poster

Kolo plné hvězd (TV pořad)

Komedie / Talk-show

Česko, 2011, 52 min

 • Tommassi3
  *

  Tak při krájení cibule už za ta léta praxe neuroním ani slzičku, ale když vidím veselého parazita Aleše Cibulku, ty vole, zlatej Magnusek, který svou kariéru vystavěl na pseudoadoraci tuzemských hereckých legend, jak se snaží našim režisérům reklam naznačit, jak moc ho mrzí, že neuspěl v konkurzu na Bédu Trávníčka, brečel bych jak malá holka, co všechno dokáží divákovi s klidným srdcem na Kavkách servírovat v pátek večer za zvěrstva !! Jistě, archív zábavy, no, říkejme tomu třeba tak, České televize se zdá být prakticky bezedný, očekáváte-li kvalitu, nicméně opak je pravdou, což však očividně průměrnému českému konzumentovi recyklátů vrásky nedělá, a tak se tohle Kolo vesele točí dál, díky čemuž se stalo něco, čemu bych jako rozený optimista nikdy neuvěřil, totiž že se mi dostalo cti moci sledovat tuhle tragickou selebritu jak na veřejnoprávním kanálu, očividně bez poklopu, když tak koukám jaký kreatury do něj padají, že pane Šmucler, tak i na TV Barrandov !! Brečet nebudu, tlačítko off na ovladači mi totiž ještě funguje, ale blivno mi teda rozhodně je !!(2.5.2014)

 • Merkin
  **

  Moderátor není od fochu(myslím, co se týče zábavních pořadů) a to je asi zásadní problém Kola plného hvězd. Cibulka prostě neumí ,,uvařit" vtipnou kaši z ,,ničeho" jako třeba Kraus, Šíp, Rychlý nebo Novotný, takže jakmile si pozve třeba Martina Dejdara, tak se okamžitě stává moderátor z hosta. Jinak myšlenka není špatná, zlatý český archiv se asi divákům nikdy neomrzí, ale obávám se, že jakmile si Cibulka pozve někoho stejně nudného jako je on sám, pak už to ani losování nezachrání:)(9.9.2011)

 • cariada
  *

  Ač mám podobné pořady celkem rád, nebot se rád zasměju. Jenže neustále vařit z převařený vody se nedá do nekonečna. Nové zábavné pořady se nenatáčí jen samé talk-show, kde se jen krafe a nic. Kde jsou náké scénky a tak. Pak se neustále dělají podobné střihové pořady, kdy se neustále točí to samé co už každý xkrát viděl. Mohlo to fungovat před lety, ale né dnes. Už se konečně probudtě a začněte točit náké pořady at je co vysílat.(24.9.2011)

 • Phobia
  **

  Hovno plné hvězd aneb jak levně udělat pořad k uspokojení pupkáčů a otylek, co ve 20:00 usedají s pívem a pytlem brambůrků k TV obrazovkám a vyžadují svou porci zábavy. Muži chtějí nadávat u fotbalu, ženy se chtějí romanticky dojímat u telehovnel a společně se chtějí smát estrádám. A proč točit estrády nové, co beztak stojí za tuberácký chrchel, když archív ČT nabízí tolik (bambilionkrát recyklovaných) perel? Vždyť stačí jeden nevýrazný moderátor, jedna rádobyzábavná sereblita, nahraný smích a jedno kolo ála "jména hloupejch na všech sloupech". Na druhou stranu, některé ukázky dokážou polechtat bránici, proč tedy nepřimhouřit očko: těch zdejších 41% odpovídá mému dojmu.(14.10.2011)

 • Amarok
  odpad!

  "Chceš znát nepoznané podívané, té se musíš vzdát, já zas stokrát hrané dokolečka si nechám hrát" (divadlo Sklep) Někdy mám takový pocit, že kdyby ČT jednoho dne vyhořel archiv, neměla by najednou co vysílat. Jaký je smysl pořadu, který jsme zde v různých obměnách měli již stokrát? Provařené scénky, které jsou všechny stejně na YouTube. A ty se ještě vytáčejí na kole štěstí, které zřejmě do studia přivezl Béďa Trávníček. Copak nikdo v České televizi neumí vymyslet nic originálního? Kde jsou dny, kdy se vysílaly pořady jako Česká soda nebo Stalo se...? Namísto nějaké kvalitní satiry nebo třeba solidní vědomostní soutěže opět archiv. Jenom aby to bylo co nejlevnější a vyžadovalo nejméně tvůrčího talentu. Nové vedení ČT by mělo tento pořad zrušit a vydat se jinudy. Inovace, revoluce zkamenělé instituce!(6.10.2011)

 • - Česká televize vysílala pořad každý čtvrtek od 8. září do 22. prosince. (Kmotr76)

 • - Dne 4. ledna 2013, více než rok po ukončení vyslání, Česká televize odvysílala ještě jeden díl s režisérem Zdeňkem Troškou. (Kmotr76)

 • - Seriál byl v počátcích nadprůměrně sledován. Díl z 6. října s hercem Václavem Vydrou měl podle údajů ČT sledovanost 824 tisíc diváků včetně dětí, přičemž tři čtvrtiny publika tvořili lidé starší 45 let. (Kmotr76)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace