Fenomén (TV pořad)

Česko, 2011, 26 min

Rado Štefanov

Účinkují:

Jan Pokorný

Já vím, že každej je nějakej a tyhle ,,podivní lidé'' mají vlastní svět, ale koukat na ně je hrozná sranda. Jejich mozek je mnohokrát rychlejší než mozek normálního průměrného člověka a dá se tím dost bavit. Nejvíc mě dostal kluk, který měl sen postavit si svého domácího robota a jeho koníček bylo procházet se v noci pod jasným nebem a pozorovat satelity :).... no prostě bomba!!!! Tihle intelektuálové mě fakt baví. Jediné co bych změnil, je moderátor. Tenhle Jan Pokorný je děsnej, nudnej trapnej sucharskej blbec, který neustále skáče do řeči a nemá ani sebemenší smysl pro humor.(13.2.2012)

• desnik

Nezlobte se, ale toto pro mě byl opravdu otřesný zážitek......dlouho jsem to rozdýchával...jak se v dnešní době může uchytit takhle STRAŠNÝ moderátor???!!!!!!!!! I moje osmdesátiletá sousedka by to odmoderovala líp a s větší šťávou.....> > > > výsledkem byla nuda, podřimování a skřípání zubů!(27.1.2012)

• UncleG

V České televizi se objevil vskutku zvláštní "fenomén". Prokládat pořad větami "zůstaňte s námi...", aniž by však následovala reklamní pauza. Tento fakt prozrazuje naprostou bezduchost tvůrčího týmu, který pouze mechanicky kopíruje vzory komerčních stanic. Samotná náplň pořadu lehce zavání nudou, celkovou impotenci podtrhuje Honzík Pokorný svou pozoruhodnou nepohotovostí a až obludným sucharstvím.(5.11.2011)

• igi B.

Svatá Fenoméno, ten chlapeček co by chtěl mít sochu místo Václava na václavským Václaváku bude určitě jednou po pánech Václavech pan prezident. A o tom to asi tak celý je... %-o - - - P.S. Někteří hoši vypadají, jak kdyby je učil pan Radek... A více už bez komentáře... ;o))) - - - - - (Nahodile nahlédnuto /a s trapným íkvé tyqé 136 usouzeno, že >na to nemám< , fak.../ na >fenomanální jebničce< 6.1.2012, hodnocení 88., komentář zde jako čtrnáctý - 6.1.2012)(6.1.2012)

Koncept poměrně dobrý - soutěž pro chytré mozky, proč ne... Ale vadí mi tam jednak moderátor, který je dost plochý (Den D mu slušel daleko lépe), který neustále podkuřuje soutěžícím a dělá ze sebe idiota, jak nechápe ani to nejpolopatičtěji podané vysvětlení, a pak zbytečná divadélka alias "kruh pravdy"... Takže nápad zajímavý, ale šlo by to udělat mnohem lépe.(30.9.2011)

• - Nejvyšší hodnoty IQ, jenž dosahovali soutěžící české verze, byly okolo 160. V souběžné vysílané slovenské junior verzi se jednalo o průměrnou hodnotu. (dmk)