Keopi hawooseu (TV seriál)

• Jižní Korea

커피하우스

Coffee House

Page 1

(neoficiální název)

Jižní Korea, 2010, 18x50 min

Co dodat? Celé tohle dorama na mě působilo přátelsky a vtipně :-) Herci mi tam sedli všichni, kupodivu ani ten Han Ji-Won mi nevadil.. Nejvíce sem si oblíbila asi tu sekretářku, a hodně mě zajímalo jak to s ní dopadne :-) I postava spisovatela Lee Jin-soa byla velmi zajímavá. Romantiky je tam o něco méně, ale u tohohle dorama mi to nevadilo. Takže jestliže chcete oddychovku a zasmát se, tohle je dobrá volba :-) Pěkné :-).(2.2.2013)

Zejména první díly jsou velice vtipné. Dlouho jsem se nenasmála tak, jako u scén mezi spisovatelem a jeho sekretářkou. Ji-hwan Kang je neuvěřitelný herec a ani tady nezklamal...a ten jeho smích!!! Hudba perfektně ladí v každé situaci. Děj je neokoukaný a není předvídatelný. Já osobně čekala úplně jiný vývoj děje. Ty vztahy tam byly moc pěkné. A musím uznat, že mi jednotlivé postavy budou moc chybět. Milé překvapení, 4,5*.(13.1.2012)

• Zíza

Přeloženo. (Minimálně pár slovy ohodnotím, až to uvidím.)(27.3.2014)

• Galeana

U tohohle seriálu si nejsem moc jistá. Baví mě scény sekretářky a spisovatele... je s nimi legrace....ale to ostatní.... prostě nic moc. Když už slaďáky, tak preferuji prostě více komedie....nesmějí se brát tak vážně. :)(27.8.2011)