Mami, ožeň mě

(pořad)
  • Slovensko Mama, ožeň ma!
Reality-TV
Slovensko / Česko, 2011, 62 min

Prvé stretnutie slobodných mládencov a ich mamičiek s vydajachtivými ženami prinieslo nielen humorné ale aj dramatické scény. Ako reagovali potenciálne svokry na nové ženy v blízkosti svojich synov? Preskočila medzi mamičkinými synáčikmi a ženami iskra hneď pri prvom stretnutí? Či nebodaj niektorá z nich pomýšľa hneď nad svadbou? To všetko uvidíte v novej reality show Mama, ožeň ma!

V prvním díle nové reality show s názvem Mami, ožeň mě! se divákům představí osm starých mládenců – Arpád, Michal, Roman, Tom, Marek, Miro, Miško a Pavel. Starostlivé matky budou pro své dospělé, ale stále nezadané syny hledat dokonalé partnerky. Princip show vychází z předpokladu, že každá máma chce pro svého syna jen to nejlepší – a to se týká i výběru potenciální manželky.
O každého nezadaného muže budou bojovat dvě ženy, které stráví několik dní u něj doma, aby jemu i jeho mamince poskytly příležitost je co nejlépe poznat a zároveň aby samotné ženy měly možnost ukázat se v co nejlepším světle.Vyřazení a odchod jedné z žen potom otevře té druhé cestu k srdci svého vysněného muže a samozřejmě také jeho milované maminky. (oficiální text distributora)

SOLOM.

Tu jednu hvězdu dávám za magorský nápad, vůbec takovou píčovinu vymyslet. Borce už prostě nebavilo si doma jen tak leštit brko a tak se vydali před televizní obrazovky a „Mamo poser se“ – najít partnera si má každý sám a neřešit to před televizní obrazovkou. Určitě z toho vznikla láska na celý život. Inkasovali prachy a šli od sebe, i když vzhledem k inteligenci účinkujících…? ()

eaten

Pozrel som si prvú časť, kus druhej a povedal som , že to je maximálna blbosť, vôbec ma to nebavilo. Potom ma známi nahovorili, že sa to časom rozbehne, že si to mám pozrieť. A naozaj. Je to úžas vidieť tie výkvety zo Slovenska/Česka a chytať sa za hlavu. Mňa to baví, a veľmi :D. Aj keď na takého Farmár hľadá ženu to nemalo. ()

DonQ

Jasně, je to hrozná fraška, divadýlko a v jádru je to naprosto o ničem, ale přesto se u toho velmi rád škodolibě zasměju a konkrétně v tomto pořadu je několik opravdu hardcore účinkujících - pro zmínku steroidový bodybuilder, majster - Projekt Andrej DJ, Mišo nebo ultraslizák Tiborko s vyzubenou Martinkou. Chápu, že pro většinu ztráta času, ale mne to posloužilo jako skvělá oddychovka bez jakéhokoliv hlubšího smyslu. Konkrétně u druhé série člověk prvních pět dílů jen užasle zírá, jaké exoty štáb do pořadu namíchal a jen si říká...TO SNAD NENÍ MOŽNÝ !!!! I s odstupem času musím říct, že některé hlášky u nás doma zlidověly :o) No prostě kokoťárna nad kterou člověk nesmí, opakuji nesmí přemýšlet a jen konzumovat lidskou hloupost mixlou s neuvěřitelnou odvahou :) Pokud člověk hledá extrém v rámci reality show, tak zde je správně. ()

AxelWers

Ale tak človek sa na niektorých prípadoch aspoň dobre narehoce + trefné Hudákove komentáre spravia svoje. Oproti ostatným reality show je to určite osvieženie, človek nemá pocit, že by tu bolo toľko pokrytectva a špiny ako v iných reality show, viď Hotel Paradise alebo Farma. A či chcem alebo nie, zvyšujem hodnotenie na 4*. ()

Dslike

V záujme vedy a výskumu, som videl celú druhú sériu. Vopred upozorňujem, že iné podobné televízne formáty som nevidel a nemám to ani v pláne. Jediný dôvod prečo som vlastne zvládol pozrieť celú sériu ( 8 častí ) boli komentáre v podaní Michala Hudáka, ktoré ma v určitých momentoch naozaj pobavili. Celý tento televízny koncept však zakladá na jednoduchosti ľudí a ich zosmiešňovania a toto zosmiešňovanie bolo podľa mňa často krát nad rámec (rozumej - skôr mi bolo tých ľudí ľúto ako by som sa mal na nich smiať). Preto aj napriek tomu, že som sa chvíľami bavil zdržiavam sa hodnotenia. ()

• Najskôr sa ukázalo, že Dominika Jánska z reality šou Mama, ožeň ma svoju televíznu kariéru odštartovala v reportáži o primrznutej dievčine v Hrone. Potom vysvitlo, že plachý Miško nebol jediným mužom v jej živote. Zdá sa, že plachá a tichá slečna to hrala na dve strany. Kým na televíznych obrazovkách si vymieňala horúce objatia a bozky s Miškom, doma má druhého. (Patrik200s)