Populární bavič představuje první hosty své talkshow.  Pořad České televize Trumfy Miroslava Donutila navazuje na populární cyklus talkshow stejného baviče Na kus řeči, tento nový formát se ale od původního přece jen liší. Sestava hostů je samozřejmě tradičně „to nejlepší“ z osobností našeho národa, které patří mezi špičku ve svém oboru, jsou oblíbení, a je tedy trumfem právě taková setkání moci v rámci jednotlivých dílů divákům přinášet. Těšit se můžete na milé a veselé povídání, ohlédnutí za úspěchy a zajímavostmi života vážených hostů, připomenutí slavných a zábavných chvil a nebude chybět ani hudební host „na přání“. (oficiální text distributora)

igi B.

Furt dokola, děkuji za optání... °-/ . . . Čudlárna se má, my máme pořad, pořád dokola... Takový malý pivo >sedmička< , teplý, vyčuchlý a bez pěny, k blbé kartě v ruce a s vajglem v koutku huby v papundeklovým pajzlu s puchem z hajzlů, vlastně z toho člověk může mít při špatným šluku i nějaký to nucení zvednout kufr, že... - - - P.S. A co má co sponzorovat >"to nejlepší z našeho národa"< (sic!) v >talk–show< (krize žánru?!) a prezentovat na obrazovce takto svou reklamu v >televizi veřejné služby< (haha!) bulvární chcanek "Nedělní Blesk", kvintesence tušašské me/r/diální žumpy??? Nebo že by zase všechno bylo jak má být? Vrány k vránám sedly... . . . Howgh. - - - - - (Poprvé viděna 12.9.2011 na noční >jebničce< epiz/Doda 1 a šmytec, hodnocení 38., komentář zde s říhnutím /ne/šťastně sedmý - 12.9.2011) ()

LiVentura odpad!

Nebaví mě to.! Zklamání.. Ten Donutil po letech tedy pěkně omrzí, pořád to samé a s ještě stupidnějším úsměvem a hosty..? Tady tohle posezení mu ani za mák nevěřím ... :-(( ()

Pepinec

Je mi úplně šumák, jaká televize zábavnou talk-show vysílá, kdo ji uvádí, jak ji uvádí a jaké hosty si zve. Ať je moderátorem třeba Budulínek a hosty ať jsou pořád dokolečka Křemílek s Vochomůrkou, hlavní přeci je, jestli se u toho bavím, ne? A vzhledem k tomu, že Česká televize ještě stále občas ví, jak vypadá vkusný pořad, vzhledem k tomu, že Míra Donutilů na rozdíl od svých mladších kolegů (po kterých je tu tak houfně voláno) umí vést smysluplný rozhovor a vtipně improvizovat, vzhledem k výběru hostů, z nichž sice mnohé známe (v opačném případě by tu zase určitě byly hlasy, že hosté nikomu nic neříkají), ale i tak dokáží stále pobavit, tak vzhledem ke všem těmto okolnostem a skutečnosti, že mně tento pořad připadá jako příjemná večerní kulisa, plavu zde proti proudu. A ne, ani trochu se za to nestydím. ()

kingik odpad!

To jsem si zase jednou vybral pořad aneb dostaveníčko s egocentrismem. Nejvíce je to patrné u Donutila. V každé druhé větě neopomene pochválit sebe i nezábavné účinkující za jejich pofidérní úspěchy a nahrabané prachy za hovno z hoven. Doba, kdy se jeho historky daly poslouchat, už naštěstí pominula. A už nebude nářku, už nebude bolesti, už nebude Donutila...0% ()

AllShallFall odpad!

Tři pitomci sedí před osvětlením a vozí se po Vltavě a další banda pitomců sleduje jak se baví o hovnech. Úžasné! Lidé mají asi dost peněz, když je vyhazují za kokotiny typu návštěvy takovéhle rádobyshow. ()

Lukrecie

"On totiž každej člověk je jedinečnej, tak je to na světě se vším, je to zázrak, ani dvě vločky, který spadnou na zem, nejsou stejný a učit jak se ta vločka má tvářit a jak se má krystalizovat, to je volovina!" František Filip ()

Bonaparte.

Tak silný to start trumfů. Ještě aby ne v takovém složení. Nejvíce jsem se bavil u parodování L. Smoljaka, nemělo chybu. Jinými slovy kvalitní začátek. ()

otík

1. díl - hosté: Bolek Polívka, Brzobohatý, Čvančarová, hudební host - Tomáš Klus. Bezproblémová večerní talk-show, která ničím nevyniká nad dřívější pořad Na kus řeci. Úroveň bude hodně záviset na výběru hostů, prvnímu dílu se však kvalita popřít nedá, škoda jen, že se Donutil věnoval hlavně Bolkovi, Brzobohatý a zvláště Čvančarová hráli vedlejší role. Musí se však nechat, že několikrát jsem se fakt s chutí zasmál. Hudební výstup Tomáše Kluse nemá smysl komentovat, prostě jen zazpíval. Spokojenost. 2. díl - vystupují Martina Sáblíková a její trenér Petr Novák, zazpívá Petr Kolář. Donutil už se sice začíná trochu vykrádat, ale stále je to velmi solidní a příjemné povídání. Ve 3.díle vystupují tři primabaleríny Daria Klimentová, Barbora Kohoutková, Nataša Novotná, a skvělý baleťák Václav Kuneš. Zazpívá Matěj Ruppert. Do 4. trumfů na Kladně přijali pozvání dva velcí hokejisté - Milan Nový a Jarda Jágr. Bylo poznat, že jde o Donutilovo oblíbené téma a tento díl byl hodně zábavný. Svým zpěvem přispěla k pohodě kapela Yo Yo Band s hitem Kladno, to je to město. 5. díl byl ve znamení dvou skutečných velikánů - dlouholeté jedničky našeho showbyznysu Karla Gotta a velikána mezi jezdci na koních Josefa Váni. Spíše než humorné to bylo hlavně vtipné a milé povídání s inteligentnímu a skromnými pány. Zazpíval samozřejmě sám Kája. 6. díl stál pouze na bavičském umění Donutila, protože jeho hosté tenisté Tomáš Berdych, Petra Kvitová a fyzioterapeut Pavel Kolář opravdu výřeční nebyli a spokojili se jen s odpověďmi typu ano, ne, snad. No to pak dělejte zábavnou talk-show. Co ale v tomto dílu bylo kouzelné, byl Donutilův výstup, v němž parodoval Jirku Kodeta. Celkově slabý díl. V 7. díle si Donutil pozval investigativního novináře Jaroslava Kmenta, spisovatele Michala Viewegha a zazpívala Aneta Langerová. Vtipu opět moc nebylo, většina vtipných scén vycházela z technických problémů, které prý při natáčení nastávaly. Občas to dokonce zavánělo až určitou nepřipraveností a improvizací. Díl spíše průměrný. V 8. díle se sešli super rybář Jakub Vágner a expert na Formuli1 Pavel Turek, zazpívala Dasha. Bylo poznat, že Donutil se s Jakubem i Turkem už delší dobu zná, že si s nimi rozumí, a tak zábava byla o hodně lepší než v jiných dílech. Do 9. dílu přijali pozvání Prof. František Dvořák - historik, Doc. Jiří Kotalík - kunshistorik a Prof. Miloš Štědroň - hudební skladatel a teoretik. V příšerné hudební složce se představila Gabriela Vermelho. Díl vcelku zábavný, všichni tři hosté se projevili jako zábavní a schopní reagovat. V 10. díle v Brně v Divadle Husa na provázku uvítal Donutil jako hosty režiséry Jana Hřebejka a Vladimíra Morávka. Byl to zábavný díl, ve kterém oba režiséři vyprávěli veselé zážitky z natáčeních. Zazpívala Vladivojna La Chia a herci Divadla Husa na provázku. V 11. dílu se na obrazovky vrací fotbalisté Pavel Nedvěd a Karel Poborský a vypráví si o fotbalových zážitcích, o zážitcích ve fotbalových klubech a o reprezentaci. Italsky zazpívá sólistka opery Národního divadla Alžběta Poláčková. Vyprávění to moc vtipné nebylo, spíše příjemné posezení, ale za břicho se rozhodně nikdo nechytal. 12. díl navštívili hosté Václav Postránecký a režisér František Filip. Šlo o krásné a zábavné vyprávění, kterému dominoval živel Filip. Hudební stránku si vzala na starost slovenská lidová muzika Vlado Rác Band. Do 13. letního dílu přijali pozvání na plavbu po Vltavě světová sopranistka Soňa Červená a tanečník Vlastimil Harapes, kteří také zazpívali, a to v doprovodu kapely Bona Fide Tango. Díl to byl nesmírně příjemný a slušně veselý. Do 14. dílu přijali pozvání dokumentaristka a feministka Olga Sommerová a veleúspěšná gymnastka Věra Čáslavská. Jako host vystoupí Věra Martinová s písničkou Jak kdy. Především pár feministických narážek paní Sommerové bylo opravdu vtipných. Na závěr cyklu přišli do 15. dílu (i když podle Donutilových slov jich natočil 20!) Václav Moravec a Karel Šíp, zazpívali Kateřina Steinerová a Tomáš Savka. Tento díl byl vskutku třešničkou na dortu na závěr cyklu. Především zážitky moderátora Václava Moravce s našimi politiky jsou neuvěřitelné, vtipné a zároveň na pováženou. Celkově šlo o podařený projekt se sice mírně vyšumělým, ale stále ještě dobrým Miroslavem Donutilem. () (méně) (více)

Mr.Ripley

Zavedený formát, který se na našich obrazovkách ohříval několik let hlásí návrat v novém balení. Donutil se opakuje, ale když přihodí některou novou historku tak to stojí za to. Nehledě na to, že jeho první host (Bolek) byla převýborná volba. Jejich slovní tahanice dokázaly z celého pořadu pobavit nejvíce. Klus neurazil, dokonce překvapil. Brzobohatý rozesmál svou senilitou, ač si ho jako herce považuju a Jitka Čvančarová neustále ukazovala své překrásné nohy. Ničím vyjímečné, uvidíme co nabídnou další díly. Prozatím průměrná spokojenost. ()

šerminator

Občas se podívám, ale většinou jsou hosté nudní a celkovému obrazu pořadu odpovídá věkové složení diváků v sále - tak 65let minimálně. Donutil je fajn herec, ale moderátor strašný a i jako bavič a vypravěč historek mi už leze krkem. ()