Flip This House

(pořad)
  • Slovensko Náš nový dom

Snívate o vlastnom dome? Tímy profesionálov poskytnú divákom neoceniteľné rady pri nákupe domu, nezabúdajú na presnú kalkuláciu, náklady na rekonštrukciu a napokon vyčíslia trhovú hodnotu prestavanej budovy vrátane možného zisku aj na dnešnom prepadávajúcom sa trhu s nehnuteľnosťami. (oficiální text distributora)

MM_Ramone odpad!

Pre koho je vlastne určená táto televízna reality show? Kto je zvedaví na to ako partia prisprostlých, amerických murárov prerába nejakú zpráchnivelú nehnuteľnosť a popri tom sa nestále stresujú ich nesympatickí šéfovia, že sa nestíhajú termíny. Radšej budem z terasy sledovať ako si sused nanovo natiera starý plot, veď aj to je oproti tejto relácia obrovská zábava. "Flip This House" je príšená blbosť! Strata času. Nezmysel. Nonsens! Odpad! ()

anderson

Osobne si myslím, že sledovaním tejto show využijete čas oveľa zmysluplnejšie, než sledovaním rôznych povaľačov a "celevrít" poflakujúcich a pregrciavajúcich sa po rôznych "bigbrúderoch" a farmách. Takže odpad ani omylom. A možno vás to tak ako mňa inšpiruje na prestavbu vlastnej haciendy. :-) Po Receptári určite ďalšia dobrá voľba. (20.9.2011) ()

Marek1991

Mám rád architektúru domov, nové nápady. Dozvedieť sa ako to funguje v USA je pre mňa zaujímavé a inšpiratívne. Tento program si viem užiť, aj keď ten nákup materiálov, prebiehajúca prestavba a všetko je také rýchle, je z toho šou. Aspoň to však nie je nejaká hlúposť s extrémnymi rodinami. ()

emdvojka

Nevidím na tom nič svetaborné keď niekto uprace zapratanú garáž a potom vychvaľuje svoju prácu až k Diovi....ale hlavný "hrdina" je niekedy zábavný. ()

nurielka

Tak toto ma baví, sledovať ako prerobia starú barabizeň na novú a potom si blahoželajú, že z toho vycicali všetko čo sa dá a v konečnom zábere sa usmievajú do kamery a tvária sa že sú páni sveta:) ()

kersten

Ale celkom fajn pořad. Je to zaujímave. Aj takto sa dajú pekne zarábať veľké prachy. Takže všetci neprajníci tejto relácia a jobu - keď ste takí múdri a väčšina z vás nezarába ani 1500 eur mesačne, vyskúšajte si získať takýto skvelý nápad na podnikanie a popri tom sa ešte dostať do telky. Ja obdivujem takýchto ľudí čo nesedia na zadku a neustále sa sťažujú ale makajú . A aj vďaka tomuto si rozhodne pozriem program takéhoto typu ako pozerať smotánku alebo iné pořady s tými nášmi "celebritami" ktorý nevedia celkom nič. ()

sarfian

Mňa táto relácia bavila. Ja sa zaujímam o tieto práce a aj ich robím, takže som si prišiel na svoje. Trošku mi vadila dvojica tých, miestami tápnych chlapíkov. Ale inak v pohode "realitka". VIDENÉ skoro všetky diely. ()

PedroPo

Určitě lepší na rozdíl od těch dalších pořadů, kde do vašeho bytu naběhne partička patřičně nadržených designerů a on pak vypadá jako fotka z nějakého lifestyle časopisu, ve které se ovšem asi moc bydlet nedá. Tady je to sice po americku hodně rychlé (sádroš vždy a všude), ale praktické a účelné. UPDATE: po prokou(k)sání se další sérií sem musel upravit (směrem dolů) hodnocení, protože to co tam předvádí mistr ega Armando, to je na tečku. Chápu, že to Amíci mají takhle rádi, ale mně je to hodně nepříjemné sledovat. ()

filip289

Ideálny oddychový program po ránu, mne to všetko ničenie, plánovanie, stavanie, vynovovanie príde dosť zaujímavé. ()

Ronee

Američania v nejakej zapadnutej časti amerického vidieka renovujú svoje papierové škatule. Riešia problémy s termitmi, zatekajúcou stenou, všetko, čo sa dá, natierajú farbou a je to ako nové! Radi búrajú steny, zimné záhrady a rozširujú priestory. Potom dom predávajú, aj keď sami by v ňom nebývali a keď ho nepredajú, tak ho aspoň prenajmú. No zábava. ()

wlad81

mna to celkom bavi.. Veronica je kus peknej baby s nesympatickym manzelom. Da sa tam najst inspiracia pri domacich prerabkach. Urcite su aj horsie show ()