talk-show, kde se jen krafe a nic. Kde jsou náké scénky a tak. Pak se neustále dělají podobné střihové pořady, kdy se neustále točí to samé co už každý xkrát viděl. Mohlo to fungovat před lety, ale né dnes. Už se konečně probudtě a začněte točit náké pořady at je co vysílat.(24.9.2011)

Televizní pořad sloužící jako oddechovka po únavném dni. Je mi úplně jedno co tam tlachá Cibulka, nebo jeho hosté…Občas se u jejich příhod zasměju, ale mě více zajímají ony ukázky z Kola plného hvězd. U některých funguje nostalgie, tu a tam narazím na skutečně „legendární“ scénky, ale i na takové, které jsem dosud nikdy neviděl – takže za mě určitá spokojenost. Rozhodně lepší, než čumět na filmy, jenž nedávno běželi na druhé televizní stanici (tak jak to mají ti šašci v oblibě).(11.4.2015)

• - Dne 4. ledna 2013, více než rok po ukončení vyslání, Česká televize odvysílala ještě jeden díl s režisérem Zdeňkem Troškou. (Kmotr76)

• - Seriál byl v počátcích nadprůměrně sledován. Díl z 6. října s hercem Václavem Vydrou měl podle údajů ČT sledovanost 824 tisíc diváků včetně dětí, přičemž tři čtvrtiny publika tvořili lidé starší 45 let. (Kmotr76)

• - Česká televize vysílala pořad každý čtvrtek od 8. září do 22. prosince. (Kmotr76)